Horoskop Baran

Horoskop Baran (21.03 – 20.04)

Główne cechy charakteru: stanowczość, energia, silna wola, upór, odwaga.
Twoje wady: porywczość, impulsywność, kłótliwość.
Planeta opiekuńcza: Mars
Żywioł: Ogień
Najlepsi partnerzy: Lew, Waga, Strzelec

Baran to niezwykle energiczna i aktywna osoba, lubiąca życie w ciągłym ruchu. Uwielbia ruch, ryzyko, często znajduje się w niebezpiecznych sytuacjach, ale nie straszne mu pokonywanie trudności. Walka, pokonywanie przeciwności losu, to jego żywioł. Barany kochają wolność i niezależność, ciężko je usidlić. Bywają bardzo impulsywne, często wręcz agresywne, nie znoszą sprzeciwu. Władza, zaszczyty, to coś co je pociąga, do czego dążą. Ludzie spod tego znaku lubią chodzić swoimi ścieżkami, są indywidualistami, obdarzone niezwykłą przebojowością, charyzma i pewnością siebie, łatwo nawiązują kontakty i dogadują się z otoczeniem.

Nowe sytuacje i doznania stymulują osoby w znaku Barana. Choć mają one trudne charaktery, to nie sposób się nudzić w ich towarzystwie. Barany mają tysiąc pomysłów na minutę, starają się ciągle iść do przodu i nie poddawać się, niepowodzenia mobilizują ich do walki o poprawę losu. Zapał, energia, zdolność przekonywania ułatwia im odnalezienie się w wielu sytuacjach i w zawodach, gdzie ważne jest pozyskanie przychylności ludzi. Niecierpliwi z natury, otwarci, ale czasami ranią, poprzez swoją szczerość „aż do bólu”. Nieobca jest im skłonność do oszukiwania, złośliwość, nietolerancja, czasami wręcz arogancja.

Niektóre problemy barany próbują rozwiązać „siłą”, porywczość to też jedna z słabych stron baranów. Z drugiej strony Baran to urodzony optymista, obdarzony dużym poczuciem humoru, fantazją, pomysłowością i ciętym językiem. Kochają aktywność, ruch fizyczny i podróże. Stagnacja zdecydowanie do nich nie pasuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *