Horoskop Lew

Horoskop Lew (23.07 – 23.08)

Główne cechy charakteru: Odwaga, ambicja, charyzma, kreatywność.
Twoje wady: Egocentryzm, porywczość, nadmierna gadatliwość.
Planeta opiekuńcza: Słońce
Żywioł: Ogień
Najlepsi partnerzy: Baran, Byk, Wodnik

Lew jest ambitny, inteligentny, pomysłowy, pełen wdzięku i charyzmy. Wrodzony entuzjazm pozwala mu łatwo pozyskać względy otoczenia. A Lew bardzo lubi pochwały i bycie w centrum zainteresowania, to jego żywioł, udzielanie się w towarzystwie i podziw ze strony otoczenia. Osoby spod tego znaku zrobią wszystko by błyszczeć i mieć duże grono, zapatrzonych w niego ludzi. Lwy są szczere, opiekuńcze, uczciwe, sprawiedliwe. Lubi ciekawe dyskusje, niespodzianki, flirt i życie pełne przygód. Otwarci i życzliwi nie narzekają na brak znajomych i przyjaciół. W życiu dąży do osiągnięcia władzy i wysokiej pozycji.

Nie lubi, gdy ktoś mu rozkazuje, to on pragnie rządzić i wydawać polecenia, bywa wyniosły, arogancki, czasami ciężko z nim wytrzymać. Świetnie sprawdza się na kierowniczym stanowisku. Ceni wygodę, luksus i do tego dąży. Często Lew to choleryk i impulsywna osoba, która wybucha bez powodu. Porywczość, egoizm, snobizm to jego wady.

Jak go zdobyć? Trzeba mu czymś zaimponować, bo Lew nie da się łatwo uwieść. W związku lubi grać pierwsze skrzypce, nie znosi ograniczeń i nakazów. Nie cierpi krytyki, nie wybacza zdrady. Jego wrodzony magnetyzm, wdzięk i urok sprawia, że ma rzesze wielbicieli lub wielbicielek, ale jeśli pokocha, to w miłości jest wierny, ciepły, oddany i opiekuńczy, choć początkowo ciężko to z niego wydobyć. Należy mu poświęcić sporo uwagi i zrozumienia, inaczej czuje się niedoceniany i niekochany, łatwo się poddaje i zniechęca.

2 komentarzy w artykule “Horoskop Lew”

  1. margaret pisze:

    Dziekuje wrożce XYNEWIE za trafnosc wrozby i POLECAM wszystkim

    1. Natalia pisze:

      Rzeczywiście bardzo trafna ocena, z niczym się nie pomyliła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
13 lipiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
W każdym motylu tkwi cud. Czeka na to , by być podziwianym.