HOROSKOP NA NOWY ROK 2021

KOZIOROŻEC
(22 grudnia- 19 stycznia)
Uczucia:
To będzie bardzo przyjemny czas dla Koziorożca w sprawach dotyczących uczuć, zwłaszcza dla wszystkich Koziorożców stanu wolnego! Drogi Koziorożcu, w nowym roku czeka Cię wiele miesięcy pełnych przygód, niespodzianek, nie zabraknie również w Waszym życiu pasji i namiętności! W maju i czerwcu Wasze życie uczuciowe będzie wręcz kwitnąć i wywoływać codzienny uśmiech na twarzy! Będziesz mieć szansę na nawiązanie wielu znajomości, zwłaszcza wiosną i wczesnym latem. Będzie to czas na relaks, randki, spotkania w plenerze, spontaniczne wypady. Najlepszy czas na szukanie nowych znajomości przypadnie na maj i czerwiec. Początek roku będzie za to zdecydowanie mniej sprzyjający, mogą się pojawić niewielki rozterki uczuciowe, możecie też doznać rozczarowania kimś ważnym dla Was. W grudniu będziecie mieć huśtawkę nastrojów. Poczujecie się bardzo rozdrażnieni, niepewni sytuacji i niezdecydowani. Będzie to dość skomplikowany czas dla Waszych uczuciowych spraw. Samotne dotąd Koziorożce będą miały jednak wielką szansę na spotkanie kogoś naprawdę interesującego i wyjątkowego przez niemal dwanaście miesięcy! Ten rok niestety nie pokaże jeszcze czy będzie to trwały związek czy krótka, ale bardzo intensywna relacja. Wszystko rozstrzygnie się dopiero w dalszym okresie. Nie martw się jednak na zapas drogi Koziorożcu, rok 2021 będzie naprawdę dobrym rokiem dla Twoich spraw sercowych. Spotkasz na swojej drodze wielu wartościowych ludzi. Nawet jeśli nie zyskasz partnera na całe życie, to będziesz mieć za to szansę na zawarcie długotrwałych znajomości, a nawet solidnych przyjaźni na długie lata.
Koziorożce w związkach będą bardziej otwarte i chętne do podejmowania ryzyka w miłości. Będzie to rok dosyć zmienny dla spraw uczuciowych, ale równocześnie bardzo przyjemny i zaskakujący w pozytywny sposób. Czeka Was wiele wspólnych szczęśliwych chwil zwłaszcza wiosną i na początku lata. Pomyślicie również o wspólnym zamieszkaniu bądź kupnie domu albo możliwe, że będziecie chcieli się wybrać w jakąś spontaniczną, wręcz szaloną podróż ze swoją druga połówką pod koniec pierwszego półrocza. Zanim to jednak nastąpi czekają Was pewne wyzwania i przeszkody do pokonania w związku. Na początku roku będziecie musieli nieco uważać, możliwe częste konflikty, nerwowa atmosfera i ciągłe potyczki słowne z partnerem. Na Waszej drodze pojawi się dużo punktów zapalnych, dadzą również o sobie znać niewyjaśnione wcześniej sprawy. Bądźcie bardziej cierpliwi i wyrozumiali dla drugiej osoby. Również końcówka roku będzie dla Was trochę bardziej nerwowa i trudniejsza. Możliwe kłótnie, chwilowe rozstania albo nagle wątpliwości w związku, które zburzą wcześniej budowaną harmonię. Uważajcie w grudniu na osoby trzecie, ktoś będzie chciał się wtrącić w Wasz związek i zaszkodzić Waszemu szczęściu.
Najlepsze miesiące:
maj, czerwiec
Najgorsze miesiące:
styczeń, grudzień
Finanse:
Dwanaście miesięcy 2021 roku upłynie Koziorożcowi pod znakiem intensywnej pracy i porządkowania najważniejszych spraw dotyczących finansów. Jeśli nie zadbacie przez ten czas o uregulowanie ciążących Wam spraw, to kolejny rok może przynieść Wam dużo kłopotów. Musicie się wyjątkowo sprężyć już z początkiem roku i zacząć rozwiązywać wszystkie pilne problemy i tematy. Początek roku może Was trochę przytłoczyć. Będziecie czuć się znużeni, nieefektywni lub mocno przepracowani aż do końca lutego. Ciągle będziecie mieć wrażenie, że Wasza praca nie do końca popłaca. Pojawią się rozterki związane z obecnym zajęciem, ale tak naprawdę będziecie obawiać się jakichkolwiek zmian i poważniejszych decyzji zawodowych. Dopiero w drugim półroczu, począwszy od października pojawią się ciekawsze perspektywy. Będzie to zdecydowanie lepszy moment na podejmowanie ważnych decyzji zawodowych. Poprawi się również stan Waszych finansów.
Jeśli myślisz o zmianie pracy to właśnie w październiku i grudniu gwiazdy będą Ci wyjątkowo sprzyjać w sferze zawodowej. Jeśli nie masz w tej chwili zajęcia, to niestety, ale i w przyszłym roku będzie Ci trochę trudniej znaleźć pracę, zwłaszcza na początku roku i pod koniec lata. Będziesz chodzić na rozmowy, z których niewiele będzie wynikać, a wszelkie propozycje zawodowe nie spotkają się z Twoim entuzjazmem. Sytuacja finansowa i zawodowa będzie dla Was bardzo zmienna, powinna się ona jednak znacząco poprawić w październiku. Wtedy zyskasz szansę na znalezienie pracy marzeń, wszystko będzie się już układać po Twojej myśli, drogi Koziorożcu. Dobra passa potrwa do końca roku! Wykorzystaj ten czas na intensywne poszukiwania pracy, bądź na szkolenia, naukę i zdobywanie wiedzy!
Najlepsze miesiące:
październik, grudzień
Najgorsze miesiące:
Luty, sierpień

WODNIK
(20 stycznia – 18 lutego)
Uczucia:
To będzie Wasz rok w sprawach uczuciowych! Wodniki stanu wolnego mają szansę na znalezienie prawdziwej miłości w 2021 roku! Najlepszym czasem na spotkanie drugiej połówki będzie czerwiec albo końcówka roku. Gwiazdy będą sprzyjać nawiązywaniu trwałych znajomości u Wodnika. Wzrośnie również Wasza samoocena i pewność siebie w kontaktach towarzyskich. Już wiosną poczujecie pozytywne zmiany w Waszym życiu uczuciowym. Nie będziecie na pewno narzekać na brak zainteresowania Naszą osobą, poczujecie się bardzo atrakcyjni, rozchwytywani i pożądani. Zdecydowanie najsłabszy okres czeka zaś Wodniki na początku roku aż do lutego. Będziecie czuć się wtedy osamotnieni, przygnębieni i niezrozumiani przez otoczenie. Będziecie rozczarowani ludźmi wokół Was. Wiosną sytuacja będzie się jednak szybko poprawiać. Latem 2021 rozkwitniecie i będziecie zachwycać otoczenie! Będziecie mieć zdecydowanie więcej energii, odwagi i seksapilu! Otoczenie będzie pragnąć Waszego towarzystwa. Przygotujcie się na intensywny uczuciowo i towarzysko czas. Dobra passa będzie bardzo długo trwać, cieszcie się więc tymi wspaniałymi chwilami i wykorzystujcie okazje , które się pojawią!
Wodniki w związkach będą w tym roku bardziej czule, zmysłowe, empatyczne i będą także dążyć do większej stabilizacji, a nawet sformalizowania związku jeśli tylko uda im się przetrwać wspólnie z partnerem te najtrudniejsze tygodnie przypadające na początek roku 2021. Po przezwyciężeniu początkowych trudności uczuciowych będzie się Wodnikom coraz lepiej układać. Będzie to dla nich wyjątkowo udany rok! Możliwe będą nawet zaręczyny, zwłaszcza na koniec roku. Spodziewajcie się też niespodziewanych zmian, które poprawią Wasz komfort życia! Możliwa przeprowadzka do innego domu, a nawet zmiana miasta, bądź kraju zamieszkania. Wodniki będą chciały zmienić swoje otoczenie na lepsze, utrwalić coś, wzmocnić, dlatego też perspektywa budowy domu stanie się całkiem realna. Niektóre Wodniki zdecydują się nawet na powiększenie rodziny. Najważniejsze decyzje podejmuje jednak dopiero od końca wiosny 2021 roku. Wcześniej podjęte decyzje mogą zakończyć się niestety porażką albo wiązać się z wieloma przeszkodami, które dosyć trudno będzie przezwyciężyć na tym etapie.
Najlepsze miesiące:
czerwiec, grudzień
Najgorsze miesiące:
styczeń, luty
Finanse:
Początek roku będzie dla Was dosyć trudny i pełen wyzwań na polu zawodowym. Możliwe straty finansowe, mniejsze dochody z działalności, problemy w pracy, zastój, a nawet przy bardzo niesprzyjających wiatrach – wypowiedzenie z pracy i rezygnacja z planowanych wcześniej przedsięwzięć. Zła passa nie będzie jednak trwać długo, ponieważ już pod koniec zimy sytuacja będzie zmieniać się na zdecydowanie lepszą. Możliwa całkiem nowa, rozwijająca i dobrze płatna praca, awans albo nagłe super zyski z działalności. W kwietniu możecie się spodziewać nawet jakiejś nagrody albo wygranej pieniężnej lub rzeczowej. Zastrzyk gotówki podreperuje Wasz budżet domowy. W tym czasie będziecie też czuć się bardzo docenieni, możliwe, że otrzymacie oficjalną pochwałę związaną z wypełnianymi przez Was obowiązkami. Wiosna zdecydowanie będzie sprzyjać Waszym sprawom zawodowym. Pojawią się też pieniądze większe niż dotychczas. Później sytuacja trochę się jednak pogorszy za sprawą większych wydatków i niedopilnowania ważnych spraw. W lipcu będziecie musieli uważać! To nie będzie najlepszy czas na podejmowanie ryzyka, zmianę pracy lub na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Grozi Wam strata pieniędzy, podpisanie nieuczciwej umowy, bądź przyjęcie propozycji zawodowej, która Wam zaszkodzi albo nie przyniesie oczekiwanych dochodów. Musicie też wyjątkowo zadbać o porządek w dokumentach w tym okresie. Możecie z łatwością coś przeoczyć, zgubić bądź nie dopilnować ważnych spraw. Uważajcie na to, co podpisujecie. Każdą umowę sprawdźcie z podwójną dokładnością, zwłaszcza w lipcu.
Dla poszukujących zajęcia najlepszym czasem na znalezienie pracy będzie wiosna, najtrudniej będzie Wam się za to wiodło w życiu zawodowym na początku roku i w środku lata. Od połowy września sytuacja finansowa będzie dla Was również korzystna i taka dosyć dobra passa będzie się utrzymywać już do końca roku. Uważajcie jednak na podejrzane oferty pracy i na ryzykowne inwestycje w roku 2021. Ten rok będzie dla Was czasem obfitującym w wiele tzw. okazji, pokus i szans, będziecie musieli zachować trzeźwy umysł i gruntownie się przyglądać wszystkim ofertom i propozycjom żeby nie wpaść w jakąś pułapkę finansową, bądź zawodową. Uważajcie także na terminy, daty i ważne papiery, zwłaszcza latem. Możliwe, że przeoczyć coś ważnego albo stracicie coś cennego, na przykład większe sumą pieniężną.
Najlepsze miesiące:
marzec, kwiecień
Najgorsze miesiące:
styczeń, lipiec


RYBY
(19 lutego – 20 marca)
Uczucia:
Drogie Ryby, nadchodzący 2021 rok będzie dla Was rokiem wielkiej szansy! Gwiazdy będą sprzyjać wszelkim decyzjom uczuciowym. Niech mottem na 2021 rok będzie dla Was: “teraz albo nigdy”! Jeśli dotąd byłyście niezdecydowane i nieśmiałe, to nadejdzie odpowiedni moment, by wyzbyć się zahamowań i ograniczeń, które istnieją tylko w Waszych głowach. Nie bójcie się podejmować odważnych decyzji w tym roku, a będziecie mieć szansę na nowe, interesujące relacje, ciekawe wyzwania, bądź zmianę Waszego losu na lepszy! Ryzyko w sprawach sercowych powinni Wam przynieść korzystne rozwiązania! Jeśli tkwisz w związku, w którym od dawna nie czujesz się szczęśliwy to przygotuj się na to, że w tym roku szansa rozstania będzie bardzo realna. Będzie to odpowiedni czas na ostateczne decyzje i dokonanie rozrachunku. Rozstanie może się jednak okazać początkiem czegoś nowego i lepszego. Ryby będące w szczęśliwych związkach będą również musiały podjąć ważne decyzje uczuciowe, mianowicie postanowić, co dalej ze związkiem, czy jest to odpowiedni moment na pójście dalej, np. na wspólne zamieszkanie lub sformalizowanie związku? Nie bójcie się przeprowadzić ważną rozmowę z partnerem w tym roku. Nadejdzie w końcu idealny moment na szczerą rozmowę o swoich uczuciach, oczekiwaniach i planach na przyszłość. Najlepszym miesiącem dla par i singli spod znaku Ryb będzie marzec i listopad. Będą to miesiące ważne, sprzyjające wzajemnej komunikacji i szukaniu wspólnego języka w przypadku docierających się par.
Nieśmiałe, samotne Ryby powinny być bardziej otwarte i bezpośrednio komunikować swoje potrzeby drugiej osobie. Gwiazdy radzą, aby Ryby nie bały się okazywania zainteresowania płci przeciwnej i były bardziej pewne siebie w relacjach damsko-męskich. Przejęcie inicjatywy może Wam się bardzo opłacić w tym roku. Miejcie oczy szeroko otwarte, zwłaszcza w marcu i w listopadzie. Będziecie mieć w tym czasie naprawdę wielkie szansę na spotkanie kogoś interesującego, kto skradnie Twoje serce, drogie Ryby! Latem, zwłaszcza w lipcu i w sierpniu uważajcie na to, co mówicie! Mogą pojawić się wtedy poważne kłótnie z bliskimi i problemy z komunikacją, Wasze nieprzemyślane słowa mogą wywołać u kogoś smutek i łzy. Nieprzemyślanym zachowaniem możecie zrazić do siebie kogoś, kto naprawdę bardzo dobrze Wam życzy, a utrata tej osoby będzie dla Was bardzo niemiłym doświadczeniem. Postarajcie się najpierw wysłuchać tego, co ma do powiedzenia druga osoba i nie oceniajcie pochopnie sytuacji!
Najlepsze miesiące: marzec, listopad
Najgorsze miesiące: lipiec, sierpień
Finanse:
Ryby będą musiały uzbroić się w cierpliwość w tym roku! Będzie to wymagający pod względem zawodowym i finansowym czas. Zapowiada się pracowity okres, możliwe drobne sukcesy, a nawet awans w marcu lub kwietniu, jeśli będziecie systematyczne i konsekwentne w swoich działaniach, ale niestety po pewnym czasie grozi Wam także finansowy przestój. Ten chwilowy impas może przysporzyć Wam zmartwień, przez co słabną też Wasze siły witalne w drugim półroczu. Początek roku może wyglądać, co prawda całkiem obiecująco, ale już druga połowa 2021 roku da Wam trochę w kość pod względem finansowym i zawodowym. Możliwe niespodziewane, dosyć duże wydatki i straty materialne albo konieczność poszukiwania innej pracy. Uważajcie także na podpisywanie umów, zwłaszcza w drugim półroczu – szczególnie w sierpniu i w październiku musicie wykazać się daleko posuniętą rozwagą i ostrożnością. Dobry czas na decyzje finansowe i na inwestycje przypadnie na początek wiosny, natomiast później Wasza ostrożność będzie musiała wzrosnąć. Kierujcie się ograniczonym zaufaniem do współpracowników, wspólników lub innych osób, które spotkacie na Waszej drodze zawodowej. Bądźcie czujne drogie Ryby, nie podpisujcie pochopnie żadnych dokumentów! Jeśli chcecie inwestować, to poczekajcie do wiosny i przemyślcie kilkakrotnie wszystkie za i przeciw, sprawdźcie też wszystkie warunki podpisywanych umów.
Ryby szukające pracy będą miały wiele okazji na znalezienie zajęcia pod koniec marca i w kwietniu. Będzie to najkorzystniejszy, najbardziej sprzyjający moment na szukanie czegoś odpowiedniego dla Was. W sierpniu i w październiku możecie za to odczuwać znaczny spadek formy i motywacji do działania. Wasza kondycja psychiczna i intelektualna może nieco stracić na sile. Nie zwojujecie świata, ani nie pokażecie się z najlepszej strony potencjalnym pracodawcom w tym czasie, przez co znalezienie pracy będzie dosyć skomplikowanym przedsięwzięciem. Pod koniec roku Wasze szanse jednak znów wzrosną i nadarzy się bardziej sprzyjający moment na podjęcie pracy. Dla pracujących Ryb najlepszym czasem na ubieganie się o awans będzie początek marca i koniec roku. Będziecie wtedy błyszczeć intelektualnie i zaskakiwać świetnymi argumentami. Zrobicie świetne wrażenie nie tylko na przełożonych, ale i na wszystkich współpracownikach. Nie bójcie się pytać o podwyżkę lub ubiegać się o lepsze stanowisko w tym czasie.
Najlepsze miesiące:
marzec, kwieceiń
Najgorsze miesiące:
sierpień, październik

BARAN
(21 marca – 19 kwietnia)
Uczucia:
Barany będą musiały przede wszystkim zadbać o równowagę w nadchodzącym roku. Zachowanie właściwego balansu pozwoli im na bardziej harmonijny rozwój i na lepsze stosunki z bliskimi. Szczęście w związkach Baranów może zostać zagrożone, jeśli nie dopilnują one ważnych spraw uczuciowych, rodzinnych albo nie będą mogły one określić, co jest dla nich najistotniejsze. W tym roku bardzo ważne dla Baranów będzie ustalenie priorytetów. Otoczenie Baranów może poczuć się przez nich zaniedbane, a nawet odrzucone. Zapracowane, roztargnione Barany będą mocno skupiać się na poza związkowych aspektach życia. Możliwe, że pewnego dnia odczują, że naprawdę mocno przeholowały i będą chciały naprawić swoje błędy, o ile nie będzie wtedy za późno na naprawę relacji z bliskimi. Kryzys może nadejść bardzo szybko już pod koniec lutego lub na początku marca. Będzie to najmniej sprzyjający czas dla spraw uczuciowych Baranów i taki bardzo niepewny okres będzie się ciągnął aż do początku czerwca. Zajęte, zapracowane Barany będą miały problem z komunikacja z partnerem i z rodziną. Możliwe poważne kłótnie, które mogą doprowadzić nawet do rozstania jeśli w porę się nie opamiętasz, drogi Baranie. Postaraj się, zwłaszcza w pierwszym półroczu lepiej komunikować się z partnerem, zatroszcz się o jego potrzeby, wysłuchaj co ma do powiedzenia i nie oceniaj zbyt pochopnie. Bądź bardziej uważny, troskliwy i wspierający. Zaniedbanie drugiej połówki może w konsekwencji doprowadzić nawet do rozstania! Pod koniec roku czeka Cię znacznie bardziej przyjemniejszy czas dla spraw uczuciowych u Baranów. Możliwe, że zapadną decyzje o sformalizowaniu związku albo… wybierzecie się w egzotyczną podróż razem z partnerem gdzie będziecie mieć szansę na przeżycie wspaniałych, romantycznych chwil, które umocnią Wasz związek.
Barany stanu wolnego największe szanse na miłość będą mieć dopiero pod koniec roku. W tym czasie wzrośnie Wasza pewność siebie i seksapil. Będziecie przyciągać płeć przeciwną jak magnes. W pierwszym półroczu nie liczcie na nowe, poważne znajomości. Będziecie mieć co prawda dużo okazji do poznawania nowych ludzi, a także do licznych spotkań i randek, ale niestety nie będzie się to przeradzać w poważne i trwałe uczucie. Wykorzystajcie ten czas na rozwój, zadbajcie też o kondycję organizmu.
Najlepsze miesiące:
listopad, grudzień
Najgorsze miesiące:
marzec, maj
Finanse:
W nadchodzącym, nowym roku grozi Baranom pracoholizm i przemęczenie. Będzie to czas, w którym będziecie chcieli coś sobie udowodnić i osiągnąć coś nowego, wspaniałego w życiu zawodowym. Będziecie się starać o awans albo dużą podwyżkę. Możliwe, że pomyślicie też o jakimś własnym biznesie. Niestety nie wszystko będzie jednak szło w zgodzie z Waszymi oczekiwaniami. W pierwszym półroczu będziecie mieć wrażenie, że wszystko jest pod górkę i przeciwko Wam i że musicie wykonywać podwójną pracę żeby ktoś Was zauważył i docenił Wasze wysiłki. Już od dawna Barany nie były tak bardzo mocno skoncentrowane na życiu zawodowym, jak będą w nadchodzącym roku. Z całych sił będziecie się starać osiągnąć swoje cele. W końcu powinno się Wam to udać, ale pierwsze, zauważalne rezultaty pojawią się niestety dopiero we wrześniu. Największe szanse na otrzymanie awansu lub podwyżki będziecie mieć zaś w październiku. Będzie to bardzo sprzyjający miesiąc dla Waszych spraw zawodowych, a większość Waszych zamierzeń i celów wreszcie zacznie się realizować. W tym roku musicie jednak pamiętać żeby walka o lepszy byt i pieniądze nie odbijała się na Waszym życiu uczuciowym, partnerze i rodzinie. Będziesz musiał w szczególny sposób zadbać o właściwą równowagę w życiu, drogi Baranie. Bądź pracowity, skup się na swoich celach i ich realizacji, nie zaniedbuj obowiązków, ale nie dąż do doskonałości za wszelką cen. Daj sobie również czas na odpoczynek i wygospodaruj odpowiednio dużo przestrzeni dla innych spraw. Postaw na powolny rozwój i pamiętaj także o życiu poza pracą.
Barany poszukujące zajęcia będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Będziecie wyjątkowo zdeterminowani i przedsiębiorczy w nadchodzącym roku, jednak najbardziej sprzyjającym dla Was momentem będzie dopiero druga połowa roku. Nie oznacza to, że nie będzie szansy na podjęcie interesującej pracy wcześniej. Znajdzie się dużo okazji ku temu, jednak na początku roku będzie Wam ciężej przebić się spośród kandydatów do odpowiedniego dla Was stanowiska. Możliwe, że Barany będą za bardzo “chcieć” danej pracy i będą zbyt pewne siebie, przez to nie wypadną zbyt dobrze w oczach potencjalnych pracodawców.
Najlepsze miesiące:
wrzesień, październik
Najgorsze miesiące:
styczeń, kwiecień


BYK
(20 kwietnia – 20 maja)
Uczucia:
Byki będą stawiać przede wszystkim na swoją karierę w 2021 roku, przez co mogą nieco zaniedbać stronę uczuciową i relacje z najbliższymi. Otoczenie Byka może nie być wyrozumiałe, dlatego też będą mu zagrażać częste konflikty uczuciowe, możliwe kłótnie małżeńskie, a nawet chęć odejścia partnera, który poczuje się odsunięty i zaniedbywany. Byki będą bardziej roztargnione, zamknięte w sobie i zamyślone. Sprawy domowe zejdą dla nich na dalszy plan. Taka bierna postawa może spowodować różnego rodzaju napięcia w związkach Byków. Sytuacja powinna chwilowo poprawić się na wiosnę. Byki będą wtedy bardziej zrelaksowane i stęsknione uwagi i czułości. W kwietniu możliwy krótki urlop, odrodzenie uczuć, przypływ sił witalnych. Początek lata będzie także bardzo przyjemnym i sprzyjającym sprawom uczuciowym okresem dla Was, drogie Byczki. Natomiast już we wrześniu Byki znów zaczną się dystansować i zamykać w swoich skorupach, często rzucając się w wir pracy. Drogi Byku, będziesz musiał nieco zmodyfikować swoje priorytety i postawy, inaczej będą grozić Ci przykre konsekwencje uczuciowe. Osoby bliskie Twemu sercu mogą poczuć się odrzucone, niekochane i w końcu mogą się odwrócić do Ciebie. Uważaj zwłaszcza w listopadzie, gdyż zbyt dużo wypowiedzianych słów, nierozwiązane wcześniej konflikty z partnerem i jednocześnie przeciążenie obowiązkami może doprowadzić Ciebie do bolesnych słów i nieprzemyślanych decyzji uczuciowych.
Dla singli będzie to dosyć nużący okres, pełen wyczekiwania, rozmyślania i monotonii. Sprawy uczuciowe zejdą na nieco dalszy plan, z powodu bardzo dobrej passy w sprawach zawodowych i w obliczu nowych wyzwań i obowiązków. Nie znaczy to, że Byki nie będą miały szansy na nowe znajomości czy ożywienie relacji z różnymi osobami. Wręcz przeciwnie, w kwietniu do połowy czerwca Wasze życie towarzyskie będzie bardzo intensywne i pojawi się mnóstwo nowych okazji do zawierania nowych, interesujących znajomości. Będziecie musiały drogie Byki uważać jednak na zbyt szybkie okazywanie komuś uczuć czy przedwczesne angażowanie się w relacje. Nim wpuścić kogoś do swojego życia, przyjrzycie się najpierw dokładnie drugiej osobie, odpowiedzcie na pytanie kim jest ta osoba, czy warto się w to angażować i w pełni zaufać nowo poznanemu człowiekowi. We wrześniu grozi Wam delikatna chandra i rozterki miłosne. Poczujecie się nieco osamotnieni. Pod koniec roku sytuacja zacznie się jednak poprawiać i w kolejny rok wejdziecie już spokojniejsi i bardziej spełnieni.
Najlepsze miesiące:
kwiecień, czerwiec
Najgorsze miesiące:
wrzesień, listopad
Finanse:
Dla Byków Nowy Rok 2021 będzie znakomitym czasem dla ich finansów! W końcu odetchnięcie i będziecie mogli skupić się na osiąganiu celów bez wcześniejszego balastu. Sprawy zawodowe będą pochłaniać wiele Waszego czasu, energii i zaangażowania, ale to wszystko będzie się Wam bardzo opłacać pod względem finansowym. Nowy rok przyniesie nowe pieniądze, nowe obowiązki i liczne wyzwania zawodowe, którym świetnie podołacie. Latem możliwy awans, podwyżka lub zmiana pracy na lepszą. Wcześniej, w lutym uważajcie jednak na współpracowników lub wspólników. Ktoś zawistny i niegodny Waszego zaufania będzie próbował pokrzyżować Wasze plany zawodowe, bądź zechce Was zdyskredytować w oczach pracodawcy, co może zaważyć na szansie na awans lub podwyżkę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wyjdziecie z tego obronną ręką po pewnym czasie, jednak mimo wszystko warto być wtedy podwójnie czujnym i mieć ograniczone zaufanie do pewnych osób. Starajcie się unikać plotek w pracy, nie angażujcie się też zbyt mocno w sprawy, które nie są związane z życiem zawodowym w miejscu, w którym pracujecie. Przyjaciół i znajomych starajcie się dobierać na bardziej neutralnym gruncie. Przywiązujcie też większą uwagę do szczegółów, bądźcie skrupulatni na swoich stanowiskach, zbierajcie potwierdzenia Waszych działań, przeprowadzanych operacji, podejmowanych decyzji itp. Gwiazdy przestrzegają przed nieuczciwymi osobami, które będą chciały przypisać sobie Wasze zasługi i osiągnięcia.
Najbardziej sprzyjający czas dla Byków szukających pracy przypada na czerwiec, następnie sierpień. Wtedy to będziecie bardziej zaangażowani, komunikatywni, będziecie się też umieli pokazać z jak najlepszej strony. Wykorzystajcie ten czas na aktywne poszukiwanie pracy, a także na rozwój, szkolenia. Zapiszcie się na kurs, który będzie zgodny z Waszymi zainteresowaniami zawodowymi. Najmniej możliwości i sprzyjających okazji na poprawę sytuacji zawodowej będziecie mieć zaś w lutym i w grudniu. Będzie to czas stagnacji, marazmu, zniechęcenia. Wasze wysiłki niestety będą iść wyłącznie na marne.
Najlepsze miesiące:
czerwiec, sierpień
Najgorsze miesiące:
luty, grudzień

BLIŹNIĘTA
(21 maja – 20 czerwca)
Uczucia:
W uczuciach czeka Cię burzliwy okres! Czasami będzie Ci się wydawało, że Twoje życie uczuciowe to film akcji, pełen wzlotów i upadków, zmian, niespodzianek i nagłych zwrotów. Ten intensywny okres będzie trwał niemal przez cały rok, sytuacja zacznie się uspokajać dopiero w październiku i już pod koniec roku wreszcie odetchniecie i poczujecie się bardziej spokojni, bezpieczni i zrelaksowani. W 2021 roku wszystko będzie mogło się wydarzyć, a wy będziecie mieć często wrażenie, że wszystko odbywa się poza Waszą kontrolą i chęciami. Będzie to dobry rok dla Bliźniąt, które były dotąd znużone panującą w ich życiu uczuciowym stagnacją, utknęły w marazmie, niesatysfakcjonujących związkach albo nie wiedziały czego chcą tak naprawdę. Rok 2021 przyniesie Wam odpowiedzi na wiele pytań, pozwoli także na ostateczne rozliczenie się z tym, co już od dawna nie przynosi Wam satysfakcji i poczucia spełnienia. Innymi słowy pozbędziecie się z Waszego życia tego, co Was hamowało, co się przestało rozwijać lub było wręcz przysłowiową kulą u nogi dla Was. Skończy się wszystko to, co dawno się zużyło, wypaliło i nie ma już sensu, by to kontynuować. Związki, te niesatysfakcjonujące, zbudowane na słabych podstawach raczej się zakończą, natomiast te solidne, budowane na trwałych uczuciach mają szansę na umocnienie, czy sformalizowanie, o ile będziecie nad nimi pracować i poświęcać wystarczająco uwagi swojemu partnerowi.
Wolne Bliźnięta czeka intensywny czas! Bardzo często będziecie zmieniać swoje decyzje uczuciowe, często postępować w sposób spontaniczny, nagły i zaskakujący. Nadchodzi zwariowany czas, pełen niespodzianek, zwrotów akcji. Szanse na poznanie interesujących osób płci przeciwnej wzrosną znacznie w sierpniu. Dobra passa będzie trwała jednak tylko chwilę, przez resztę roku sami do końca nie będziecie wiedzieć czego i kogo chcecie. Stracicie chwilowo dawną czujność i ostrożność, a także umiejętność racjonalnej oceny sytuacji uczuciowej. Bardzo łatwo będzie Wam źle ulokować uczucia, pomylić się co do intencji drugiej osoby, jeśli będziecie bujać w obłokach i przymykać oczy na wszystko. Możliwe trójkąty uczuciowe, przelotne związki, znajomości nietrwałe, bez solidnych podstaw na wspólną przyszłość. Rok 2021 nie będzie więc niestety sprzyjający pod względem szukania partnera, ale i tak będzie to dla Was bardzo ciekawy i rozwijający czas.
Najlepsze miesiące:
marzec, sierpień
Najgorsze miesiące:
styczeń, wrzesień
Finanse:
W finansach Byki będą radziły sobie całkiem nieźle, zwłaszcza w drugim półroczu. Z początku roku Wasza sytuacja będzie jeszcze dosyć skomplikowana, czekają Was przejściowe problemy z pieniędzmi, bądź w pracy. Będziecie musieli mocniej zacisnąć pasa przez te pierwsze kilka tygodni. Możliwe niewielkie straty pieniężne, nagły wzrost wydatków albo zastój, który odbije się na Waszych przedsięwzięciach i dochodach. Natomiast już pod koniec wiosny sytuacja odwróci się i będziecie mieć wiele możliwości na postępy w pracy. Zyskacie spore szanse na awans, odnotujecie wyraźny wzrost zysków albo zawrzecie bardzo korzystną umowę biznesową. Najbardziej sprzyjający czas czeka Was latem, zwłaszcza na początku lipca i pod koniec sierpnia. Będzie to okres, który powinniście wykorzystać na intensywne działania związane z Waszym życiem zawodowym, pomnażaniem majątku lub zaczynaniem nowych przedsięwzięć. To dobry czas na planowanie inwestycji, na szukanie nowej pracy albo na ubieganie się podwyżkę. Wasze akcje wzrosną, będziecie wykorzystywać swój potencjał w możliwie najlepszy sposób. To będzie także świetny moment na działalność twórczą czy przedsięwzięcia wymagające kreatywności. Jeśli marzysz o napisaniu książki albo stworzeniu dzieła artystycznego, to nadejdzie na to doskonała chwila. Dobra passa dla Byków będzie trwać przez niemal całe lato. Pod koniec roku Wasze szanse na rozwój i pomnażanie pieniędzy zaczną nieco spadać. Im bliżej końca roku, tym bardziej będziecie czuć się zmęczeni i przytłoczeni licznymi obowiązkami i wyzwaniami.
Byki szukają zajęcia w nowym roku powinny uzbroić się w większą cierpliwość. Początek roku będzie dla Was dosyć dużym wyzwaniem. Uda się Wam zrealizować cele, tylko wtedy jeśli będziecie dosłownie stawać na głowie. Wszystko będzie przychodzić z większym trudem niż dotychczas. Może pojawić się u Was uczucie frustracji i zniechęcenia. Wasze szanse na dobrą pracę wzrosną latem. Wtedy będzie Wam łatwiej osiągać Wasze cele zawodowe i olśnić otoczenie swoimi umiejętnościami wiedzą. Pod koniec roku Wasze notowania zaczną powoli spadać, będziecie wtedy bardziej zniechęceni, mniej zmotywowani, dlatego gwiazdy radzą, aby wykorzystać Wasze najlepsze miesiące do maksimum!
Najlepsze miesiące:
lipiec, sierpień
Najgorsze miesiące:
styczeń, kwiecień


RAK
(21 czerwca – 22 lipca)
Uczucia:
Rak będzie działać na wysokich obrotach w 2021 roku! W nowy rok wejdzie z pozytywną energią, z nowymi nadziejami, odważnymi pomysłami i z wiarą w to, że osiągnie to, czego pragnie. Nieśmiałe, wrażliwe Raczki będą bardziej zdecydowane i przebojowe. Wzrośnie wyraźnie ich pewność siebie i otwartość, co wpłynie pozytywnie na ich relacje z otoczeniem. Raki poznają w tym roku nowych ludzi, rozwiną swoje talenty, a w miłości będą dążyć do wzmocnienia więzi z najważniejszymi osobami w ich życiu. Skłócone Raki będą dążyć do pojednania z partnerem, bądź z rodziną. Będą chciały mieć czystą kartę i zacząć nowy rozdział w życiu. Możliwe sformalizowanie związku albo jego odbudowa. Raki, które uznają, że związek się wypalił, znajdą w sobie dużo siły i podejmą w końcu odważną decyzje o zakończeniu mało satysfakcjonującej ich relacji. W miłości będą bardziej otwarte, czułe, namiętne, zmysłowe i odważne. Partner może z początku być nieco zaskoczony taką przemianą, ale i równocześnie zadowolony takim stanem rzeczy. Najlepszy czas w miłości czeka Raki w maju i w lipcu. Gwiazdy radzą, by wykorzystać ten czas do maksimum, nie bać się być otwartym i śmiało realizować swoje pomysły czy fantazje. We wrześniu i w listopadzie możecie być nieco rozczarowani partnerem, staniecie się wtedy bardziej krytyczni, wymagający i trudno będzie Was zadowolić. Wasze otoczenie będzie często schodziło Wam z drogi żeby uniknąć konfrontacji czy surowej krytyki. Możliwe napięcia w związku, liczne kłótnie i ciche dni w tym okresie. Postarajcie się w tym czasie więcej odpoczywać i nie odreagowywać nieprzyjemnych sytuacji na partnerze.
Raki stanu wolnego mają spore szanse na poznanie interesującego partnera w 2021 roku! Gwiazdy będą sprzyjać wszelkim nowym relacjom, które będziecie nawiązywać. Związki, w które wejdziecie będą pełne zmysłowości, spontaniczności i czułości. Szansa na trwałą relację będzie bardzo wysoka, zwłaszcza, dla związków, które zostaną zawarte w maju lub w lipcu. Pod koniec roku szanse na poznanie kogoś interesującego nagle wyhamują. Będziecie wtedy bardziej wymagający, mniej otwarci i krytyczni. Wasze otoczenie również będzie patrzeć na Was bardziej trzeźwym okiem, dostrzegając oprócz zalet, także Wasze wady. Możliwe kłótnie i liczne napięcia w relacjach z innymi osobami. Uważajcie żeby nie zranić drugiej osoby niepotrzebnymi słowami.
Najlepsze miesiące:
maj, lipiec
Najgorsze miesiące:
wrzesień, listopad
Finanse:
W sprawach finansowych Raki będą odczuwać dużą zmienność i niepokój w nadchodzącym roku. Początek 2021 roku będzie całkiem udany. Będziecie działać na najwyższych obrotach, olśniewać pracodawców, współpracowników i kontrahentów. Otoczenie będzie zaskoczone Waszą niesamowitą energią, zapałem, większą pewnością siebie i kreatywnością. Wykorzystajcie ten czas na nowe pomysły, przedsięwzięcia i starania o awanse. Na początku marca sytuacja nagle się odwróci. Będziecie bardzo rozdrażnieni i znudzeni obowiazkami. Pojawią się problemy z koncentracją i organizacją w pracy. Będziecie także czuć się niedocenieni albo wykorzystywani przez otoczenie lub pracodawców. Wasze pomysły będą niedostrzegane, umniejszane, bądź mocno krytykowane. Taki stan rzeczy może doprowadzić Was do intensywnej wymiany zdań w pracy. Bądźcie ostrożni i nie działajcie impulsywnie, kierujcie się wyczuciem i rozwagą. W drugim półroczu nieprzewidywalność sytuacji da Wam się mocno we znaki. Będziecie dużo bardziej nerwowi, często będziecie czuć się dosłownie wyczerpani i sfrustrowani brakiem rezultatów i niepotrzebnymi zmianami. Na koniec roku gwiazdy szykują dla Was jednak niespodziankę. Będziecie z powrotem na szczycie, znów zaczniecie zarażać pozytywną energią i olśniewać otoczenie Waszymi pomysłami. W Waszych głowach pojawi się mnóstwo nowych, inspirujących wizji, które z powodzeniem będziecie wcielać w życie. Będzie to także dobry czas na inwestowanie i planowanie czegoś nowego. Szanse na podwyżkę lub awans znacznie wzrosną. Możliwe przejście na inne, lepsze stanowisko lub inne ważne zmiany.
Najlepszy czas na szukanie pracy pojawi się na początku roku, zwłaszcza na początku lutego, następnie pod koniec roku. Wykorzystajcie ten moment dobrze poprzez intensywne poszukiwania, pozytywną energię i wiarę w siebie! W marcu uważajcie na czyjeś deklaracje bez pokrycia. Traktujcie kogoś obiecującego Wam “złote góry” z dużym dystansem. Propozycje, które dostaniecie mogą okazać się nieuczciwe i przysporzyć Wam zmartwień. Bądźcie ostrożni i miejcie oczy szeroko otwarte.
Najlepsze miesiące:
styczeń, luty
Najgorsze miesiące:
marzec, maj


LEW
(23 lipca – 22 sierpnia)
Uczucia:
Z reguły odważne, pewne siebie i namiętne Lwy będą w tym, roku wyjątkowo spokojne, niepewne i wycofane w sprawach uczuciowych. Nowy rok nie będzie sprzyjał stabilizacji i poważniejszym deklaracjom uczuciowym u tego znaku zodiaku. Lwy nie będą miały chęci wykazywać inicjatywy, raczej same będą pragnęły być zdobywane i prowadzone za rękę. W związkach Lwów atmosfera będzie bardzo zmienna, raz spokojna, kiedy indziej bardzo burzliwa, wręcz wybuchowa i niełatwa do zniesienia. Lwy zamiast rozwiązywać problemy będą chciały się wycofać z podejmowania działań czy decyzji. Odpowiedzialność będą próbowały przerzucić na barki partnera. Latem sytuacja w związkach Lwów powinna nieco się ocieplić. Będzie to też najlepszy czas na szczere, spokojne i rzeczowe rozmowy. Od czerwca atmosfera w związkach Lwa będzie się poprawiać przede wszystkim za sprawą lepszej komunikacji i większej wyrozumiałości Lwa. Zodiakalne Lwy będą miały więc spore szanse na pojednanie i porozumienie się z partnerem, a jeśli w porę tego nie zrobią, to ich związki znów będą przeżywać gorsze chwile. Dobra passa będzie trwać do października. W listopadzie możliwe znów większe kłótnie, liczne nieporozumienia, chwilowe separacje, a nawet ostateczne rozstania. Lew powinien wtedy działać z dużą rozwagą, nie podejmować pochopnych decyzji i nie czekać aż zniecierpliwiony obojętnością Lwa partner sam podejmie decyzje za Was dwoje. Okażcie trochę więcej czułości i troskliwości, drogie Lwy. Rozmawiając szczerze o swoich uczuciach macie szansę na poprawę i większą harmonię w relacji z partnerem. Obojętna postawa i wycofanie niestety może zostać odebrana przez partnera jako brak uczuć i nie zawaha się on podjąć nawet i ostateczną decyzję o odejściu od Ciebie.
Samotne Lwy nie powinny narzekać na brak powodzenia, jednak ich postawa pełna rezerwy i obojętności widoczna w nowym roku, może spowodować, że dużo ciężej będzie Lwom nawiązywać nowe znajomości. Będziecie bardziej krytyczni i wymagający wobec otoczenia. Na randki będziecie wychodzić bardzo niechętnie, co będzie utrudniać Wam poszukiwania nowych znajomości. Z nieufnością będziecie zawierać nowe relacje, o ile będziecie w ogóle mieć na to ochotę. W 2021 roku Lwy bardziej niż dotychczas będą pragnęły zostać w domu, wyciszyć się, odpoczywać i korzystać z wolnego czasu w bardzo spokojny sposób. Największa szansa na miłość pojawi się w czerwcu i w październiku. W listopadzie zaś możecie być bardziej nerwowi, krytyczni i ciężko będzie Wam się porozumieć z otoczeniem. Będziecie również bardziej zmęczeni pracą i obowiązkami. Wasze niezadowolenie i znudzenie będzie bardzo mocno odczuwalne i zauważalne przez płeć przeciwną.
Najlepsze miesiące:
czerwiec, październik
Najgorsze miesiące:
luty, listopad
Finanse:
Mniejsza aktywność, brak inicjatywy i odpowiedniej motywacji, co jest tak niepodobne do postawy Lwa, sprawi, że rok 2021 nie będzie dla nich rokiem przełomu czy spektakularnych sukcesów, ale i tak będzie to dosyć udany dla nich czas pod względem zawodowym i finansowym. Lwy będą mogły liczyć na duże powodzenie w tej sferze przez prawie całe pierwsze półrocze. Szczęście będzie Wam sprzyjać i mimo mniejszej aktywności i dużej jak na Was zachowawczości nie zabraknie Wam pieniędzy ani też pochwał ze strony kolegów i przełożonych. Możliwe otrzymanie nagrody lub podwyżki, zwłaszcza w maju lub w lipcu. W lipcu będziecie mieć ogromne szanse na wygraną pieniężną lub otrzymanie dużej sumy pieniężnej. W innym przypadku możliwy awans lub wyraźne docenienie przez szefa poprzez otrzymanie podwyżki lub nagrody. Od sierpnia musicie być bardziej pracowici, aktywni, równocześnie też kierować się rozsądkiem i ostrożnością w sprawach finansowych. Grozi Wam zaciągnięcie długu trudnego do spłacenia lub dosyć duże straty pieniężne. Uważajcie co podpisujecie, z kim wchodzicie w spółki, pilnujcie także portfela i ważnych dokumentów, zwłaszcza na początku sierpnia i w połowie września.
Poszukiwanie pracy będzie bardzo trudnym i wymagającym procesem dla Lwów w nowym roku. Będziecie bardzo krytycznie podchodzić do ofert na rynku pracy i warunków współpracy. Wybredne Lwy będą miały problem ze zdecydowaniem się na konkretne zajęcie, często będą szukać jakiegoś “ale” albo wad i tzw. haczyków przy składanych im propozycjach zawodowych. Najlepsze oferty zawodowe pojawią się dla Lwów wiosną i na początku lata, wykorzystajcie ten korzystny dla Waszych spraw zawodowych czas. Później może Wam przyjść dużo trudniej przełamać gorszą passę, a Wasze niezdecydowanie i nadmierny krytycyzm nie ułatwią Wam niczego. Grozić Wam będzie spadek motywacji i duże zniechęcenie trudną sytuacją.
Najlepsze miesiące:
maj, lipiec
Najgorsze miesiące:
sierpień, wrzesień


PANNA
(23 sierpnia – 22 września)
Uczucia:
Wymagające, rozsądne i zasadnicze Panny będą w nowym roku bardziej spontaniczne, wyluzowane i odważne. Będą także znacznie częściej bujać w obłokach. Możliwe nowe związki, romanse na boku, liczne podróże. Panny zdecydują się na porzucenie na jakiś czas tego, co wygodne, sprawdzone, komfortowe, aczkolwiek nie dające już satysfakcji Pannie. Możliwe rozstania albo całkowite przewartościowanie obecnego związku. Panny podejmują ważne decyzje już w ciągu pierwszych miesięcy nowego roku. Czeka je prawdziwy przełom. Jeśli Panny były dotychczas w trwałych, mocnych związkach o naprawdę solidnych podstawach, to nic nie będzie w stanie zakłócić ich szczęścia, nawet przy pewnych zawirowaniach i konfliktach, które będą trapić ich związki w tym roku. Z każdej sytuacji wyjdziecie obronną ręką drogie Panny, będziecie bardziej wyrozumiałe, skłonne do ustępstw, postawicie przede wszystkim na szczerą rozmowę i wysłuchanie argumentów drugiej strony. We wrześniu czeka Was bardzo miły czas, pełen niespodzianek, namiętności i wspaniałych chwil we dwoje. Wykorzystajcie ten miesiąc na podróż do dalekiego kraju albo na urlop gdzieś daleko od miasta. Pod koniec roku Wasza passa gwałtownie się pogorszy. Będziecie bardziej zmęczeni, poirytowani, niezadowoleni z otoczenia. Nie trzeba będzie Wam wiele, aby wywołać konflikt z druga osdobą. W październiku grozi Wam mocno napięta atmosfera w związku, brak zrozumienia i wsparcia, liczne kłótnie. W grudniu możliwa nawet chwilowa rozłąka lub wyprowadzka od partnera spowodowana nieprzyjemną atmosferą. ,
Samotne Panny mają ogromne szanse na poznanie kogoś, kto zdobędzie ich serce w tym, roku. Panny będą mniej krytyczne i wymagające, a bardziej otwarte, towarzyskie i spontaniczne. Uwielbiające przesiadywać w domu Panny domatorki zechcą wyjść do ludzi albo poznawać nowe miejsca na ziemi. Możliwa ekscytująca podróż w dalekie rejony świata, zwłaszcza we wrześniu. Panny o wolnym statusie będą mogły liczyć na wiele nowych znajomości, a także na liczne przygody, podróże i okazje do wyjścia z domu, zwłaszcza między wrześniem, a marcem. Końcówka roku może jednak wyglądać już nieco inaczej. Od października czeka Was gorszy czas dla spraw uczuciowych. Możliwy miłosny zawód, poczucie niezrozumienia przez bliską osobę, trudności w porozumiewaniu się. Możesz pokłócić się w tym czasie z kimś naprawdę bliskim Twojemu sercu. W grudniu pogorszy się Wasza kondycja psychiczna i fizyczna. Uważajcie wtedy na swoje zdrowie, dbajcie o siebie i więcej odpoczywajcie, w przeciwnym razie zabraknie Wam energii i motywacji do działania.
Najlepsze miesiące:
marzec, wrzesień
Najgorsze miesiące:
październik, grudzień
Finanse:
U Panny w sprawach zawodowych i pieniężnych będzie się układać raczej dobrze. Będzie spokojnie, stabilnie, choć nie zabraknie też bardziej nerwowych i gorszych momentów w pracy i dla finansów Panny. Drugie półrocze będzie dla Was zdecydowanie bardziej korzystne. Na początku roku możliwe większe, raczej nieplanowane wydatki albo nieprzewidziane straty. W styczniu Wasza forma będzie trochę słabsza, nie będziecie mogli się skoncentrować na tym, co pilne i ważne. Priorytetowe sprawy zostaną trochę przez Was zaniedbane, co odbije się na Waszej kieszeni albo sytuacji w pracy. Możliwe też nieporozumienia z szefem lub ze wspólnikiem. Nie będzie to też dobry czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć czy staranie się o awans lub podwyżkę. W czerwcu musicie uważać na to, co mówicie, unikajcie plotek w pracy, bądźcie bardziej dyskretni, taktowni i opanowani. Będzie to dość nerwowy okres, obfitujący w liczne konflikty i nieporozumienia. Czeka Was też nawał pracy, któremu będzie ciężko sprostać. Za to od września czeka Was naprawdę dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji zawodowych. Starania o awans czy podwyżkę w końcu dadzą wymierne rezultaty. Możliwy zastrzyk dużej gotówki, wyróżnienie w pracy albo jakaś nagroda pieniężna. W październiku możecie liczyć na świetną atmosferę w pracy, a także na pochlebne opinie od szefa na Wasz temat. Wasze wysiłki będą dostrzeżone, poczujecie się potrzebni i niezawodni.
Panny, które nie mają obecnie zajęcia, w nowym roku na pewno znajdą coś odpowiedniego dla siebie. Początek roku może być trudny i pełen wyzwań, później sytuacja nieco się poprawi, jednak nieznacznie. Zabraknie Wam motywacji i odwagi do działania, możliwe także straty pieniężne, duże wydatki, natomiast już w drugim półroczu zdecydowanie łatwiej będzie Wam zdobyć to, czego pragniecie na polu zawodowym. Będzie to dla Was naprawdę udany czas. We wrześniu możliwy zastrzyk gotówki albo wygrana pieniężna. Postawicie też na rozwój, szkolenia i zdobywanie wiedzy. Od września do końca roku możecie liczyć na wyjątkową przychylność gwiazd, wykorzystajcie ten czas odpowiednio.
Najlepsze miesiące:
wrzesień, październik
Najgorsze miesiące:
styczeń, czerwiec


WAGA
(23 września – 22 października)
Uczucia:
Dla Wag będzie to bardzo ważny rok, wręcz przełomowy. Staną się one silniejsze psychicznie i fizycznie. W nowym roku Wagi będą dążyć do odzyskania równowagi psychicznej i skupią się na swoim wnętrzu jak nigdy dotąd. Postawią one przede wszystkim na rozwój, samodoskonalenie, pracę nad sobą i swoimi słabościami. W związkach będzie się układać raczej harmonijnie przez większość czasu. Nie grożą Wagom raczej żadne trzęsienia ziemi, zawirowania życiowe czy dramatyczne momenty, mimo to i tak będzie to dla nich bardzo ważny i przełomowy czas. Odkryjecie w sobie wewnętrzną moc, będziecie pragnęły wspiąć się na wyższy poziom duchowości i żyć bardziej świadomie, przede wszystkim w zgodzie ze sobą i swoimi przekonaniami. Bardzo zauważalnie odżyjecie wewnętrznie, zaakceptujecie w sobie i w Waszym życiu, to co niedoskonałe i nie da się tego zmienić, nad tym co można polepszyć będziecie ciągle pracować. Poprawią się także Wasze relacje z otoczeniem, przede wszystkim z Waszymi bliskimi i partnerem. W marcu możliwe oświadczyny, przeprowadzka w inne, lepsze miejsce, otrzymanie bardzo cennej dla Was niespodzianki lub po prostu bardzo szczęśliwy czas dla Waszych związków czy spraw uczuciowych. W lipcu czeka Was ekscytująca podróż w egzotyczne zakątki. Wykorzystajcie ten czas na relaks, odprężenie, dobrą zabawę. Możliwe wybuchy namiętności i ekscytujące doznania w tym okresie. Końcówka roku może przynieść Wam niewielkie konflikty z otoczeniem, a także poczucie niezrozumienia, chwilowego braku stabilności emocjonalnej. Musicie wtedy wykazać się większą cierpliwością i nie dać się ponieść złym emocjom.
Samotne Wagi mają szansę na miłość, jednak przede wszystkim na miłość do siebie samych. W nowym roku spojrzycie na siebie łaskawszym okiem, zaakceptujecie słabości, których nie da się zmienić, odżyjecie. Będziecie bardziej spokojne, pewne siebie i dojrzalsze. Najważniejszy będzie dla Was rozwój, sprawy ducha i życie w zgodzie ze samym sobą. Początek roku może być nieco przygnębiający dla Was, ale później sytuacja będzie się poprawiać na lepsze i dobry czas dla spraw uczuciowych będzie trwał aż do listopada. W marcu lub/i we wrześniu mogą pojawić się świetne okazje do wyjścia do ludzi, wśród których spędzicie naprawdę wspaniały czas i którego nie zapomnicie jeszcze długo. Czekają Was naprawdę miłe i radosne chwile w tym okresie. W lipcu będzie najlepszy czas na nawiązanie nowych znajomości. Pojawią się duże szanse na poznanie kogoś z kim będziecie tworzyć stałą relację i będzie to ktoś dojrzały, troskliwy kto zrozumie Wasze potrzeby i oczekiwania.
Najlepsze miesiące:
marzec, lipiec
Najgorsze miesiące:
styczeń, listopad
Finanse:
Nadchodzący rok będzie bardzo dobrym czasem dla Waszych finansów, o ile ustalicie konkretne i ambitne cele zawodowe i postawicie na ciągły rozwój. Pierwszy kwartał przyniesie Wam nowe propozycje zawodowe, niespodziewany zastrzyk gotówki lub awans na wymarzone stanowisko, jednak nie spoczywajcie na laurach. Wykorzystajcie tę dobrą passę na uregulowanie Waszych spraw zawodowych, na określenie celu i kierunku działania, do końca marca spłaćcie też Wasze wszelkie zobowiązania. Gwiazdy będą Wam wyjątkowo mocno sprzyjać w tym okresie. Będzie to także znakomity czas na realizację nawet najbardziej śmiałych pomysłów zawodowych. Opracujcie dobry i szczegółowy plan działania, a finalnie naprawdę dużo zyskacie. Macie naprawdę ogromne szanse na prawdziwy sukces w późniejszych miesiącach. W pracy będzie panować u Was raczej dobra atmosfera w nowym roku, ale będziecie musieli uważać na niektórych współpracowników. W Waszym otoczeniu znajdzie się ktoś zazdrosny i nieszczery, kto zechce zepsuć Wam opinię, bądź Wasze pomysły czy osiągnięcia przedstawić jako swoje własne. Nie traćcie swoich celów z oczu i bądźcie ostrożne, drogie Wagi, zwłaszcza pod koniec roku.
Wagi poszukujące pracy czeka pomyślny czas na realizację ich planów. Największe szanse pojawią się już w styczniu i w marcu, najtrudniej zaś będzie Wam podjąć konkretny wysiłek pod koniec roku. Na początku roku będziecie bardziej odważne, zdeterminowane i pełne zapału. Pojawi się w Was chęć działania, Wasze ambicje będą sięgać naprawdę wysoko. Pojawią się nowe, ciekawe pomysły, o których mogliście wcześniej nawet nie pomyśleć. Będziecie mieć duże szanse na realizację tego, co sobie założyliście, o ile nie spoczniecie na laurach i będziecie śmiało działać. Możecie wiele zyskać w pierwszym półroczu, o ile postawicie na dobry plan działania i samodoskonalenie. W tym roku powinniście zainwestować w kursy, szkolenia lub edukację, niezależnie od tego w jakim jesteście teraz wieku. Wygospodarujcie dodatkowy czas na naukę nowych rzeczy i zdobywanie wiedzy, a na pewno Wam się to opłaci już w tym roku. W listopadzie możliwy spadek aktywności i kryzys twórczy, trwający aż do połowy grudnia. W tym okresie niestety nie zdziałacie zbyt wiele. Uważajcie wtedy na nowe przedsięwzięcia i umowy. Czytajcie dokładnie dokumenty, które podpisujecie. Możliwe niewielkie straty pieniężne.
Najlepsze miesiące:
styczeń, marzec
Najgorsze miesiące:
listopad, grudzień


SKORPION
(23 października – 21 listopada)
Uczucia:
Skorpion postawi przede wszystkim na umacnianie więzi z najbliższymi w nowym roku. Będzie pragnął bliskości i miłości, co będzie się przejawiać większą otwartością, czułością i troskliwością wobec najbliższych. W związkach będzie czerpać wiele satysfakcji niemal przez cały rok, jednak najlepszym okresem dla jego spraw uczuciowych będzie dla niego pierwsze półrocze, zwłaszcza luty i kwiecień przyniesie wiele szczęśliwych chwil i poczucie spełnienia. Nieszczęśliwe Skorpiony będące w skomplikowanych związkach podejmę jeszcze jedną próbę ratowania swoich relacji. Będą dążyły do pojednania, jednak nie za wszelką cenę, jeśli nie uda się dojść do porozumienia z partnerem, to zdecyduje się na odejście. W kwietniu Skorpion podejmować będzie ważne decyzje miłosne. Możliwe rozstania albo… zaręczyny lub podróż w nieznane miejsce razem z drugą połówką. Będzie to czas kiedy wszystko będzie mogło się zdarzyć i tak naprawdę wiele będzie zależało od Skorpiona, jego oczekiwań, decyzji i postawy. To on będzie siłą napędową związku, pojawi się u niego bardzo dużo cierpliwości, determinacji, wytrwałości i konsekwencji w działaniu. Pomoże mu to polepszyć relacje ze swoimi najbliższymi. Skorpiony zrozumieją jak bardzo ważna jest komunikacja i będą starały się w pierwszym półroczu rozwiązywać konflikty zamiast chować głowę w piasek i wycofywać się z trudnych sytuacji czy związków. We wrześniu niestety Skorpiony będą bardziej nerwowe i mniej wyrozumiałe, możliwe, że ich cierpliwość będzie wystawiona na dużą próbę i stąd nastąpi u niego zmiana postawy. Zawzięty, zamknięty w sobie z natury Skorpion będzie wtedy jeszcze bardziej nieufny i skłonny do kłótni.
Samotne Skorpiony będą odczuwać bardzo dużą potrzebę miłości w nadchodzącym nowym roku, do tego stopnia, że otworzą się bardzo wyraźnie na nowe znajomości i doświadczenia. Staną się przede wszystkim bardziej otwarte, towarzyskie i śmiałe. W lutym i kwietniu będą czuć się dobrze w swojej skórze, wzmocni się ich poczucie własnej wartości. Będzie to najlepszy czas na nawiązanie nowych znajomości, które mogą się przerodzić w stałe relacje. Wykorzystajcie ten czas, wszystkie samotne Skorpiony! Zdecydowanie najsłabiej będzie się wiodło Skorpionom w sprawach uczuciowych od połowy maja do niemal końca września. Okazji do kontaktów towarzyskich co prawda nie zabraknie, ale Skorpiony będą musiały być wtedy wręcz podwójnie ostrożne co do nowo poznanych ludzi. Nie będzie to raczej dobry okres na szukanie partnera do poważnego związku. Możliwe, że w tym czasie ktoś będzie chciał wykorzystać spragnionego miłości Skorpiona, co finalnie może skończyć się rozczarowaniem albo złamanym sercem i łzami.
Najlepsze miesiące:
Luty, kwiecień
Najgorsze miesiące:
maj, wrzesień
Finanse:
Skorpion może dokonać czegoś naprawdę wielkiego w nowym roku. Oczywiście będzie to wymagało od niego nieco wysiłku i czasu, ale gwiazdy będą naprawdę sprzyjać we wszelkich przedsięwzięciach zawodowych Skorpiona. Najlepszy czas dla spraw finansowych czeka Skorpiona w sierpniu i we wrześniu. Będą to dwa intensywne miesiące podczas, których Skorpion mocno się wykaże, jednak na swój sukces będzie pracować już od początku roku. Spoczywanie na laurach będzie najgorszą rzeczą jaką Skorpion może zrobić w tym roku. Tylko ciężka praca i wytrwałość będzie gwarancją sukcesu dla tego znaku zodiaku. Drogi Skorpionie, nie zmarnuj swojej wielkiej szansy i działaj już od początku nowego roku. W lutym możliwe przemęczenie i liczne napięcia w pracy. Czekają Cię także duże wydatki, drogi Skorpionie. Nie martw się jednak, już niedługo Twoja sytuacja materialna się poprawi, oczywiście o ile będziesz ciągle aktywny i zdeterminowany. W listopadzie uważaj na swoje roztargnienie. Bujanie w obłokach może spowodować straty, zgubę ważnych dokumentów firmowych lub przeoczenie ważnego terminu .Gwiazdy zalecają dużo większą ostrożność i sugerują pełną koncentrację na finansowych aspektach w tym miesiącu. Nie zaniedbuj ważnych spraw w tym okresie, gdyż konsekwencje mogą być w tym czasie dużo bardziej surowe dla Twojej kariery, bądź dla Twojego portfela.
Skorpiony szukające pracy będą musiały być bardziej zdeterminowane, systematyczne i racjonalne w nowym roku, w przeciwnym razie podejmowane przez nich kroki mogą przynieść rozczarowanie, straty i chaos w ich życiu zawodowym. Nieco osłabiony zapał i brak motywacji na początku roku nie będzie sprzyjał podejmowaniu dobrych decyzji zawodowych. Będziecie rozkojarzeni i niezadowoleni ze swoich poczynań. Sytuacja polepszy się znacząco pod koniec lata. Wtedy większość Waszych celów i planów będziecie realizować bez większych problemów. Możliwe otrzymanie interesującej i dobrze płatnej propozycji zawodowej w sierpniu, bądź we wrześniu. Wykorzystajcie ten czas odpowiednio! W listopadzie wstrzymajcie się od wszelkich ważnych decyzji zawodowych. Grozi Wam rozczarowanie albo oszustwo finansowe. Nie zawierajcie wtedy pod żadnym pozorem umów kredytowych o wysokiej wartości, będziecie stratni i ciężko będzie Wam się wywiązać z zaciągniętych zobowiązań w późniejszym terminie. Uważajcie także na podejrzane propozycje zawodowe obiecujące wielkie i szybkie zyski.
Najlepsze miesiące:
sierpień, wrzesień
Najgorsze miesiące:
luty, listopad


STRZELEC
(22 listopada – 21 grudnia)
Uczucia:
Dominujące, zdecydowane Strzelce będą w tym roku bardziej podatne na konflikty z partnerem i rodziną. Nowy rok zacznie się jednak dosyć obiecująco i spokojnie. Skorpiony będą cieszyć się harmonią i dobrą atmosferą w związku, a ich stosunki z najbliższym będą się wspaniale układać i taka sielanka potrwa aż do końca maja. W czerwcu sytuacja uczuciowa stanie się bardzo skomplikowana. Strzelec będzie bardzo nerwowy i porywczy. Atmosfera w związku stanie się wręcz nie do zniesienia. Będzie dosłownie wrzało między Strzelcem, a jego partnerem. Strzelec będzie miał w tym naprawdę duży udział przez swoją wybuchowość, nieokiełznaną naturę i chęć dominacji nad partnerem za wszelką cenę. Jeśli nie pohamuje on swoich zapędów i w porę się nie opamięta to niestety grozi mu nawet rozstanie z partnerem! Najgorsze miesiące dla Strzelca będą miały miejsce w czerwcu i w lipcu. Czerwiec upłynie pod znakiem częstych i intensywnych kłótni z partnerem. W lipcu zaś Strzelec będzie się czuł zmęczony, zrezygnowany i zniechęcony, co może prowadzić do dalszych nieporozumień. W marcu czeka Cię Strzelcu bardzo przyjemny czas, a w październiku zostaniesz zaskoczony w bardzo miły sposób. Będzie to miesiąc pełen niespodzianek, poczujesz się rozpieszczany i kochany, a także otoczony opieką przez najbliższą osobę. Pod koniec roku Strzelce muszą być bardziej zdyscyplinowane i rozsądne. Uważajcie na to, by drobnymi i z pozoru niewinnymi kłamstewkami nie zepsuć Waszej relacji. Na Strzelców będą czyhać różne pokusy, znając jego naturę ciężko będzie Strzelcowi im nie ulec. Musi być on jednak bardziej ostrożny i wstrzemięźliwy, w przeciwnym wypadku może zranić partnera swoim nieprzemyślanym i lekkomyślnym zachowaniem.
Wolne Strzelce będą prawdziwymi zdobywcami w tym roku. Ich energia, żywiołowość i błysk w oku zostaną zauważone u płci przeciwnej, co sprawi, że Strzelec będzie wręcz rozchwytywany przez większość roku. Ich pewność siebie zadziała jak magnes na inne osoby, będą jednak musiały Strzelce uważać, by nie przesadzić ze swoim dosyć wybujałym ego. Pojawić się może także problem decyzyjny związany z wyborem odpowiedniego partnera. Zwłaszcza latem będą one musiały być bardziej ostrożne w kwestii doboru partnerów. Strzelce będą musiały także być trochę bardziej cierpliwe, taktowne, wyważone, gdyż swoją nadgorliwością i nadmierną otwartością mogą przestraszyć i zniechęcić pewne osoby. Najlepsze miesiące dla uczuć będą miały miejsce w marcu i październiku. Wtedy to notowania Strzelców będą naprawdę bardzo wysokie. Będziecie kusić otoczenie swoją inteligencją, czarem, wdziękiem i elokwencją. W czerwcu i w lipcu zaś gwiazdy zalecają szczególnie dużą ostrożność przy nawiązywaniu nowych znajomości. Strzelcu uważaj, żebyś nie został wykorzystywany uczuciowo przez kogoś, kto nie będzie zasługiwał na Twoją uwagę, zaufanie i czas. Możliwe duże rozczarowania i zawód miłosny.
Najlepsze miesiące:
marzec, październik
Najgorsze miesiące:
czerwiec, lipiec
Finanse:
Dla Strzelców nowy rok zacznie się dosyć intensywnie. Czeka Was sporo pracy i nadrabiania zaległych spraw. Strzelce będą skupiać się na porządkowaniu papierów i dokumentów, przyjrzą się także bardziej wnikliwie swoim wydatkom. Nadejdzie odpowiedni moment żeby wreszcie załatwić najważniejsze sprawy związane z finansami. Początek roku będzie też odpowiednim momentem żeby spłacić ciążące Wam i kończące się już pożyczki czy kredyty – w kolejnych miesiącach raczej na pewno nie powinno Wam brakować pieniędzy, o ile teraz macie stabilną sytuację zawodową, w przeciwnym razie wstrzymajcie się jeszcze trochę od ważnych decyzji finansowych. Będzie to wymagający rok, ale przyniesie on także dużo satysfakcji i radości z powodu mniejszych i większych osiągnięć na polu zawodowych. W kwietniu otrzymacie podwyżkę albo zostaniecie docenieni w inny sposób, który zauważalnie poprawi stan Waszych finansów. W listopadzie będziecie mieli wspaniałą okazję do wykazania się w pracy, wykorzystajcie ten czas na intensywną pracę i twórcze działanie. W marcu może przyjść chwilowy kryzys. Będziecie bardzo zmęczeni i znużeni pracą. Motywacja do działania spadnie, liczne obowiązki będziecie chcieli przerzucić na inne osoby. Przeciążenie pracą spowoduje też dużo mniejszą wydajność i efekty własność. Uważajcie żeby nie zaniedbać ważnych spraw związanych z pracą. Możliwe, że trochę podpadniecie na zdrowiu, ale już pod koniec miesiąca sytuacja będzie się poprawiać. Uważajcie także na wrzesień – roztargnienie lub przemęczenie może Wam przynieść pewne problemy w pracy. Bądźcie bardziej zdyscyplinowani, systematyczni, popracujcie nad kondycją, zadbajcie o zdrowie i wypoczynek, a będzie Wam dużo łatwiej sprostać różnym wyzwaniom w Waszym życiu zawodowym.
Strzelce poszukujące zajęcia będą miały wiele okazji do poprawienia swojej sytuacji zawodowej i materialnej. W kwietniu i w listopadzie zdobędziecie wszystko, czego zapragniecie z dużą łatwością. W sprawach zawodowych będzie Wam się wtedy układać zdecydowanie po Waszej myśli. Możecie w końcu zdobyć Waszą pracę marzeń. Wystarczy odrobina wysiłku i zaangażowania, resztę “zrobi” już Wasz wrodzony wdzięk, pewność siebie i zdolności komunikacyjne. W marcu czeka Was chwilowy przestój, będzie Wam doskwierać zmęczenie i brak większej motywacji do działania. Stan zdrowia również się pogorszy. W listopadzie uważajcie na deklaracje i obietnice biznesowe od osób, które nie wzbudzają Waszego zaufania. Możliwe duże straty pieniężne, bądź zawiedzione oczekiwania.
Najlepsze miesiące:
kwiecień, listopad
Najgorsze miesiące:
marzec, wrzesień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
21 czerwiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień posiada bardzo silną wibrację liczby 8. Poczujemy zdecydowany przypływ energii. Znakomity czas na śmiałe przedsięwzięcia, załatwiane wszelkich spraw urzędowych, operacji bankowych oraz interesy. Doskonały moment by poprosić szefa o podwyżkę, gdyż w dzisiejszym dniu wiele rzeczy, o które poprosimy będzie nam dane, zwłaszcza na płaszczyźnie materialnej. Warto dziś załatwić zaległe sprawy. Działać należy rozważnie i unikać arogancji. Ktoś będzie potrzebował twojego wsparcia. Podziel się swoją siłą. Spraw miły prezent ukochanej osobie. To znakomity dzień na obdarowywanie. Dzisiaj wszystkie sprawy powinny zakończyć się pomyślnie.

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Kto ma słońce, może się bez wielu rzeczy obejść.