Horoskop numerologiczny – 2 Rok Osobisty

Twoje motto: Nie spiesz się… lub spiesz się powoli!

Co przyniesie ten rok: Chwilowe zatrzymanie, stagnacja, chwila oddechu, niezdecydowanie, partnerstwo, współpraca, oczekiwanie.

Jaki to będzie rok? Po zwariowanym tempie 1 Roku Osobistego przyszedł czas na chwilę wytchnienia. Będziesz mieć wrażenie, że nastąpił zastój, pewne sprawy za bardzo się wloką, a Ty nie idziesz naprzód w ogóle albo zmierzasz do celu bardzo powoli. Dynamizm jedynki przygaśnie, zamiast tego odczujemy wpływ wibracji 2, która to spowolni trochę tempo Twojego życia. Rok Osobisty 2 będzie obfitował w mniej ciekawe wydarzenia niż poprzedni rok, dlatego możesz od czasu do czasu odczuwać znudzenie, irytację czy wręcz totalne zniechęcenie. Pojawi sie potrzeba częstszego odpoczynku. Zamiast biec szybko do przodu i rzucać się w wir różnych obowiązków zapragniesz zatrzymać się albo wymuszą to na Tobie okoliczności.
Wibracja liczby 2 będzie oddziaływać na Ciebie zarówno korzystnie, jak i niekorzystnie. Pojawią się przypływy i odpływy sił witalnych. Mogą się pojawić zmienne nastroje, huśtawki, sprzeczne zachowania. Jednego dnia będziesz chciał góry przenosić, a następnego dnia będziesz mieć chęć tylko na odpoczynek. Zapał, tak charakterystyczny dla poprzedniego Roku Osobistego, w roku wibracji 2 może znacząco przygasnąć. W jego miejsce pojawi się chęć zwolnienia tempa życia, a nawet wątpliwości czy droga, która się wcześniej obrało jest słuszna. Nie dajmy się negatywnemu myśleniu!

Co jest ważne w tym roku? Czym należy się zająć? Jest to doskonały czas na odnowę, regenerację, naprawę. Szczególnie ważną sferą będzie uczuciowa i sprawy dotyczące zdrowia. W związkach masz większe szanse na pojednanie z ludźmi, odbudowanie strach przyjaźni, naprawę relacji z ważnymi dla Ciebie ludźmi. Podejmij więc próbę odnowienia kontaktów ważnych dal Ciebie, rozwiązania dręczacych konfliktów z partnerem albo zaangażuj się w pojednanie zwaśnionych stron. Twoje lepsze zdolności dyplomatyczne, takt i zrozumienie pozwolą Ci rozwiązanie i wielu delikatnych spraw. To dobry okres na polepszenie stosunków z rodziną, przyjaciółmi czy pracownikami.
Należy działać z wyczuciem, pilnujmy by w 2 Roku Osobistym nie zaostrzać konfliktów, gdyż w wibracji liczby 2 możliwe są także rozstania i kryzysy w związkach. Jeśli dotychczas nie układało Ci się w partnerstwie, to zamiast pogłębiać istniejący kryzys, otwórz się na drugą osobę, przebacz, zrozum. Zakopcie topór wojenny jeśli zależy wam na tym związku, w przeciwnym razie, jeśli się nie porozumiecie w porę, to niewykluczone będzie bolesne rozstanie.

2 Rok Osobisty jest ważny i kluczowy w kwestii związków. Osoby samotne będą tę samotność bardziej odczuwać, dlatego chętniej niż w poprzednim roku będą chciały łączyć się w pary i wiązać na dłużej. Będziemy chcieli poczuć z kimś jedność, intensywnie szukać drugiej połówki, partnera idealnego tworzącego z nami harmonijny związek. Poczucie przynależności jest bardziej zaznaczone w wibracji liczby 2. Jest to więc niezwykle sprzyjający rok dla singli, gdyż w tym czasie będziemy mieć więcej okazji do nawiązywania nowych znajomości, kto wie czy nie obiecujących, takich na długie lata?

Zdrowie będzie ważnym aspektem, którym powinniście się zająć. Zróbcie badania, podreperujcie siły, pozwólcie organizmowi na odpoczynek i regenerację. Od czasu do czasu będziecie musieli podładowywać akumulatory, gdyż w drugim roku osobistym łatwiej o spadek energii. Możliwe częstsze przeziębienia, infekcje i znaczne pogorszenie się kondycji fizycznej. Jeśli długo zwlekaliście z badaniami, to jest to doskonały okres, by to nadrobić i wziąć się za leczenie schorzeń.

To także korzystny rok na poszerzanie wiedzy, docieranie do sedna spraw. Jeśli nie znaliśmy wcześniej odpowiedzi na dręczące nas kwestie, w tym roku łatwiej będzie nam o wyciąganie właściwych wniosków, dogłębna analizę czy trafną. To dobry czas na rozwój umysłowy, kursy, szkolenia. W egzaminach będzie nam szło znacznie lepiej, głownie za sprawą lepszych zdolności do koncentracji i analizy.

Na co uważać, czego się wystrzegać? Nie należy się zniechęcać i szybko poddawać! Nawet w najlepiej zorganizowanych czy dobrze prosperujących przedsięwzięciach pojawiają się chwile zastoju czy kryzysów. Musimy cierpliwie czekać na lepsze dni i szukać rozwiązań, zamiast przyjmować bierną postawę, którą często wibracja numer 2 może przynosić. Dwójka zabiera nam nieco aktywności i zapału, ale daje też umiejętności negocjacyjne, dyplomację, chęć współpracy i sprzyjających ludzi dookoła. Jeśli w pierwszym roku osobistym mogliśmy liczyć przede wszystkim na siebie, to w tym roku nie bójmy się prosić o pomoc od życzliwych, sprawdzonych osób. Jest wielce prawdopodobne, że tę pomoc w tym roku otrzymamy.

To będzie dosyć trudny rok dla ludzi niespokojnych, aktywnych, pragnących mieć wszystko od razu, najlepiej tu i teraz. Te osoby będą szczególnie narażone na frustrację, zniechęcenie czy wręcz znerwicowanie spowodowane brakiem natychmiastowych rezultatów. Niecierpliwość nie będzie sprzymierzeńcem dla wyjątkowo niespokojnych osób. Nieprzemyślane działania, niepotrzebne przyspieszanie spraw może skutkować pochopnymi decyzjami i nieodpowiedzialnymi działaniami. Trzeba się nauczyć sztuki cierpliwości, wytrzymałości i wytrwałego dążenia do celu, także mimo zatrzymań czy chwilowych braków efektów.

Nie izolujmy się w tym roku od otoczenia. Polegajmy nie tylko na sobie, ale w niektórych sytuacjach także na innych. Współpraca w grupie może zaowocować. To dobry czas na realizowanie wspólnych przedsięwzięć, nawiązywanie współpracy biznesowej, działanie we dwoje czy w więcej osób. Ważny stanie się wspólny cel, Twój i partnera albo cel grupy np. w pracy zawodowej. Pamiętaj więc nie tylko o twoich własnych interesach, ale i o oczekiwaniach i dążeniach drugiego człowieka czy osób z kręgu grupy, do której będziesz przynależeć. Wspólnymi siłami osiągniesz więcej.

Uważaj na zdrowie w tym roku! Może się ono znacznie osłabić. Poczujesz się bardziej zmęczony, będziesz bardziej podatny na różnego rodzaju choroby. Odpoczywaj częściej, nie forsuj się, żyj zdrowo.
Przy wpływie liczby 2 musimy także uważać na nasze stany emocjonalne. W tej wibracji łatwiej o nadwrażliwość, płaczliwość i sentymentalizm. Będzie łatwiej nas zranić i urazić. Każde niepowodzenie będziemy brać bardziej do siebie i dłużej rozpamiętywać.

Jeden komentarz w artykule “Horoskop numerologiczny – 2 Rok Osobisty”

  1. Amelinka pisze:

    ciekawy ten horoskop numerologiczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
13 lipiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Istnieje tylko jeden oryginał miłości ale tysiąc różnych kopii.