Horoskop Ryby

Horoskop Ryby (21.02 – 20.03)

Główne cechy charakteru: łagodne usposobienie, życzliwość, wrażliwość, domatorstwo, dobrze rozwinięta intuicja.
Twoje wady: nieśmiałość, stanie na uboczu, nadopiekuńczość.
Planeta opiekuńcza: Neptun
Żywioł: Woda
Najlepsi partnerzy: Byk, Skorpion, Wodnik.

Uosobienie wrażliwości, łagodności i dobroci. Bogate życie wewnętrzne, intuicja, wyobraźnia, bujanie w obłokach, takie są właśnie są Ryby. Osoby w znaku ryb długo się zastanawiają, zanim podejmą decyzję, są pełne wahań, łatwo je urazić. Nie lubią konfliktów, rywalizacji, hałasu. Mają mało wrogów, są na to zbyt życzliwe, uprzejme i delikatne. Tak wyważają słowa, by nikogo nie urazić, próbują wszystkim dogodzić i pomóc, mają problemy z odmawianiem, często bywają wykorzystywane. Czasami nadopiekuńcze, szybko przywiązują się do ludzi. W życiu najczęściej kierują się sercem.

Mają bardzo dobrze rozwiniętą intuicję, często pomaga im ona uniknąć niebezpieczeństwa. Ryby stronią od ryzyka, nie lubią przebywać tam, gdzie dużo się dzieje, wolą zacisze swojego domu. Często popadają w melancholijny nastrój, apatię, szczególnie wtedy, gdy nie układa się im w życiu osobistym. Są pełne sprzeczności, czasami ciężko do nich dotrzeć i je zrozumieć.

Ryby są skryte, ciężko namówić je do zwierzeń, gdy mają problemy, to zazwyczaj milczą i odcinają się od świata. Najmniejsza krytyka powoduje u nich rozżalenie i zły nastrój. Osoby w znaku Ryb, to zazwyczaj bałaganiarze. W pracy są solidne, niezawodne, obowiązkowe, traktują swoje zajęcie bardzo poważnie i nigdy się nie spóźniają. Nie lubią sprawiać zawodu innym ludziom. Mają duże grono przyjaciół, Ryb nie da się nie lubić. Zawsze uprzejme, mile, taktowne z łatwością ujmują otoczenie. W miłości wyrozumiałe, skłonne do poświęceń, miłości i czułości. Łatwo się zakochują, ale niezwykle trudno im się odkochać. Odrzucone, potrafią cierpieć jeszcze przez bardzo długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *