Horoskop Rak

Horoskop Rak (22.06 – 22.07)

Główne cechy charakteru: łagodność, życzliwość, domatorstwo, intuicja.
Twoje wady: nadwrażliwość, nadopiekuńczość, skłonność do popadania w melancholię.
Planeta opiekuńcza: Księżyc
Żywioł: Woda
Najlepsi partnerzy: Ryby, Koziorożec, Lew

W znaku Raka znajdują się osoby bardzo łagodne, życzliwe, spokojne, uczuciowe, wręcz sentymentalne. Cechuje je bardzo duża wrażliwość, skłonność do wzruszeń, zmienność nastrojów, popadanie w melancholię, nieufność. Dla Raka, najważniejsze są uczucia i rodzina. Uwielbiają przebywać w domu i pielęgnować swoje związki, dbać o rodzinę i przyjaciół.. Rak to marzyciel, altruista, chętnie udziela pomocy innym ludziom, uosobienie dobroci, cechuje go wewnętrzne ciepło, oddanie. Osoby spod tego znaku są sympatyczne, życzliwe, opiekuńcze i czułe, ludzie na ogół je lubią i szanują, często radzą się ich w sprawach uczuć.

Niestety Rakom brakuje zdecydowania i konsekwencji w działaniu, wytrwałości i pewności siebie, łatwo się zrażają i poddają. Pełni obaw i lęku często popadają w depresyjne nastroje, melancholię, lubią rozdrapywać rany i wracać do przeszłości, żyją w świecie marzeń i iluzji. W miłości odznaczają się dużą czułością i przywiązaniem. Potrzebują wielu komplementów, zrozumienia i zapewnień o uczuciach, inaczej popadają w wątpliwości.

Ciężko im się pogodzić z porażką w związku, Raki jeszcze długo odchorowują nieudane relacje. Raki są przewrażliwione na swoim punkcie, ostre słowa powodują, że czują się one zranione. Z Rakiem należy, więc obchodzić się ostrożnie. Zazdrosny i zaborczy, czasami jego partnerzy mogą czuć się wręcz osaczeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
13 lipiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Kto wielkie stawia kroki daleko nie zajdzie.