Kobieta w znakach zodiaku

W jakim znaku zodiaku urodzona, taką kobietą jest! 

Kobieta Baran 21 marca – 19 kwietnia

21 marca – 19 kwietnia

Jest ciepłą i pełną pasji osobą. Ma zdrowe podejście w życiowych kwestiach. Uparta i niecierpliwa. Ma problem ze zrozumieniem potrzeb innych. Często można mieć wrażenie, że narzuca innym swoje poglądy. Bywa głośna i agresywna. W konfliktach, warto zostawić ją samą i dać chwilę oddechu.
To kobieta która wyraża siebie przez seksualność. Śmiało ubiera krótką sukienkę z głębokim dekoltem, szpilki a usta podkreśla czerwienią.
Jest świadoma swojej seksualności. Nie wyobraża sobie żyć i mieć dzieci z partnerem który nie spełnia jej potrzeb seksualnych.
O wierności i wsparciu ukochanej osoby nigdy nie zapomina. Ma energii za dwoje.
Wyróżnia ją zdecydowanie. Jeśli nie jest zakochana , nie łudzi się, że kiedyś pokocha.
Zrywa kontakt.

Kobieta Byk 20 kwietnia – 20 maja

To kobieta zmysłowa. Uwielbia być pieszczona i rozpieszczana. W taki sam sposób traktuję ukochanych. Jest namiętna i czuła. Nie jest tajemnicza. Jednak pozwala się poznać powoli. Jest ostrożna i stabilna. Wyróżnia ją praktyczność . Potrafi być matką, kochanką, przyjaciółką, kucharzem. Potrzebuje być kochana i otoczona troską. Bardzo boi się zranienia. Trudno jej się żyje z poczuciem winy.

Kobieta Bliźnięta 21 maja – 20 czerwca

Szybko się zakochuje. Wie czego szuka w miłości. Jest czuła i wylewna w miłości. Jednak ma zdolność do szybkiego nudzenia się. Odkochuje się tak szybko jak zakochuje. To kobieta która lubi być naga. Uwielbia eksperymenty i czerpie z tego radość oraz zadowolenie. Jest wolna w myślach i w mowie. Nie ma problemów w wyrażaniu swojego zdania, zawierania nowych znajomości. Często to ona podchodzi jako pierwsza. Ma tendencje do kłamania i jest nie przewidywalna. Nie lubi rutyny. Bywa wszędzie gdzie jej nie było.

Kobieta Rak 21 czerwca – 22 lipca

Określenie MATKA jest dla niej idealne. Jest silna, czuła. Emocjonalnie podchodzi do każdej sfery życia. Jej celem życiowym jest znaleźć partnera, być żoną i matką. Dba o ognisko domowe. To kobieta romantyczna. Jest oddana , kochająca, towarzyska. Łatwo ją zranić. Lubi spędzać czas w sposób intymny, bez hałasu, otoczona przyjaciółmi. Potrafi się poświecić dla zachowania ciepła i spokoju. Bo tak czuję się najlepiej i bezpiecznie. Ceni swoją wrażliwość jak nikt inny. Uwielbia podróżować, zwiedzać i faktycznie spełnia swoje marzenia.

Kobieta Lew 23 lipca – 22 sierpnia

Gdy się zakocha, nie widzi świata poza partnerem. Jest ciepła i namiętna. Zawsze walczy o swoje. Jest kobietą wyzwoloną. Nie ma problemu z poczuciem własnej wartości. Nie przejmuje się kilkoma kilogramami więcej. Seksualność jest dla niej bardzo naturalna. Jest pomysłowa i kreatywna. To kobieta bardzo towarzyska i ma duże oczekiwania z tym związane. Angażuje się we wszystko co robi. Koncentruje się na sobie , pracy, rodzinie życiu swoim i innych. Wie czego chcę i rzadko zmienia zdanie. Ceni sobie w życiu radość. Potrzebuję się czuć szczęśliwa. Radość działa na nią jak paliwo napędowe. Odgania od siebie smutki i zmęczenie.

Kobieta Panna 23 sierpnia – 22 września

To kobieta perfekcyjna. Do wszystkiego w życiu podchodzi jak do najważniejszego zadania w życiu. Ma naturę pedanta. Wszystko zrobi sama. Posprząta, ugotuję, wymieni uszczelki. Chciała by oczyścić świat ze zła. W relacjach jest nieśmiała. Lubi gdy do niej się podchodzi, czuje się wówczas atrakcyjnie i kobieco. Jest cicha i zdystansowana. Nie jest świadoma swojej zmysłowej natury i seksualności. Musi minąć dużo czasy by się odprężyła. Temat seksu to dla niej tabu. Jest inteligentna i chętna do pomocy. Panna nie zawodzi.

Kobieta Waga 23 września – 22 października

Odbierana jako liberalna, jest przywiązana do tradycyjnych wartości. Często pogrąża się w skrajnościach. Jej zewnętrzna otwartość wynika z niskiego poczucia własnej wartości. Na pozór jest troskliwa, głęboka, pięknie się prezentuje. Jednak potrafi manipulować i być egoistyczna. Trudno jej zrozumieć swoją pozycję. Często jest zaniepokojona opiniami innych. Trzyma się swoich wyborów. Nawet z przekory, potrafi długo być w złym miejscu. Ukrywa swoje prawdziwe emocje. Jest to kobieta silna i nie ma z nią półśrodków. Ma wysokie oczekiwania od partnerów. Długo ich sprawdza zanim prawdziwie odsłoni swoją wrażliwą, delikatną stronę. Jest cudowna i opiekuńcza. Jeśli się z kimś spotyka to można być pewnym, że to na dłuższą metę. Kocha wiernie. Jeśli się z kimś spotyka to można być pewnym, że to na dłuższą metę. Kobieta waga bardzo dba o przyszłość.

Kobieta Skorpion 23 października – 21 listopada

Jej intencje i stany są źle rozumiane. Ludzie je oceniają i uciekają. Nosi w sobie ogromną pulę głębokich emocji. Wyraża siebie przez czyny. To co robi, jak się czuje jest jasne i wyraźne. Jej życie erotyczne jest tak głębokie, że definiuje ją. Strefa seksualna zrównoważy się z tym jak czuję. Nie ma problemu z satysfakcją. Ważne, że czuje miłość i szacunek partnera. Jednak nie lubi rutyny. Chętnie proponuję, inicjuje. Kumuluje w sobie emocję, a odczuwa ich więcej niż jest nazwane. Może być zaborcza. Trzeba jej pokazać jak bardzo chce się z nią być. Musi odczuwać innych. Trzeba się z nią komunikować bez słów. Jednak ona ,,po prostu wie”. Gdy dostaję czego potrzebuję, pójdzie za partnerem wszędzie.

Kobieta Strzelec 22 listopada – 21 grudnia

Kontakt z drugim człowiekiem jest dla niej jak tlen. Jest komunikatywna, szybko się zakochuje. Jest namiętna, spontaniczna i nieporadna. Ma dziecięcą naturę. W kłopotliwych sytuacjach reaguje śmiechem. Potrzebuje partnera pewnego, który traktuję ją poważnie ale będzie się śmiał z nią, nie z niej. Kocha ludzi. Naiwnie wierzy w dobroć ludzi. Pragnie szczęścia dla innych. Jest miła, pełna przygód.

Kobieta Koziorożec 22 grudnia – 19 stycznia

Odpowiedzialność. Nie podejmie żadnej decyzji bez wcześniejszego analizowania. Zakochuje się i wybiera partnera rozważnie. Jest lojalna i surowa wobec siebie i partnera. Lubi rutynę i czerpie z niej satysfakcję. To kobieta, która odsuwa od siebie troski i poświęca się dla innych. Można oprzeć się na niej w każdej sprawie. Niezawodna, silna, zdeterminowana i dąży do celów które sobie wyznaczy.

Kobieta Wodnik 20 stycznia – 18 lutego

Kocha siebie, wolność, życie bez ograniczeń. W miłości obawia się zatracenia siebie. Nie należy do kobiet subtelnych. Jak ma na coś ochotę to tak zrobi. Nie przejmuję się opinią innych. Ekscytująca i nieprzewidywalna. Jeśli nie dojrzeje do założenia rodziny, nie wiąże się w związki formalne. Ma buntowniczą naturę. Do życia potrzebuję podekscytowania. Jest odważna.

Kobieta Ryby 19 lutego – 20 marca

Emocje napełniają jej baterie. Gdy poczuje miłość pojawia się uśmiech i atrakcyjność. Jak jest zakochana, zachowuje się jak zahipnotyzowana. Kieruje się podnieceniem. W miłości jest jak dziecko oderwane od rzeczywistości i realizmu. Jeżeli pozostaje długo w związku i napięcie ustaje, zastanawia się nad skutkami. Ryba ma ideał platońskiej miłości, która musi być magiczna. Ma introwertyczną i kruchą naturę. Potrafi kłamać. Jest łagodna, ekscytująca. Silnie potrzebuję celu do życia.

Jeden komentarz w artykule “Kobieta w znakach zodiaku”

  1. Rubicon pisze:

    Dziękuję za zesłane łaski, Św. Rito.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *