Horoskop Panna

Horoskop Panna (24.08 – 22.09)

Główne cechy charakteru: Pracowitość, zamiłowanie do porządku, dokładność, odpowiedzialność.
Twoje wady: drobiazgowość, wyniosłość, nadmierne narzekanie.
Planeta opiekuńcza: Merkury
Żywioł: Ziemia
Najlepsi partnerzy: Skorpion, Byk, Baran

Panna ma bardzo duże zamiłowanie do porządku, jest praktyczna, pracowita, dokładna opanowana, poważna i obowiązkowa. Utalentowana, systematyczna, skrupulatna, nie lubi tracić czasu na zajęcia, które nie przynoszą jej żadnego pożytku. Jest odpowiedzialna, solidna i godna zaufania. Dotrzymuje obietnic i można na niej polegać, nie jest plotkarą, można powierzyć jej najskrytsze tajemnice. Panna posiada analityczny umysł, jest dobrym pracownikiem, jest elokwentna. Bardzo ceni udane życie rodzinne, dom jest dla niej najważniejszy. Jest szczera, niestety aż do bólu, jej słowa potrafią zranić i wpędzić w zakłopotanie.

Niestety Panna to perfekcjonistka w każdym calu i tego samego wymaga od innych, nie daj Boże popełnisz jakiś błąd lub gafę, ona na pewno to zauważy, bo jej takie rzeczy zdarzają się rzadko. Na pewno poinformuje Cię o twoich słabościach, zachowując jednak takt. Raczej chłodna w relacjach z innymi, jest wylewna i oddana jedynie dla najbliższej rodziny, w kontaktach z innymi jest powściągliwa.

Potrafi kontrolować emocje, czasami wręcz dusi je w sobie, tylko niekiedy zdarzy się jej wybuchać. Broni uparcie swoich poglądów, ciężko ja przekonać do swoich racji, ona zawsze wie najlepiej, ma wyrobione opinie na pewne tematy i nie łatwo to zmienić, sztywno trzyma się swoich zasad i poglądów. Brak jej spontaniczności, luzu, lubi narzekać, jest zbyt drobiazgowa, jest niezwykle wrażliwa na swoim punkcie. Czasami bywa zbyt uszczypliwa, kapryśna i wyniosła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *