Horoskop Rak

Horoskop Rak (22.06 – 22.07)

Główne cechy charakteru: łagodność, życzliwość, domatorstwo, intuicja.
Twoje wady: nadwrażliwość, nadopiekuńczość, skłonność do popadania w melancholię.
Planeta opiekuńcza: Księżyc
Żywioł: Woda
Najlepsi partnerzy: Ryby, Koziorożec, Lew

W znaku Raka znajdują się osoby bardzo łagodne, życzliwe, spokojne, uczuciowe, wręcz sentymentalne. Cechuje je bardzo duża wrażliwość, skłonność do wzruszeń, zmienność nastrojów, popadanie w melancholię, nieufność. Dla Raka, najważniejsze są uczucia i rodzina. Uwielbiają przebywać w domu i pielęgnować swoje związki, dbać o rodzinę i przyjaciół.. Rak to marzyciel, altruista, chętnie udziela pomocy innym ludziom, uosobienie dobroci, cechuje go wewnętrzne ciepło, oddanie. Osoby spod tego znaku są sympatyczne, życzliwe, opiekuńcze i czułe, ludzie na ogół je lubią i szanują, często radzą się ich w sprawach uczuć.

Niestety Rakom brakuje zdecydowania i konsekwencji w działaniu, wytrwałości i pewności siebie, łatwo się zrażają i poddają. Pełni obaw i lęku często popadają w depresyjne nastroje, melancholię, lubią rozdrapywać rany i wracać do przeszłości, żyją w świecie marzeń i iluzji. W miłości odznaczają się dużą czułością i przywiązaniem. Potrzebują wielu komplementów, zrozumienia i zapewnień o uczuciach, inaczej popadają w wątpliwości.

Ciężko im się pogodzić z porażką w związku, Raki jeszcze długo odchorowują nieudane relacje. Raki są przewrażliwione na swoim punkcie, ostre słowa powodują, że czują się one zranione. Z Rakiem należy, więc obchodzić się ostrożnie. Zazdrosny i zaborczy, czasami jego partnerzy mogą czuć się wręcz osaczeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *