Horoskop Lew

Horoskop Lew (23.07 – 23.08)

Główne cechy charakteru: Odwaga, ambicja, charyzma, kreatywność.
Twoje wady: Egocentryzm, porywczość, nadmierna gadatliwość.
Planeta opiekuńcza: Słońce
Żywioł: Ogień
Najlepsi partnerzy: Baran, Byk, Wodnik

Lew jest ambitny, inteligentny, pomysłowy, pełen wdzięku i charyzmy. Wrodzony entuzjazm pozwala mu łatwo pozyskać względy otoczenia. A Lew bardzo lubi pochwały i bycie w centrum zainteresowania, to jego żywioł, udzielanie się w towarzystwie i podziw ze strony otoczenia. Osoby spod tego znaku zrobią wszystko by błyszczeć i mieć duże grono, zapatrzonych w niego ludzi. Lwy są szczere, opiekuńcze, uczciwe, sprawiedliwe. Lubi ciekawe dyskusje, niespodzianki, flirt i życie pełne przygód. Otwarci i życzliwi nie narzekają na brak znajomych i przyjaciół. W życiu dąży do osiągnięcia władzy i wysokiej pozycji.

Nie lubi, gdy ktoś mu rozkazuje, to on pragnie rządzić i wydawać polecenia, bywa wyniosły, arogancki, czasami ciężko z nim wytrzymać. Świetnie sprawdza się na kierowniczym stanowisku. Ceni wygodę, luksus i do tego dąży. Często Lew to choleryk i impulsywna osoba, która wybucha bez powodu. Porywczość, egoizm, snobizm to jego wady.

Jak go zdobyć? Trzeba mu czymś zaimponować, bo Lew nie da się łatwo uwieść. W związku lubi grać pierwsze skrzypce, nie znosi ograniczeń i nakazów. Nie cierpi krytyki, nie wybacza zdrady. Jego wrodzony magnetyzm, wdzięk i urok sprawia, że ma rzesze wielbicieli lub wielbicielek, ale jeśli pokocha, to w miłości jest wierny, ciepły, oddany i opiekuńczy, choć początkowo ciężko to z niego wydobyć. Należy mu poświęcić sporo uwagi i zrozumienia, inaczej czuje się niedoceniany i niekochany, łatwo się poddaje i zniechęca.

2 komentarzy w artykule “Horoskop Lew”

  1. margaret pisze:

    Dziekuje wrożce XYNEWIE za trafnosc wrozby i POLECAM wszystkim

    1. Natalia pisze:

      Rzeczywiście bardzo trafna ocena, z niczym się nie pomyliła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *