Kobieta w znakach zodiaku

W jakim znaku zodiaku urodzona, taką kobietą jest! 

Kobieta Baran 21 marca – 19 kwietnia

21 marca – 19 kwietnia

Jest ciepłą i pełną pasji osobą. Ma zdrowe podejście w życiowych kwestiach. Uparta i niecierpliwa. Ma problem ze zrozumieniem potrzeb innych. Często można mieć wrażenie, że narzuca innym swoje poglądy. Bywa głośna i agresywna. W konfliktach, warto zostawić ją samą i dać chwilę oddechu.
To kobieta która wyraża siebie przez seksualność. Śmiało ubiera krótką sukienkę z głębokim dekoltem, szpilki a usta podkreśla czerwienią.
Jest świadoma swojej seksualności. Nie wyobraża sobie żyć i mieć dzieci z partnerem który nie spełnia jej potrzeb seksualnych.
O wierności i wsparciu ukochanej osoby nigdy nie zapomina. Ma energii za dwoje.
Wyróżnia ją zdecydowanie. Jeśli nie jest zakochana , nie łudzi się, że kiedyś pokocha.
Zrywa kontakt.

Kobieta Byk 20 kwietnia – 20 maja

To kobieta zmysłowa. Uwielbia być pieszczona i rozpieszczana. W taki sam sposób traktuję ukochanych. Jest namiętna i czuła. Nie jest tajemnicza. Jednak pozwala się poznać powoli. Jest ostrożna i stabilna. Wyróżnia ją praktyczność . Potrafi być matką, kochanką, przyjaciółką, kucharzem. Potrzebuje być kochana i otoczona troską. Bardzo boi się zranienia. Trudno jej się żyje z poczuciem winy.

Kobieta Bliźnięta 21 maja – 20 czerwca

Szybko się zakochuje. Wie czego szuka w miłości. Jest czuła i wylewna w miłości. Jednak ma zdolność do szybkiego nudzenia się. Odkochuje się tak szybko jak zakochuje. To kobieta która lubi być naga. Uwielbia eksperymenty i czerpie z tego radość oraz zadowolenie. Jest wolna w myślach i w mowie. Nie ma problemów w wyrażaniu swojego zdania, zawierania nowych znajomości. Często to ona podchodzi jako pierwsza. Ma tendencje do kłamania i jest nie przewidywalna. Nie lubi rutyny. Bywa wszędzie gdzie jej nie było.

Kobieta Rak 21 czerwca – 22 lipca

Określenie MATKA jest dla niej idealne. Jest silna, czuła. Emocjonalnie podchodzi do każdej sfery życia. Jej celem życiowym jest znaleźć partnera, być żoną i matką. Dba o ognisko domowe. To kobieta romantyczna. Jest oddana , kochająca, towarzyska. Łatwo ją zranić. Lubi spędzać czas w sposób intymny, bez hałasu, otoczona przyjaciółmi. Potrafi się poświecić dla zachowania ciepła i spokoju. Bo tak czuję się najlepiej i bezpiecznie. Ceni swoją wrażliwość jak nikt inny. Uwielbia podróżować, zwiedzać i faktycznie spełnia swoje marzenia.

Kobieta Lew 23 lipca – 22 sierpnia

Gdy się zakocha, nie widzi świata poza partnerem. Jest ciepła i namiętna. Zawsze walczy o swoje. Jest kobietą wyzwoloną. Nie ma problemu z poczuciem własnej wartości. Nie przejmuje się kilkoma kilogramami więcej. Seksualność jest dla niej bardzo naturalna. Jest pomysłowa i kreatywna. To kobieta bardzo towarzyska i ma duże oczekiwania z tym związane. Angażuje się we wszystko co robi. Koncentruje się na sobie , pracy, rodzinie życiu swoim i innych. Wie czego chcę i rzadko zmienia zdanie. Ceni sobie w życiu radość. Potrzebuję się czuć szczęśliwa. Radość działa na nią jak paliwo napędowe. Odgania od siebie smutki i zmęczenie.

Kobieta Panna 23 sierpnia – 22 września

To kobieta perfekcyjna. Do wszystkiego w życiu podchodzi jak do najważniejszego zadania w życiu. Ma naturę pedanta. Wszystko zrobi sama. Posprząta, ugotuję, wymieni uszczelki. Chciała by oczyścić świat ze zła. W relacjach jest nieśmiała. Lubi gdy do niej się podchodzi, czuje się wówczas atrakcyjnie i kobieco. Jest cicha i zdystansowana. Nie jest świadoma swojej zmysłowej natury i seksualności. Musi minąć dużo czasy by się odprężyła. Temat seksu to dla niej tabu. Jest inteligentna i chętna do pomocy. Panna nie zawodzi.

Kobieta Waga 23 września – 22 października

Odbierana jako liberalna, jest przywiązana do tradycyjnych wartości. Często pogrąża się w skrajnościach. Jej zewnętrzna otwartość wynika z niskiego poczucia własnej wartości. Na pozór jest troskliwa, głęboka, pięknie się prezentuje. Jednak potrafi manipulować i być egoistyczna. Trudno jej zrozumieć swoją pozycję. Często jest zaniepokojona opiniami innych. Trzyma się swoich wyborów. Nawet z przekory, potrafi długo być w złym miejscu. Ukrywa swoje prawdziwe emocje. Jest to kobieta silna i nie ma z nią półśrodków. Ma wysokie oczekiwania od partnerów. Długo ich sprawdza zanim prawdziwie odsłoni swoją wrażliwą, delikatną stronę. Jest cudowna i opiekuńcza. Jeśli się z kimś spotyka to można być pewnym, że to na dłuższą metę. Kocha wiernie. Jeśli się z kimś spotyka to można być pewnym, że to na dłuższą metę. Kobieta waga bardzo dba o przyszłość.

Kobieta Skorpion 23 października – 21 listopada

Jej intencje i stany są źle rozumiane. Ludzie je oceniają i uciekają. Nosi w sobie ogromną pulę głębokich emocji. Wyraża siebie przez czyny. To co robi, jak się czuje jest jasne i wyraźne. Jej życie erotyczne jest tak głębokie, że definiuje ją. Strefa seksualna zrównoważy się z tym jak czuję. Nie ma problemu z satysfakcją. Ważne, że czuje miłość i szacunek partnera. Jednak nie lubi rutyny. Chętnie proponuję, inicjuje. Kumuluje w sobie emocję, a odczuwa ich więcej niż jest nazwane. Może być zaborcza. Trzeba jej pokazać jak bardzo chce się z nią być. Musi odczuwać innych. Trzeba się z nią komunikować bez słów. Jednak ona ,,po prostu wie”. Gdy dostaję czego potrzebuję, pójdzie za partnerem wszędzie.

Kobieta Strzelec 22 listopada – 21 grudnia

Kontakt z drugim człowiekiem jest dla niej jak tlen. Jest komunikatywna, szybko się zakochuje. Jest namiętna, spontaniczna i nieporadna. Ma dziecięcą naturę. W kłopotliwych sytuacjach reaguje śmiechem. Potrzebuje partnera pewnego, który traktuję ją poważnie ale będzie się śmiał z nią, nie z niej. Kocha ludzi. Naiwnie wierzy w dobroć ludzi. Pragnie szczęścia dla innych. Jest miła, pełna przygód.

Kobieta Koziorożec 22 grudnia – 19 stycznia

Odpowiedzialność. Nie podejmie żadnej decyzji bez wcześniejszego analizowania. Zakochuje się i wybiera partnera rozważnie. Jest lojalna i surowa wobec siebie i partnera. Lubi rutynę i czerpie z niej satysfakcję. To kobieta, która odsuwa od siebie troski i poświęca się dla innych. Można oprzeć się na niej w każdej sprawie. Niezawodna, silna, zdeterminowana i dąży do celów które sobie wyznaczy.

Kobieta Wodnik 20 stycznia – 18 lutego

Kocha siebie, wolność, życie bez ograniczeń. W miłości obawia się zatracenia siebie. Nie należy do kobiet subtelnych. Jak ma na coś ochotę to tak zrobi. Nie przejmuję się opinią innych. Ekscytująca i nieprzewidywalna. Jeśli nie dojrzeje do założenia rodziny, nie wiąże się w związki formalne. Ma buntowniczą naturę. Do życia potrzebuję podekscytowania. Jest odważna.

Kobieta Ryby 19 lutego – 20 marca

Emocje napełniają jej baterie. Gdy poczuje miłość pojawia się uśmiech i atrakcyjność. Jak jest zakochana, zachowuje się jak zahipnotyzowana. Kieruje się podnieceniem. W miłości jest jak dziecko oderwane od rzeczywistości i realizmu. Jeżeli pozostaje długo w związku i napięcie ustaje, zastanawia się nad skutkami. Ryba ma ideał platońskiej miłości, która musi być magiczna. Ma introwertyczną i kruchą naturę. Potrafi kłamać. Jest łagodna, ekscytująca. Silnie potrzebuję celu do życia.

Jeden komentarz w artykule “Kobieta w znakach zodiaku”

  1. Rubicon pisze:

    Dziękuję za zesłane łaski, Św. Rito.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
21 czerwiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień posiada bardzo silną wibrację liczby 8. Poczujemy zdecydowany przypływ energii. Znakomity czas na śmiałe przedsięwzięcia, załatwiane wszelkich spraw urzędowych, operacji bankowych oraz interesy. Doskonały moment by poprosić szefa o podwyżkę, gdyż w dzisiejszym dniu wiele rzeczy, o które poprosimy będzie nam dane, zwłaszcza na płaszczyźnie materialnej. Warto dziś załatwić zaległe sprawy. Działać należy rozważnie i unikać arogancji. Ktoś będzie potrzebował twojego wsparcia. Podziel się swoją siłą. Spraw miły prezent ukochanej osobie. To znakomity dzień na obdarowywanie. Dzisiaj wszystkie sprawy powinny zakończyć się pomyślnie.

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Jeśli chcesz o czymś zapomnieć,oznacza to,że nie możesz przestać o tym myśleć.