Horoskop numerologiczny – 3 Rok Osobisty

Twoje motto: Ciesz się życiem, celebruj sukcesy!

Co przyniesie ten rok? Postęp, rozwój, rozkwit, twórczość, korzyści, liczne przygody, przyjemna strona życia, doświadczanie.

Jaki to będzie rok? To może być bardzo pozytywny i zaskakujący rok! W 3 Roku Osobistym wiele może się zdarzyć. Odkryjesz ekscytującą i bardziej twórczą stronę życia. To rok postępu, rozwoju i inspiracji. Nieodkryte wcześniej talenty mają szansę się ujawnić. To rok, który szczególnie sprzyja wszelkim artystycznym i twórczym przedsięwzięciom. Twoja kreatywność, zdolności mają szansę rozbłysnąć i zaowocować na polu materialnym, bądź osobistym poprzez poczucie rozwoju, lepszą samoocenę i satysfakcję ze swoich osiągnięć.
W roku, na który wpływa wibracja liczby 3, ma się większą ochotę na oddawanie się przyjemnościom. Częściej rozpieszczamy siebie, a także częściej przebywamy wśród ludzi i mamy chęć na dobrą zabawę. Jest to więc dobry czas na relaks w gronie znajomych, aktywny odpoczynek i ekscytujące przygody. Nie miałeś wcześniej odwagi zrobić czegoś szalonego? W tym roku nie powinno Ci jej zabraknąć, to dobry czas na realizację nietypowych, a nawet zwariowanych pomysłów.
Rok ten wzmacnia potrzebę przebywania wśród ludzi i komunikacji z nimi. Będzie więcej okazji do spotkań w gronie znajomych, otrzymasz więc liczne zaproszenia na interesujące wydarzenia, odwiedzisz też ciekawe miejsca.

Co jest ważne w tym roku? Czym powinniśmy się zająć? Przede wszystkim, wyjdź z domu, otwórz się na ludzi, na nowe przygody i doznania. Sprawiaj sobie drobne i te większe przyjemności. Pojawią się ekscytujące okazje, liczne zaproszenia, nawiążesz duzo nowych znajomości. Wzrosną twoje moce twórcze, wykorzystaj to. Masz szansę wykazać się od kreatywnej strony. W 3 Roku Osobistym wzrastają też szansę na wygrane w konkursach, grach losowych, a także wszędzie tam, gdzie przyda się nie tylko szczęście, ale i talent.
W tym roku zbierzesz pierwsze plony sukcesów, na które wcześniej pracowałeś. To czas satysfakcji z własnych osiągnięć, świętowania sukcesów, otrzymywania nagród za swoje wysiłki, okres korzyści materialnych i zysków.

To także rok rozwoju i postępu. Wiele inicjatyw i przedsięwzięć zostanie zrealizowanych. Możliwe sukcesy i radość w każdej sferze życia. W interesach, pracy, w uczuciach. To także z reguły korzystny czas dla zdrowia. Powinniśmy czuć się dobrze, energii raczej nam nie zabraknie. Poczujemy chęć do życia i działania. Ktoś to choruje może w tym roku odetchnąć trochę, bądź całkowicie się wyleczyć.
W pracy będziemy mieć szansę na awans, w biznesie na korzystne propozycje. Ci, którzy pracy nie mają mogą liczyć na interesujące oferty z różnych źródeł. W tym roku nie powinno nam zabraknąć pieniędzy, nawet jeśli nie będzie ich pod dostatkiem, to będziemy mieć większe możliwości uzupełnienia niedoboru gotówki. Na egzaminach będzie nam sprzyjać szczęście. Oczywiście nie należy zaniedbywać swoich obowiązków i liczyć na cud – 3 rok osobisty to rok szczęśliwy, ale pod warunkiem, że włożymy odpowiedni wysiłek w nasze starania.

3 Rok Osobisty także dobry rok w uczuciach. Osoby samotne mają szansę spotkać wymarzonego partnera albo przeżyć namiętne chwile uniesień, które będą wspominac z usmiechem na twarzy. Rok ten sprzyja także związkom. Mamy szansę utrwalić więzy, wzmocnić przyjaźn albo rozwiązać problemy w zwiazku partnerskim. To dobry czas na spotkania rodzinne i towarzyskie. Wibracja liczby 3 sprzyja także zawieraniu związków małżeńskich, narodzinom dzieci, pojednaniom czy przeprowadzkom do innego domu.

Czego się wystrzegać? Na co uważać? Nie żałuj sobie przyjemności w tym roku – to dobry czas na korzystanie z uroków życia, ale uważaj! Ze wszystkim, jak to w życiu bywa, należy zachować zdrowy umiar. Postępuj tak, by żyć w zgodzie ze sobą i z bliskimi. Musisz uważać, by nie nadużywać czyjejś cierpliwości i wyrozmiałości. Trzeci Rok Osobisty może też oddzialywać negatywnie, gdy będziemy lekceważyć ważne sprawy i bliskich nam ludzi. Wibracja 3 sprzyja niekiedy nadużywaniu przyjemności, a także rozwiązłości. Nie pozwól by zbytnie folgowanie Twoim zachciankom zrujnowało Twoje relacje z innymi. Zdrowy egoizm jest dobry, ale nie należy zapominać o swoich bliskich i ich potrzebach.
Uważać należy także na rozrzutność, która może okazać się zgubna dla naszego portfela oraz na brak dyscypliny, który może negatywnie wpłynąć na nasze plany czy wręcz zniweczyć efekty wcześniejszych działań.

Pamiętajmy także, by nadal koncentrować się na tym, co ważne i priorytetowe. Zbytnie rozpraszanie się, zaczynanie zbyt wielu rzeczy na raz może przynieść negatywne efekty. Uważajmy też, by nie za często liczyć na szczęście, czy ślepy los. Rok Osobisty 3 zazwyczaj korzystny i szczęśliwy lubi też płatać figle. Miejmy to na uwadze i nie ulegajmy bezmyślnie wszystkim zachciankom, zachowajmy zdrowy umiar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *