Horoskop numerologiczny – 4 Rok Osobisty

Twoje motto: Bądź wytrwały i pracowity!

Co przyniesie ten rok? Dążenie do celów, wytrwałość, intensywna praca, systematyczność, odpowiedzialność, porządek.

Jaki to będzie rok? To będzie bardzo wymagający rok. Niezwykle pracowity, momentami trudny, ale i obiecujący w sprawach zawodowych. Nadejdzie czas podejmowania intensywnych działań mających na celu zabezpieczenie materialne. Większość energii powinna zostać skoncentrowana na solidnej pracy i dążeniu do osiągania celów zawodowych i materialnych. Poprzedni rok sprzyjał twórczym projektom i przyjemnościom, ten zaś będzie bardziej wymagający, pracochłonny, ale i stabilniejszy. Będziemy zmuszeni podejść do obowiązków w sposób odpowiedzialny i sumienny. Systematyczna, wytrwała praca wyda owoce, jednak pod warunkiem, że w tym roku nie będziemy sobie zanadto pobłażać. To nie jest czas na pasywność czy lenistwo. Jeśli nie stać nas będzie na odpowiedni wysiłek, możemy doświadczyć strat czy niepowodzeń w sferze zawodowej.

W okresie tym nie należy podejmować ryzykownych inwestycji. Zaleca się ostrożność i racjonalne podejście. Powinniśmy również zwrócić większą uwagę na nasze codziennie wydatki. Nieroztropność w wydawaniu pieniędzy może nam przynieść zmartwienia i przysporzyć biedy.
Co jest ważne w tym roku? Czym należy się zająć? Praca, praca i jeszcze raz praca. W tym roku nie możemy pozwolić sobie na nic nierobienie. Jeśli pracujemy zawodowo, to będzie to rok jeszcze bardziej wymagający niż poprzednie lata. Musimy dać z siebie jeszcze więcej. Osoby, które się uczą, muszą włożyć większy wysiłek w swoją edukację. Aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki, trzeba się będzie nieco bardziej postarać, nie ma liczyć zbytnio na częsty łut szczęścia w tym roku! Osoby, które poszukują pracy muszą w 3 Roku Osobistym podejść do tego zadania z większym zaangażowaniem i aktywnością. Praca nadejdzie jeśli włożymy w jej poszukiwanie odpowiedni wysiłek.

Osoby, które w poprzednich trzech latach odpowiedzialnie i sumiennie podchodziły do swoich obowiązków zawodowych, mogą w tym roku liczyć na większą satysfakcję z wykonywanego zajęcia, a także na awans czy pierwsze duże sukcesy na tym polu.Rzućmy się więc w wir pracy i czerpmy z niej nieco chociaż trochę przyjemności. Ci zaś którzy nie do końca są zadowoleni z wcześniej obranej drogi zawodowej, mogą w tym okresie zacząć rozglądać się za innym zajęciem. To dobry czas na różnego rodzaju decyzje zawodowe.

Czego się wystrzegać? Na co uważać? Uważajmy na nasze zdrowie w tym roku! W wyniku nadmiaru obowiązków, bardziej wytężonej pracy możemy czuć spadek formy fizycznej i intelektualnej. Możliwe będą częste problemy zdrowotne, przemęczenie i stres. Zagraża nam także znużenie, monotonia i pesymizm odbijający się na naszej psychice. Uważajmy na przemęczenie, które może być przyczyną roztargnień, zapominania o niektórych sprawach czy zaniedbywania obowiązków. Nie zarywajmy nocy jeśli nie jest to konieczne. Dobry sen, relaks i odpoczynek w wolnych chwilach będą naszymi sprzymierzeńcami.

W związkach będzie raczej monotonnie, bez większych uniesień czy porywów serca. Ale możemy też liczyć na większą stabilizację niż w poprzednich latach. Powinniśmy jednak uważać na zniecierpliwienie, brak wyrozumiałości dla partnera i na popadanie w gniew będący efektem przepracowania. Wibracja 4 jest dla związków dosyć neutralna, ale i potrafi też dokuczyć. Uważajmy na nierozwiązywane na bieżąco konflikty, niedopowiedzenia czy marazm. W wibracji liczby 4 możliwy jest poważny kryzys w związkach partnerskich.
Osoby samotne mogą liczyć na wejście w związek, który okaże się stabilny. Wibracja 4 daje solidne podstawy do działania, dobrze rokuje na przyszłe lata, ale daje też przede wszystkim zdroworozsądkowe podejście i myślenie w miłości. Możemy narzekać w takich relacjach na brak spontaniczności i romantyzmu.

Uważajmy przy dokonywaniu ważnych, kluczowych zmian. To dobry czas na kontynuację, pogłębianie działań, a nie na ryzykowne decyzje. Jeśli zmiany są dla nas konieczne, to starajmy się dokonywać je kierując się rozsądkiem i mając dobrze przygotowany plan działania. W tym roku nic niestety samo nie przychodzi, na większość rzeczy trzeba będzie sobie samemu solidnie zapracować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *