Jaka jest twoja wibracja urodzenia?

Pamiętajcie, że, wibracja urodzenia nie określa do końca tego, co się ma w naszym życiu zdarzyć. Ona zawsze określa przede wszystkim nasz kształt, nasz charakter, nasze mocne i słabsze strony. My jesteśmy jak diament, który aby mógł zabłysnąć, trzeba czasami troszkę oszlifować.

Wibracja urodzeniowa to przekaz i informacje zawarte w naszej dacie urodzenia. To informacje wskazujące: do czego jesteśmy stworzeni, jakie mamy problemy wewnętrzne, jakie mamy niedobory, co możemy uzupełnić, co nas uszczęśliwi, co nas niepokoi – to wszystko jest zapisane w naszej dacie urodzenia. Rozpatrując datę urodzenia danej osoby, Numerolog zwraca uwagę nie tylko na to czy jesteśmy numerologiczną Jedynką, Dwójką czy Piątką.

Oblicz Twoją wibrację urodzenia

Znajomość numerologii jest nie po to, aby prognozować i przestraszać, ale po to, aby wiedzieć, w którym miejscu można tym życiowym szlifem pociągnąć mocniej, a czego lepiej nie dotykać, bo jest doskonałe. Człowiek ma bardzo często taką potrzebę, aby zmieniać to, co natura stworzyła w sposób idealny. Nie kłóćmy się sami ze sobą, nie kłóćmy się z naszymi wibracjami, ale wykorzystajmy w pełni to wszystko, co nam dano. Czego nie mamy, jest już tylko kwestią czasu, aby zdobyć. Powyżej opisałam wibracje realizowane w negatywie i w pozytywie. Zazwyczaj ludzie jednak realizują się w sposób mieszany, w pozytywie i negacji. Nikt z nas nie jest idealny, każdy z nas ma swoje czarne szczyty, i od nas samych zależy jak się z nimi zmierzymy. :)

Aby stworzyć tzw. portret numerologiczny musimy rozpatrzyć składowe liczby daty urodzenia oraz obliczyć tzw. Piramidę życia. W pierwszej kolejności rozpatrujemy liczbę dnia urodzenia. Jak wyliczyć jaką liczbą numerologiczną jesteśmy możesz zobaczyć w dziale Numerologia

Oprócz liczb prostych i wtórnych, które omówię dalej, istnieją liczby o szczególnych, wyższych wibracjach, zwane Liczbami-Mistrzami: 11, 22, 33, 44 55, 66, 77.

Liczb tych się nie upraszcza (tj. nie sumuje się cyfr, aby otrzymać liczbę prostą), lecz zawsze bierze się pod uwagę tę wysoką, wibrację, jako możliwą do spełnienia. Obecność Liczb-Mistrzów w Karcie Numerologicznej danej osoby wskazuje na to, że jest to tzw. stara dusza, która wcieliła się ponownie, by dołączyć swą wiedzę do rozwoju ludzkości w dziedzinach takich jak: praktyki duchowe, medycyna, nauka, religia, pedagogika, polityka. Nie znaczy to, że osoba, która nie posiada w swej karcie Liczb-Mistrzów, nie może mieć za sobą długiej historii wcieleń.

Często Liczby – Mistrzowie oznaczają „starą duszę”, która wiele wcieleń wcześniej otrzymała wtajemniczenie w starożytnych szkołach ezoterycznych i teraz przychodzi, by inicjować nowe dusze. Odbywa się to w szczególności w takich dziedzinach jak techniki uzdrawiania i rozwoju duchowego lub odkrycia naukowe.

Niezależnie od tego, gdzie pojawi się Liczba-Mistrz, jej wyższa wibracja może się w pełni ujawnić tylko wówczas, gdy dusza jest „obudzona”, świadoma swego powołania. Dlatego też musimy bardzo uważać przeprowadzając analizę losu danej osoby, by nie wyciągać pochopnych wniosków. W wielu przypadkach osoba posiadająca Liczbę-Mistrza (jedną lub więcej) w dacie urodzenia lub imieniu i nazwisku, budzona jest przez objawienie, olśnienie, iluminację. Często jednak zdarza się, że nie korzysta ona ze swego daru i nie podejmuje świadomej dyscypliny wewnętrznej, rezygnując z nauki praw kosmicznych w obecnym życiu. Zwykle jednak osoby, których data urodzenia lub imię i nazwisko zawierają którąś z Liczb-Mistrzów, posiadają specyficzną siłę osobowości, rodzaj charyzmy, która przynajmniej zapewnia im wyjątkowe miejsce w społeczeństwie.

Ponieważ liczby te wibrują na wysokiej częstotliwości i posiadają ogromną moc, ci, których one dotyczą, otrzymują trudne zadania w życiu, między innymi konieczność ścisłej samokontroli, dyscypliny i oczyszczenia świadomości zewnętrznej, czyli osobowości. Aż do chwili, gdy to nastąpi, osoby te zachowują się zgodnie z wpływem wibracyjnym raczej liczby dwa, a nie jedenaście, cztery, a nie dwadzieścia dwa, sześć, a nie trzydzieści trzy itd.

bibliografia: Natasza Czarmińska – Liczby losu a wolność wewnętrzna

3 komentarzy w artykule “Jaka jest twoja wibracja urodzenia?”

 1. matuszczak pisze:

  Prosze o wrozbe na nowy rok 2015 co w najblizszym czasie mnie czeka?
  Kasia ur,10.marca ,1974
  z gory Dziekuje:-))

 2. kasia28 pisze:

  to i ja poprosze :)
  Kasia 4 sierpnia 1987 rowniez z gory dziekuje

 3. Ania pisze:

  Poproszę o wróżbę na nowy rok 2018. Naimię mam Ania i urodziłam się 06.04.1979r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
24 maj 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Nie idż pod wiatr.