Wibracja domu – Poznaj wibrację swojego domu.

Zwykle, kiedy szukamy dla siebie nowego mieszkania staramy się wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Przede wszystkim przywiązujemy uwagę do takich spraw jak cena, koszty utrzymania, położenie, okolica, rozkład mieszkania, wyposażenie, wygląd estetyczny. Warto obok tych materialnych i praktycznych zalet przyjrzeć się nowemu mieszkaniu również pod względem wibracji, numerologicznej, która podpowie nam, jaki charakter może mieć przyszłe lokum, a co może przynieść również wartościowe efekty, bo nic nie jest tak ważne jak atmosfera miejsca zamieszkania. Wprawdzie numerologiczne wibracje domu, w którym mieszkamy z pewnością nie działają na nas tak bezpośrednio jak nasze liczby osobiste zawarte w wibracjach imiennych i dacie urodzenia, jednakże wibracja energetyczna domu może pewne wpływy tych wibracji wzmocnić a inne osłabić, wspierając lub hamując je. Dobrze jest sięgnąć pamięcią wstecz i przyjrzeć się pod tym kątem naszym dotychczasowym miejscom zamieszkania. Z pewnością każde miało swój własny niepowtarzalny klimat, charakter, aurę. Być może jedno było przytulne i spokojne, tak, że czuliśmy się często odprężeni, bezpieczni i spędzaliśmy w nim chętnie wiele czasu, natomiast w innym bez przerwy coś się działo, często przychodzili i wychodzili ludzie, jak również odwiedzali nas przyjaciele i znajomi, a my sami często byliśmy w rozjazdach. Być może w jeszcze innym domu przeżyliśmy nasze najszczęśliwsze lata małżeństwa, wychowaliśmy dzieci, i prowadziliśmy udane życie rodzinne.

Czym jest Wibracja domu?

Jak sprawdzić numerologiczne wpływy naszego mieszkania? Jest to całkiem proste, wystarczy dodać wszystkie cyfry zawarte w numerze domu i sprowadzić do pojedynczej liczby. Na przykład: mieszkanie przy ulicy Romantycznej 129.

Dodajemy liczby 1 + 2 + 9 = 12 = 1 + 2 = 3. Dom z takim numerem będzie miał w tym przypadku potrójną energię, dlatego również liczby 1, 2, 9 mają numerologiczny wpływ.

Następnym przykładem są domy, mieszkania, w których numerze zawarte są również litery. W tym przypadku będziemy musieli skorzystać z tabeli liczb i sprawdzić, jaka liczba odpowiada określonej literze.

Na przykład mieszkanie przy ulicy Romantycznej 35 a

A, J, S = 1

B, K, T =2

C, L, U = 3

D, M, V = 4

E, N, W = 5

F, O, X = 6

G, P, Y = 7

H, Q, Z = 8

I, R = 9

Ponieważ jak widać, A ma wartość 1 musimy dodać tę liczbę do pozostałych cyfr numeru domu.

Dodajemy 3+ 5 + 1 = 9 z czego wynika Wibracja domu 9

Poniżej krótki opis podstawowych wibracji liczb w odniesieniu do aury domu.

Dom w wibracji 1

Wibracja domu 1 to aktywność, rozpoczynanie, innowacja, odwaga, niezależność, indywidualność, dominacja, dynamizm, przywództwo, szczerość.

Mieszkańcy takiego domu będą starali się sami kierować swoim życiem, dążąc do rozwoju własnej indywidualności, to ludzie energiczni i niezależni. Przeważnie lubią wystrój nowoczesny.

Dom w wibracji 2

Ciepło, przyjaźń, współpraca, takt, dyplomacja, przywiązywanie uwagi do detali, harmonia, godzenie przeciwieństw, łagodność.

Dla mieszkańców tego domu podstawą są związki. Będą pracować nad dobrymi relacjami z innymi i starać się o harmonię w otoczeniu. To będzie spokojne i przytulne mieszkanie. Domownicy lubią spokojne tonacje, miękkie tkaniny i na pierwszym miejscu stawiają wygodę.

Dom w wibracji 3

Radość, optymizm, kreatywność, umiłowanie piękna, szczęście, przyjaźń, otwartość, zadowolenie, towarzyskość, przyjęcia.

Mieszkańcy takiego domu będą przede wszystkim pragnęli rozrywki, ruchu i zmian.

Chętnie będą zapraszać przyjaciół, jak również spontanicznie podchodzić do nawet zupełnie zwariowanych pomysłów. W takim domu istniej często artystyczny bałagan.

Dom w wibracji 4

Bezpieczeństwo, pewność, stabilizacja, plany na przyszłość, porządek, dyscyplina, praca, rzetelność, samowystarczalność, ugruntowanie.

Mieszkańcy tego domu będą zazwyczaj odznaczali się zmysłem praktycznym oraz silną potrzebą zabezpieczenia i stabilizacji w swoim życiu. W takim domu często panuje porządek, i każda rzecz leży na swoim miejscu.

Dom w wibracji 5

Zmiany, ruch, rotacja, różnorodność, sprzedaż, ryzykowne sytuacje, towarzyskość, otwartość, upublicznianie.

Mieszkańcy takiego domu uwielbiają zmiany, różnorodność i nowe stymulujące doświadczenia. Przeważnie nie jest to spokojny dom. W takim domu trudno się wyciszyć, i może dochodzić do częstych spięć pomiędzy domownikami. To często dom, do którego mieszkańcy wpadają tylko na chwilę, bo wciąż są zabiegani, wciąż się gdzieś spieszą lub dużo podróżują.

Dom w wibracji 6

Rodzina, dzieci, kreatywność, piękno i estetyka, równowaga, miłość,

domatorstwo, odpowiedzialność, rada i nauka, ciepło, poczucie bezpieczeństwa.

Mieszkańcy takiego domu preferują życie rodzinne. Chętnie pomagają i dają wsparcie innym ludziom w trudnych sytuacjach życiowych. Taki dom emanuje ciepłem i będziemy się w nim czuć bezpiecznie. To dom, w którym często pachnie ciastem i tętni życiem rodzinnym.

Dom w wibracji 7

Prywatność, samotność, odosobnienie, izolacja, cisza, samodzielność, nauka, specjalizacja, analiza, tajemnica, wycofywanie się w głąb siebie, medytacja.

Mieszkańcy tego dom lubią spokojne życie, unikają towarzystwa. Potrzebują dla siebie więcej czasu i przestrzeni. Często takie domy mają jakąś swoją tajemnicę.

Są zazwyczaj urządzone z wyrafinowanym smakiem, ale może wiać w nim chłodem.

Dom w wibracji 8

Siła, autorytet, kariera, materialne zabezpieczenie, biznes, dobre gospodarowanie, praktycyzm, solidne podstawy finansowe, dobrobyt, samodoskonalenie.

Mieszkańcy takiego domu przywiązują szczególnie dużą uwagę do spraw materialnych.

Często są to ludzie, którzy mają do czynienia z biznesem. Taki dom jest bogato urządzony, wszystko musi mieć dobrą jakość i wysoki standard, a mieszkańcy lubią robić wrażenie. Często panuje w nim pedantyczny porządek.

Dom w wibracji 9

Samodoskonalenie, uduchowienie, tolerancja, wiedza, sztuka, mistycyzm, kontakty z zagranicą, głęboka miłość.

Mieszkańcy takiego domu są często idealistami, lubiącymi ulepszać świat.

Mają zamiłowanie do sztuki. Taki dom będzie urządzony z gustem i wyrafinowanym smakiem. Mieszkańcy tego domu uwielbiają też czytać, a półki często uginają się od książek. Taki dom ma swój niepowtarzalny charakter i duszę.

Jest to tylko krótki, ogólny opis wibracji podstawowych, zawierający słowa kluczowe opisujące główne tendencje wynikające z poszczególnych wibracji. Inny klimat będzie miał dom z numerem 6 a inny 15, gdyż wtedy należy oprócz sumy, wziąć pod uwagę również liczby składowe, w tym przypadku 1 i 5. Nie będzie to już taki cieplutki dom, i często może dochodzić w nim do napięć, nawet słownej lub fizycznej przemocy, zazwyczaj mężczyzna dominuje a rodzina jest liczna. W tym przypadku mieszkanie często jest sprzedawane, zamieniane, bo 1 i 5 to również rotacja. Dlatego dom z numerem 10 będzie miał inny klimat niż dom z numerem 1, a dom z numerem 26 inną niż 8 itd. Dodam jeszcze, że nie przypadkowo ludzie od dawna unikali liczby 13.

Nie bez znaczenia są tu też wibracje własne mieszkańców, jak już wspomniałam na wstępie. Wszak każdy dom ma swój nie powtarzalny klimat.

By jeszcze dokładniej określić charakter domu, warto pokusić się o zapoznanie z wibracją nazwy ulicy. Z całą pewnością, najważniejsze w tym wszystkim jest, jaką atmosferę w naszym domu, tworzymy my i pozostali domownicy, bez tego osobistego wkładu nie pomogą niestety najpiękniejsze wibracje.

3 komentarzy w artykule “Wibracja domu – Poznaj wibrację swojego domu.”

 1. Dana pisze:

  Nie zgodziłabym się z takim sposobem wyliczania wibracji, ponieważ nie jest brana pod uwagę nazwa ulicy, która niesie również wibrację. Z moich doświadczeń wynika, iż ma to ogromne znaczenie…

  1. Numerolog pisze:

   Proszę czytać, ze zrozumieniem :) Nazwa ulicy jest własnie brana pod uwagę, pozdrawiam

 2. Maria pisze:

  Przeczytałam artykuł z zainteresowaniem, policzyłam wibrację swojego mieszkania według wskazówek i wszystko się zgadza.
  W nazwie ulicy mamy aż trzy piątki plus jedna w numerze domu. Do tego trzy jedynki, dwie dwójki, dwie trójki i jedna dziewiątka. W sumie wychodzi „7” z nazwą ulicy. Bez ulicy mamy „4”. Mając tyle piątek faktycznie kłócimy się ostro i bez powodu. Zmiana mieszkania nie wchodzi w rachubę, a zmiana wibracji? Jakaś rada?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *