Horoskop 2017 Waga

Horoskop 2017 Dla osób spod znaku Wagi, będzie bardzo przyjemnym doświadczeniem. W twoich relacjach będą dominować spokój i harmonia. Będziesz mieć też szansę szerzej zrozumieć swoje perspektywy na przyszłość. Twoja kreatywność wyjdzie z cienia, dzięki stymulacji z zewnątrz. Rozwiniesz w sobie tolerancję i wewnętrzną równowagę, dzięki inspiracji autorytetów zarówno zawodowych, jak i osobistych. Twoi bliscy będą bardzo cię potrzebować. Spełnianie ich oczekiwań, potrzeb da ci ogromne poczucie satysfakcji i celu w życiu. Możliwe, że ten rok będzie wymagał od ciebie niemałego wysiłku intelektualnego.
Zaćmienie nastąpi w okolicach połowy roku i będzie odgrywać bardzo ważną rolę dla Wag. Właśnie dlatego od maja unikaj podejmowania nieprzemyślanych decyzji. W tym roku los się do ciebie uśmiechnie i pomoże ci finansowo. I mimo, że pieniądze szczęścia nie dają, zachowaj jednak ostrożność przy wydawaniu. Decyzje dotyczące związków i miłości również powinieneś podejmować w sposób racjonalny.

Jowisz będzie w twoim znaku od stycznia do października, dając ci motywację potrzebną do dalszego rozwoju. Napotkasz na swojej drodze wiele ciekawych możliwości. Decyzja należy do ciebie, czy je wykorzystasz do zwiększenia swojego wewnętrznego potencjału.

Między marcem i kwietniem, twoja planeta rządząca Wenus będzie w ruchu wstecznym. Ten okres będzie dla ciebie trudny, szczególnie w podejmowaniu decyzji. Będziesz mieć chwiejne nastroje, twoja pewność siebie może trochę spaść, zatem daj sobie czas na odpoczynek.

Horoskop 2017 Waga – Kariera

W tym roku osoby spod znaku Wagi mają szansę na rozwój swojej kariery. Okazję, by zrobić duży krok w stronę awansu, czy lepszych warunków pracy szczególnie będą mieć, ci którzy pracują umysłowo. Dla niektórych, rutynowa praca nie należy do wymarzonych. Większość Wag ma okazję do zyskania wiedzy potrzebnej w rozwoju zawodowym. Niektórzy podejmą studia związane ze swoją profesją. Twój zawód wymaga od ciebie wnoszenia powiewu nowości oraz dużego zaangażowania. Jeśli nie jesteś w stanie, możesz mieć problemy z wspinaniem się po szczeblach kariery. Jako Waga jesteś w stanie efektywnie i szybko budować relacje ze współpracownikami. Twoja spokojna natura i zrównoważone zachowania
wprowadzają harmonie w każdym środowisku, w jakim pracujesz.

Horoskop 2017 Waga – Miłość

W tym roku twoje życie miłosne może być skomplikowane. Na szczęście, twoje zdolności flirtowania i uwodzenia pomogą ci odzyskać ci związek, który już dawno był spisany na straty. Zapewne nieraz spotkasz się z odepchnięciem, jednak zachowaj spokój i skup się na pozytywach w tej relacji. Nie pozwól, by twoja duma przejęła kontrolę nad twoim zachowaniem. Nie naciskaj ani nie wymagaj zbyt wiele od partnera. Bądź bezinteresowny. Wenus pomoże ci przyciągnąć interesujących ludzi, którzy będą dobrymi kandydatami na partnerów. Pierwsza połowa roku będzie głównie emocjonalna, przez co też niepraktyczna. W drugiej połowie relacje się uspokoją i ci, którzy są nieszczęśliwi w związkach zapewne zaczną działać i przerwą związki. Nie oskarżaj partnera bez powodu, to tylko przyniesie cierpienie. W tym roku staraj się szukać złotego środka.

Horoskop 2017 Waga – Finanse

W tym roku spotka cię dużo wydatków, często też niechcianych. Wydasz sporo pieniędzy na leczenie swoich bliskich oraz ekstrawaganckie zachcianki. Twój budżet może ucierpieć z powodu wydatków związanych z twoimi artystycznymi dążeniami. Na szczęście, będziesz mieć też ogrom okazji, by powiększyć swoje finanse. Zyskasz gotówkę dzięki różnego rodzaju darowiznom oraz podwyżce. Nowe znajomości pomogą ci poprawić twoje możliwości finansowe. Pamiętaj jednak o tym, by być przygotowanym na jakiekolwiek nieszczęścia i oszczędzać.

Rada dla Wagi

W twoim otoczeniu będzie działo się sporo, nie daj się zwariować. Zachowaj spokój i równowagę. Masz swoje pragnienia, które są ważne i warto się nimi zająć. Możesz mieć problemy w relacjach z innymi ludźmi. Możliwe, że spotkasz na swojej drodze dwulicowych przyjaciół, którzy będą chcieli wbić ci nóż w plecy. Doceniaj pozytywne wydarzenia wokół ciebie. Znajdź czas dla siebie, zagłęb się w swoje potrzeby i słuchaj swojego instynktu. Nie daj się ponieść swoim emocjom, szczególnie w sprawach zawodowych. Uważaj też na pokusy, które mogą zachwiać twoim życiem miłosnym.

Horoskop 2017 Waga – Zdrowie

W tym roku będziesz pełen energii, przez większość roku nie będą ci grozić żadne choroby. Jednak, pamiętaj o aktywności fizycznej, znajdź sport, który lubisz, a utrzymasz świetną sylwetkę przez cały rok. Wenus i Merkury w pierwszej połowie roku przyniosą ci tony energii. Używaj jej konstruktywnie, przeznacz ją na pozytywne działania. Pamiętaj, żeby nie przesadzić, czas wolny też jest potrzebny. Druga połowa roku będzie pełna niespodzianek, zaczniesz też podążać za swoimi artystycznymi marzeniami. Da ci to wiele wewnętrznej siły i poczucia satysfakcji. Nie trać pasji ani zaangażowania. Dbaj o swoją dietę i uważnie dobieraj produkty, które spożywasz.

Horoskop 2017 Waga – Życie rodzinne

Twoje życie rodzinne w tym roku przyniesie ci wiele satysfakcji i zadowolenia. Możliwe są przeprowadzki lub generalne remonty. Niektóre Wagi mogą w 2017 roku bardziej koncentrować się na pracy niż na rodzinie. Uważaj, bo może mieć to poważne, osobiste konsekwencje. Relacje z rodzicami i rodzeństwem mogą ucierpieć w połowie roku, głównie ze względu na konflikty na tle finansowym. Możliwe, że macie wspólny kredyt i ktoś z was nie płaci swojej części na czas. Jeśli dojdzie do sprzeczki, postaraj się zachować spokój i zdystansuj się. Znajdź równowagę między karierą a życiem prywatnym, dzięki czemu kolejny rok przywitasz ze spokojem.

Horoskop Waga – Edukacja

Osoby spod znaku Wagi, które aktualnie studiują w tym roku spotkają się z ogromnym sukcesem, szczególnie w pierwszej połowie roku. Egzaminy lub rozmowy kwalifikacyjne będą dla nich łatwizną. Jednakże, druga połowa roku przyniesie ze sobą spore kłopoty w nauce. Twój stan emocjonalny będzie obciążony, zatem trudno będzie ci się skupić na studiach. Ci, którzy poszukują pracy powinni włożyć większy wysiłek niż zazwyczaj. Ciężka praca w waszym wypadku jest jedynym sposobem na sukces.

Horoskop Waga – Podróże

W 2017 roku, osoby spod znaku Wagi będą mieć okazję do podróży związanych zarówno z pracą, jak i tych rekreacyjnych. Najbardziej kuszącymi miejscami do odwiedzenia, będą wydawać się miejsca powiązane ze sztuką lub mające ciekawą historię. Możliwe są przede wszystkim dłuższe podróże, ale możesz też liczyć na kilka krótkich, spontanicznych wypadów. Jeśli będziesz mieć możliwość przygotuj się na nie, pamiętaj o zabezpieczeniu finansowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
13 lipiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Każdy dzień został Ci ofiarowany jak wieczność, żebyś mógł cieszyć się szczęściem.