Horoskop 2017 Skorpion

Horoskop 2017 Skorpionie, w tym roku będziesz mieć szansę dokończyć swoje projekty lub przedsięwzięcia, które zostały odłożone na bok. Będziesz naładowany energią, która pomoże ci odnieść sukces w swojej profesji. Wraz z upływem roku będzie się zwiększać liczba twoich spełnionych marzeń, ambicji, pomysłów. W twoim związku będzie bardzo dużo miłości, ciepła, jednak pamiętaj o koncentracji na potrzebach partnera oraz zaangażowaniu na dobre. Nie możesz być ciągle jedną nogą w związku. W twoim życiu pojawi się dużo nadziei i optymizmu. Twoje wcześniejsze starania nareszcie przyniosą pozytywne rezultaty. Niektóre Skorpiony pod koniec roku mogą mieć kłopoty w związkach.
Skorpionie, możesz też spodziewać się w tym roku wielu zmian. Wraz z upływem roku spodziewaj się działania Marsa. Kiedy Mars zawita u Byka i Lwa, mogą nadejść nie lada problemy, ponieważ planeta ta będzie w szkodliwym dla Ciebie ułożeniu. Bądź przygotowany na bolesne zderzenie się z rzeczywistością, która nie będzie cię delikatnie traktować. W tym okresie uzbrój się w uważność, spokój oraz dyplomację. Dzięki tym cechom najtrudniejszy okres przejdziesz bez większych strat.

Około połowy października 2017 roku, Jowisz odwiedzi twój dom i tym samym przyniesie ze sobą wiele nowych możliwości w twoim życiu. Energia będzie w tobie buzować, a twoim życiem będzie kierować pozytywne myślenie.

Mars zawita do twojego w domu w grudniu. To będzie czas przeznaczony na zmiany, zaczynanie czegoś nowego w twoim życiu. Jednak zaraz potem spodziewaj się ruchu wstecznego Merkurego, a tym samym możliwych trudności w pracy. Kombinacja Marsa i Jowisza w twoim domu pod koniec roku podniesie twoją motywację. Taki układ pojawia się bardzo rzadko dla Skorpionów, zatem wykorzystaj to w pełni.

Horoskop 2017 Skorpion – Kariera

W 2017 roku, dla Skorpionów sytuacja w pracy może być napięta. Możliwe, że spotkasz na swojej drodze nagłe kłopoty, opóźnienia, rywalizację. Uważaj też na współpracowników, chcących ci wbić nóż w plecy. Pamiętaj, na zaufanie trzeba zasłużyć. Pomimo wielu przeszkód, nie trać zapału, działaj dalej, nie zważając na innych, bo na końcu tego tunelu zobaczysz światło. Skoncentruj się na swoich celach, bądź zorganizowany, kończ projekty na czas i zdobądź zaufanie swoich przełożonych. Z czasem Wenus pomoże ci poprawić relację z współpracownikami. Mars za to da ci siłę i energię do działania, mimo ciężkich czasów. Optymizm pomoże ci zmierzyć się z każdym problemem. Osoby związane z nauką w tym roku będą wykazywać się niezwykłą błyskotliwością.

Horoskop 2017 Skorpion – Miłość

Wszystkie Skorpiony mogą spodziewać się poprawy sytuacji w sprawach miłosnych. W tym roku będziesz bardzo wrażliwy i zmysłowy, co będzie bardzo przydatne w poprawie relacji. Z pomocą Marsa i Wenus odniesiesz ogromny sukces w bliskiej relacji. Jeśli chcesz przetrwać kłopoty w związku, będziesz musiał zgodzić się na pewne, niewielkie kompromisy. Słuchaj swojej intuicji i rób wszystko, co jest zgodne z twoim sumieniem. Single, będziecie mieć szansę spotkać kogoś wyjątkowego. Możliwe, że jest to ktoś kogo znasz od jakiegoś czasu, jednak nigdy wcześniej nie był brany pod uwagę jako kandydat na partnera. Jeśli pragniesz głębokiej, długotrwałej relacji, pamiętaj o szczerości i otwartości. Nie ukrywaj niczego przed swoją drugą połówką. Twoja namiętna strona będzie dominować pod koniec roku, co pomoże ci związać się jeszcze bardziej z partnerem.

Horoskop 2017 Skorpion – Finanse

Wraz z upływem 2017 roku sytuacja finansowa u Skorpionów będzie ulegać poprawie. Na początku roku spodziewaj się wielu wydatków, jednak niespodziewany wzrost twojego kapitału zrównoważy sytuację. Przeanalizuj swój budżet, zastanów się jak go ulepszyć, inaczej możesz wpaść w niezłe tarapaty. Przemyśl również inwestycje, które mogłyby poprawić twoją sytuację finansową oraz zacznij oszczędzać, jeśli jeszcze tego nie zacząłeś. Korzystaj z przypływu gotówki i zadbaj o swoją przyszłość. Kto wie, kiedy będzie jeszcze taka szansa? W tym roku będzie wolny od większych strat finansowych, pożyczek czy długów, a to wszystko dzięki planowaniu swoich wydatków.

Rada dla Skorpiona

W tym roku pamiętaj, by nie spoczywać na laurach. Twoi najbliżsi będą ci bardzo potrzebni, zatem nie zapominaj o nich. Nie przesadzaj z leniuchowaniem, zarówno w pracy, jak i w domu. Znajdź równowagę, a poczujesz się lepiej. Optymalnie wykorzystuj swoją energię, inaczej możesz czuć się przemęczony i nadmiernie zestresowany. Jednak nie bądź pasywny, działaj w spokojnym, acz stałym tempie. Nie pozwól, by pesymizm zawładnął twoim myśleniem i wprowadził się w stany depresyjne.

Horoskop 2017 Skorpion – Zdrowie

Dla Skorpionów 2017 rok jest zapowiedzią dobrego stanu zdrowotnego, energii i dobrego humoru. Będziesz w stanie zachować niezwykle silną równowagę miedzy swoją fizycznością a psychiką. W twoim życiu będzie dominować optymistyczne podejście. Jednakże, bądź ostrożny, bo możesz popaść w nadmierną pewność siebie, a co za tym idzie w arogancję i lekkomyślność. Skieruj swoją wewnętrzną energię w działania konstruktywne, związane z pomaganiem innym. Dbaj o swój układ trawienny i nerwowy. Pozbądź się szkodliwych nawyków żywieniowych, pij dużo płynów, by być odpowiednio nawodnionym. Pamiętaj, żeby się nie przepracowywać, ani zanadto stresować – dbaj o swój mózg, on też potrzebuje odpoczynku.

Horoskop 2017 Skorpion – Życie rodzinne

W tym roku sytuacja w domu będzie bardzo napięta dla ciebie, Skorpionie. Wraz z pojawieniem się Urana i Neptuna w twoim czwartym domu nastąpią spore zmiany w twojej sytuacji rodzinnej. Mogą to być konflikty, nieporozumienia lub fałszywe oskarżenia. Na szczęście nie odciśnie to wielkiego piętna na twoim życiu miłosnym. Jeśli postarasz się i zachęcisz bliskich do współpracy i szukania porozumienia jest szansa, że w domu pojawi się na nowo spokój i harmonia, a atmosfera, niegdyś sztywna i napięta ulegnie sporej zmianie. W tym roku duchowość oraz praca społeczna będzie ważna dla wszystkich członków twojej rodziny. Twoja bezinteresowna miłość może zdziałać cuda.

Horoskop 2017 Skorpion – Edukacja

Pierwsza połowa 2017 roku będzie bardzo trudna dla studiujących Skorpionów. Zapewne będziesz musiał się zmierzyć z wysokim poziomem stresu związanym z ciężką pracą i presją. Egzaminy i rywalizacja pomiędzy studentami będzie bardzo obciążająca i niestety w konsekwencji może przynieść wiele niepowodzeń. Jednakże, jest druga strona medalu – druga połowa roku. W tym okresie spodziewaj się powodzenia. Odrobisz wszelkie błędy i porażki i pomyślnie zaczniesz kolejny rok studiów. Szansę na duży sukces w tym roku mają osoby powiązane z nauką i technologią.

Horoskop 2017 Skorpion – Podróże

W 2017 roku wielu Skorpionów może spodziewać się podróży za granicę. Te wyjazdy mogą być związane zarówno z pracą, jak i być po prostu możliwością do odpoczynku i przygody. Dla niektórych, podróż może być okazją do spotkania się z dawno niewidzianą rodziną. Inne Skorpiony wykorzystają krótkie wypady, by poprawić relacje z bliskimi. Skorpionie, pamiętaj, żeby umieć sobie odpuszczać. Jeśli czujesz przemęczenie, porzuć na moment harówkę i skorzystaj z możliwości krótkiego wypadu, by móc się zrelaksować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *