Horoskop numerologiczny – 1 Rok Osobisty

Twoje motto: Planuj i działaj odważnie!

Co przyniesie ten rok? Nowe możliwości, plany, wyzwania, zmiany, aktywność, zapał, entuzjazm, moc, energię.

Jaki będzie ten rok? Całkiem możliwe, że poprzednie 12 miesięcy były dla Ciebie wyjątkowo trudnym i męczącym okresem w życiu. Jeśli coś Cię wcześniej hamowało i zniechęcało do działania, to bądź pewny, że w tym roku przyspieszysz i rozpoczniesz wiele nowych i inspirujących rzeczy. 1 Rok Osobisty to początek nowego cyklu, a więc nowe szanse, możliwości i liczne okazje, które należy wykorzystać. To odpowiedni moment na podejmowanie ważnych decyzji mających wpływ na następne lata. Z pewnością rok ten będzie oznaczał dla Ciebie rozpoczęcie czegoś nowego. Spodziewaj się, że w Twoim życiu dużo się będzie działo, czy to na polu zawodowym czy w innych sferach.
W tym szczególnym roku będziesz musiał odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań?
Jakie są moje cele w życiu, zarówno te krótko- jak i długoterminowe?
Do czego dążę w życiu?
Co jest dla mnie ważne? Jakie wartości wyznaję? Czego pragnę najbardziej?
W jakiej sferze chcę dokonać zmian?
Co mi nie odpowiada, czego powinienem unikać?
W jaki sposób chcę zmienić pewne aspekty mojego życia, jakimi narzędziami dysponuję i ile czasu zajmie mi wprowadzenie zmian?

Co jest ważne w tym roku? Czym należy się zająć? W roku, któremu patronuje wibracja 1 przede wszystkim powinniśmy się zająć formułowaniem nowych celów i koncepcji naszego życia w nowym wydaniu. Żaden inny rok tak bardzo nie sprzyja realizacji nowych planów i postanowień. Przy wibracji liczby 1 plany nabierają konkretnych kształtów. Nie zmarnuj więc czasu i okazji, które się pojawią. Odpowiedz sobie na pytanie, co pragniesz robić i jak to chcesz robić, a także sprecyzuj czego robić nie chcesz, by nie tracić niepotrzebnie czasu i wysiłku na rzeczy zbędne dla Ciebie i Twojego rozwoju.

Mimo wielu szans i możliwości od losu, które się pojawią, nie pozwalaj za często na to, by sprawy przybierały przypadkowy obrót. Dużo w Roku Osobistym 1 będzie zależeć przede wszystkim od Ciebie. Bierz więc los w swoje ręce i działaj. Marzysz o nowym biznesie? Szukasz nowego mieszkania? Pragniesz poznać kogoś ciekawego? Porzuć ograniczający i krępujący Twoje działania strach, odrzuć bierną postawę, działaj, działaj i jeszcze raz działaj. Jednak zanim rzucisz się w ten wir wyzwań i zaczniesz coś robić, pamiętaj by mieć jakiś konkretny plan. Bez tego ani rusz! Wszystkie ważne, strategiczne decyzje muszą mieć mocną, solidną podstawę, plan działania. Jeśli masz ciekawe pomysły nie zapomnij o przygotowaniu dobrego planu, nim zaczniesz je realizować. Tesli czujesz, że to co chcesz robić, to jest właśnie „to” oraz, że wszystko zostało dobrze przemyślane, wystarczająco sprawdzone i przygotowane, to możesz zacząć działać.

To bardzo ważne, aby być aktywnym rozpoczynając nowy cykl, mieć otwarty umysł i z zapałem realizować, to co dla nas ważne. Należy chwytać z entuzjazmem szanse jeśli się pojawiają i robić z nich użytek. Nie możemy być bierni wobec nadchodzących zmian. 1 Rok Osobisty stanowi pewien fundament, na którym zbudujesz podstawy ku nowemu życiu, miej to na uwadze i bądź aktywny i w gotowości przez cały ten rok.

W pierwszym roku osobistym masz duże szansę na poznanie nowych, wyjątkowych ludzi. To okres, w którym zawiera się liczne znajomości towarzyskie i biznesowe, jak również przyjaźnie na długie lata. W uczuciach możliwe nowe okoliczności, zmiany, szanse na coś nowego, zupełnie innego. To także dobry moment na rozpoczęcie nowej działalności, studiów czy pracy, a także na zmiany miejsca zamieszkania. W życiu osobistym mogą Cię spotkać zmiany rożnego rodzaju – spotkasz nową miłość, pojawi się nowy członek rodziny, weźmiesz ślub albo… rozwiedziesz się. 1 Rok Osobisty to taki czas, kiedy wszystko staje się możliwe, ale w odróżnieniu do Roku Osobistego, są to takie zmiany, które mają szansę okazać się trwałe, stabilne i służące nam na długie lata. Drogi, które wcześniej były dla nas niedostępne, w tym roku zostaną dla nas otwarte.

W wibracji liczby 1 nasza samoocena będzie na wyższym poziomie, a indywidualizm, inspiracja i zdolności twórcze będą naszymi sprzymierzeńcami. W tym roku nie liczmy zbytnio na pomoc innych osób, ale przede wszystkim zdajmy się na siebie i na nasze siły. To my właśnie będziemy mieć największe moce, aby kierować swoim życiem, nadać mu właściwy tor, polepszyć jego jakość. Przygnębienie, wątpliwości i bierność poprzedniego, 9 Roku Osobistego powinno się wyeliminować, jeśli chcemy coś w naszym życiu zmienić i ruszyć stanowczo do przodu. Wibracja liczby jeden jest z reguły na tyle silna, że wymusza w nas dokonywanie pewnych zmian, jednak aby dobrze wykorzystać nadarzające się okazje, musimy wykazać się silną wolą i wytrwałości w działaniu. Nic, co stanowi dla nas rzecz cenną, co przynosi nam zadowolenie, satysfakcję czy zyski, nie przyjdzie łatwo, ale w Roku Osobistym będziemy w odpowiednim momencie, by zacząć pracować nad naszym sukcesem. Otrzymując energię jedynki zyskujemy więcej szans od losu, sporą dawkę samodzielności i inspiracji do nowych działań. Będziemy w tym okresie bardziej asertywni, stanowczy i przedsiębiorczy. Nawet w pojedynkę będziemy skłonni decydować o wielkich rzeczach i te duże plany realizować. Czy zdecydujemy się obrać metodę małych kroków czy odważnie i z rozmachem przeć do przodu, to nie ma znaczenia, najważniejsze będzie byśmy byli zdecydowani i wytrwali w swoich działaniach.

Na co uważać, czego się wystrzegać? Jeśli chcemy uniknąć bałaganu i rozpraszania energii, ustalmy nasze priorytety. Zdecydujmy mądrze, co jest dla nas ważne, mniej ważne i najważniejsze. Należy zrobić listę tego czym powinniśmy się zająć od nowego cyklu. Każdy cel wymaga podjęcia pewnych kroków. Spisz na kartce jakie działania należy podjąć, by do tego celu się przybliżyć. Nie ma nic gorszego niż branie się za wiele różnych projektów czy przedsięwzięć, ale bez konkretnej wizji. Uważaj więc, by nie łapać się wszystkiego na raz i działać nierozsądnie, zbyt szybko i bez dokonywania gruntownej oceny sytuacji, naszych atutów i wad. Bądź budowniczym, który wie jakie narzędzia są potrzebne i jak je używać. 1 Rok Osobisty będzie obfitował w różne okazje i możliwości, ale od Ciebie będzie zależało czy i w jaki sposób je wykorzystasz.

W 1 Roku Osobistym powinniśmy także uważać na to, aby nie brać zbyt wielu przedsięwzięć i obowiązków na swoje barki. Korzystniej będzie dla nas, jeśli wyznaczymy sobie kilka najważniejszych celów, nowych obowiązków czy projektów i będziemy je realizować je krok po kroku, ale z entuzjazmem i wytrwałością. Jeśli przyjmiemy na siebie zbyt wiele, to w rezultacie tylko szybko się zniechęcimy. Pamiętaj o konsekwencji w działaniu. Jeśli będziemy wytrwale iść do przodu i dbać o właściwą motywację to będziemy mieć szansę zyskać sporo, zarówno w tym roku i w kolejnych latach. Wszystkie przedsięwzięcia, przyjaźnie, miłości, które rozpoczynają się w 1 Roku Osobistym mają szansę przetrwać długie lata. Nie zastanawiaj się, więc ani chwili jeśli nadarzy się wspaniała okazja, opracuj dobry plan i działaj!

 

Jeden komentarz w artykule “Horoskop numerologiczny – 1 Rok Osobisty”

  1. Al pisze:

    Jestem ósemką i teraz jestem w 1 roku. Czy zmienie pracę w tym roku. Złozyłam juz CV w jednej firmie, byłam na rozmowie z dyr. Finansowym i bardzo bym chciala zmienic prace. W obecnej pracy juz sie wypaliłam. Nie czuje satysfakcji z tego co robię, dlatego taka chęć zmiany. Czy to nastapi w tym roku? Maz zamiar zlozyc wypowiedzenie i czy to będzie własciwe posunięcie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *