Numerologiczna 7

Osoby posiadające wibrację cyfry siedem, to urodzeni perfekcjoniści. W każdej dziedzinie życia starają się być najlepsze. Siódemki bardzo skupiają się na swoim życiu wewnętrznym, mają naturę refleksyjną, analityczny umysł, są raczej skryte, mogą wydawać się chłodne i niedostępne. Mają doskonale rozwiniętą intuicję, są dociekliwe, inteligentne, chętnie zgłębiają tajniki wiedzy,  ich zamiłowanie do nauki nie wygasa przez całe życie. Samodoskonalenie się jest dla nich niezwykle ważne. Odczuwają dużą potrzebę przestrzeni. Posiadają zmysł artystyczny, są pomysłowe, mają naturę odkrywców.
Siódemki są dyskretne, kulturalne, posiadają umiejętność słuchania innych, są raczej tajemnicze, ale to, jak również wrodzony magnetyzm, sprawia, że ludzie lgną do siódemek i uwielbiają z nimi przebywać. Siódemki posiadają zdolność błyszczenia w towarzystwie. Są życzliwe, cierpliwe, mogą wydawać się mało przystępne i obojętne, ale tak naprawdę bardzo zależy im na pozyskaniu szacunku i zaufania, otoczenia.
Ważna jest dla nich opinia innych, źle znoszą krytykę, choć starają się tego nie pokazywać na zewnątrz. Siódemki najbardziej cenią sobie spokój, uwielbiają zaszywać się w domu i w samotności zgłębiać interesujące je tematy. Poznanie intelektualne sprawia jej największą satysfakcję.

Osoby z wibracją cyfry siedem nieustannie dążą do osiągnięcia ideału, we wszystkich dziedzinach starają się być perfekcyjne. W sprawach zawodowych cechuje je profesjonalizm i sumienność. Siódemki mają wspaniały dar przekazywania wiedzy innym, potrafią nauczać, a ich zasób wiedzy jest ogromny.

Siódemki to osoby zadbane, eleganckie, nie znoszą kiczu i złego gustu. Chętnie eksperymentują, wypróbowują nowe potrawy, udają się w nieznane miejsca.

Siódemkom dosyć ciężko przychodzi zaufanie do drugiej osoby, mają one skłonność do dystansowania się, izolacji. Wszystko to wynika ze strachu przed zranieniem. Ich słabym punktem może być ucieczka w świat używek, w momencie, kiedy życie im się nie układa, czują się osamotnione i nierozumiane. Ponadto numerologiczne siódemki cechuje brak otwartości, często zdarza się im być zarozumiałym, co może być przyczyną braku porozumienia z otoczeniem. Do wad siódemek należy także brak wiary w siebie.

15 komentarzy w artykule “Numerologiczna 7”

 1. Kasia pisze:

  Opis trafiony w 100%. Nie jestem w stanie podważyć ani jednego słowa. Pozdrawiam

 2. Vinriel pisze:

  Ja również nie mogę się nie zgodzić z tym opisem cech charakterystycznych dla sisiódemki, aczkolwiek ciężki bywa ów żywot :)

 3. jovita pisze:

  ja tez az jestem w szoku 100% prawdy.

 4. basia78 pisze:

  Brawo , 100 %

 5. Judyta pisze:

  w moim przypadku zupełnie się nie zgadza. Z daty urodzin wynika że moją cyfrą jest 7, jak również z daty mojego partnera. do niego z kolei opis powyzej pasuje idealnie. do mnie zupełnie nie. czy mozna to jakos wyjaśnić?

  1. gość pisze:

   Być może powinien ocenić cie ktos inny :) Bo sama osoba często nie może tego zrobić – po prostu nie zauważa pewnych rzeczy :)

 6. Anka pisze:

  Haha poniekąd się zgadzam z tym opisem choc nie do końca :P
  Jestem siódemką bardzo otwartą i z wiarą w siebie. Moje drugie imię to skromna ( sarkazm) haha Hestem nad wyraz wygadana a izolacja w domu mnie męczy :P

 7. ania pisze:

  dokładnie taka jestem, a na dodatek mam jeszcze faceta z wibracją 7,

 8. Joanna Sumeragi pisze:

  A jednak 100 proc PRAWDY! Ludzie lgną do mnie czyli do takich siódemek należę. Jestem kulturalna, dyskretna poza tym ELEGANCKA. Posiadam zmysł artystyczny, lubię eksperymenty. Ogólnie zgadzam się z całym opisem!

 9. to ja pisze:

  niestety to prawda zwłaszcza jeden szczegół bardzo mnie zaintrygował

 10. wiesia pisze:

  Pasuje dokladnie nawet to ze sa z dystansem do innych aby ich nie urazic i wyglada tak jak by sie ich bala.pozdrawiam

 11. wiesia pisze:

  Pasuje dokladnie nawet to ze sa z dystansem do innych aby ich nie urazic i wyglada tak jak by sie ich bala.pozdrawiamopis trafiony.

 12. eliza pisze:

  haha jestem przeciwieństwem skrytości i perfekcjonizmu np. w utrzymaniu porządku, czy izolacja w czterech ścianach to choroba -bałaganiara 200%, a poza tym wszystko pasuje, sztuka , estetyka, błyszczenie w towarzystwie, zawód i to czym się zajmuję itp… Pozdrawiam 7

 13. Miki pisze:

  Uwierzyć w coś czego po wieloletnim uważnym badaniu nie znalazłem ? to jakbym stał się złotym cielcem ;)
  Bez sensu. wiara jest nie tykalna. Intymne samo spojrzenie,natychmiastowa odpowiedź i uczta z majestatem trwa… A propos wiary w siebie…11021983..słowa do dziecka uwierz w siebie mogą wywrócić cały świat do góry nogami i to na zawsze co akurat jest całkiem spoko ;) pozdrawiam

 14. Niefartmasakra pisze:

  To straszne ale dosłownie w 100% się zgadza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *