Horoskop 2015 – Strzelec

Strzelec 23.11-21.12

Rok 2015 upłynie Strzelcom pod znakiem uczenia się cierpliwości, jak również nauki doprowadzania spraw do końca. Wszystko to za sprawą planety Saturn, która to rozgościła się w znaku Strzelca na dobre wraz z końcem roku i niestety przez prawie cały rok 2015 będzie znajdowała się w Waszym znaku, drogie Strzelce. Ostatni taki układ mieliście 29 lat temu.
2015 rok przyniesie Wam zmiany w miłości. Tutaj też duży wpływ będzie miał Saturn. Jeśli jesteście w związku, to będzie on poddany poważnej próbie, która odpowie na pytanie, czy potraficie wziąć odpowiedzialność nie tylko za swoje postępowanie, ale również czy potraficie być odpowiedzialni za drugą osobę. Tylko solidne i rozwijające się związki będą w stanie przetrwać próby, jakie szykuje Saturn. Będzie to, zatem rok weryfikacji i to nie tylko, w sprawach uczuciowych, gdyż będzie to także rok zakończeń wszystkiego, co stoi na słabych fundamentach.
Samotne Strzelce największe szanse na miłość mają od połowy czerwca do połowy września.
Również dla Strzelców będących w związkach będą to lepsze miesiące, gdyż Saturn w tym czasie opuści wasz znak. Jeśli na jesieni będziecie nadal razem, możecie być pewni, że jest to związek na lata.

Finanse są zawsze istotne dla Strzelców, jednakże w tym roku będą pod szczególnym nadzorem. Niestety w tym roku Saturn da Ci lekcję cierpliwości. Nauczysz się, że czasem warto poczekać dłużej by osiągnąć oczekiwany skutek. Saturn będzie hamował realizacje planów. Często uda Ci się coś dopiero za drugim podejściem. Postaraj się także kontrolować wydatki. To nie jest także dobry rok na inwestycje czy też lokaty
Możesz czuć się wypalony. Być może to nie będzie najlepszy rok, bywały lepsze, ale jeśli podejdziesz do zadań z odpowiedzialnością, uważnością i dyscypliną, a przede wszystkim z cierpliwością, to wszystko to co uda Ci się osiągnąć w tym roku będzie trwałe i przyniesie korzyści na długie lata. Pozytywna strona wpływów planet to taka, że wiele osób zobaczy Was w innym świetle i dla wielu staniecie się autorytetem, a może nawet ekspertem w jakiejś dziedzinie. Rozliczysz się także z przeszłością oraz rzeczami, sprawami, planami, osobami które się nie sprawdziły. Czasem trzeba zburzyć stare, by budować na nowych fundamentach. Na wiele spraw spojrzysz inaczej zmieniając poglądy.
Jeśli chodzi o samopoczucie to wpływ Saturna będzie często Was wpędzał w saturniczne nastroje. Będziecie bardziej poważne niż zwykle, mniej skore do żartów, a bardziej skłonne do rozmyślań. To niestety może wpędzać w stany depresyjne. Postarajcie się jak najczęściej korzystać ze spacerów w słoneczną pogodę. Szukajcie towarzystwa osób, które mają na Was pozytywny wpływ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *