Horoskop 2015 – Koziorożec

Koziorożec 22.12–20.01

Horoskop 2015 jest dla Koziorożców bardziej obiecujący i sprzyjający w porównaniu z poprzednimi latami. Za sprawą Urana czeka Cię wiele rewolucyjnych zmian. Nie bój się nowego. Nowości traktuj jako przygodę, a nie zagrożenie. Uran będzie popychał Cię w nieznane dotąd ścieżki. Jeśli chcesz wyrwać się z rutyny właśnie teraz masz niezwykłą szansę, aby wprowadzić wiele pozytywnych zmian w życiu.

Odkryjesz nowe możliwości, poznasz nowych ludzi. Wykorzystaj to, drogi Koziorożcu. Jeśli czujesz się samotny, w tym roku masz szansę poznania kogoś nowego i niesamowitego. Od samego początku będziesz czuł, że to coś szczególnego. W tym roku jesteś pod silnym wpływem przeznaczenia.
By jednak temu przeznaczeniu troszeczkę dopomóc dobrym pomysłem jest zapisanie się na jakiś kurs, albo do grupy o podobnych zainteresowaniach do Twoich, gdzie masz okazję poznać nowych ludzi. W tym roku pozwolisz sobie na więcej szaleństwa i fantazji. Za sprawą rewolucyjnego Urana Twój świat może stanąć do góry nogami. Możliwe, że zakochasz się bez pamięci!

Jeśli jesteś Koziorożcem w związku, rok ten przyniesie pewnego rodzaju weryfikację Waszych uczuć. Jeśli wasz związek jest związkiem silnym, to relacje między Wami jeszcze bardziej się umocnią. Jeśli jednak był zbudowany na słabych fundamentach, wszystko może runąć nagle niczym domek z kart. Jeśli natomiast Twój związek jest silny będzie iskrzyć od namiętności. Twój partner pozna Cię od nieznanej dotąd strony, co sprawi, że ponownie się w Tobie zakocha. Konstelacje Urana z Plutonem będą miały wpływ na chęć zmiany wyglądu, zmiany stylu życia. Szczególny czas dla spraw serca to okres od 17 marca do 11 kwietnia a także od 8 października do 8 listopada.

Sprawy zawodowe są dla Koziorożców niezmiernie ważne. Od 15 sierpnia będzie duża szansa na wprowadzenie długoterminowych planów w życie. Rok 2015 pozwoli Wam, drogie Koziorożce z ostrożnym optymizmem spojrzeć w swoją zawodową przyszłość, mimo że los od czasu do czasu będzie stawiał na Waszej drodze przeszkody i wyzwania. Sprzyjający czas dla spraw zawodowych to maj, koniec września oraz pierwsza dekada października.

W sprawach zdrowia Koziorożce powinny uważać na drobne stłuczki, zwichnięcia czy też złamania. W myśl przysłowia „żeby kózka nie skakała…” powinny one wykazać się większą ostrożnością. Koziorożec nie może także zapominać o urlopie i należącym się jemu odpoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *