Horoskop numerologiczny – 5 Rok Osobisty

Twoje motto: Doświadczaj, poznawaj, eksperymentuj.

Co przyniesie ten rok? Zmiany, niespodzianki, nowe znajomości, okoliczności, miejsca, ciekawe doświadczenia, nieprzewidywalność, chaos.

Jaki to będzie rok? Nadchodzi bardzo intensywny rok! Przygotuj się na nowe, ciekawe doświadczenia, liczne niespodzianki, atrakcje, ale i nieoczekiwane zmiany planów. W wibracji liczby 5 niczego nie można być pewnym. Będzie się dużo działo, często także poza Twoją kontrolą i wbrew Twoim wcześniejszym oczekiwaniom czy scenariuszom. To spontaniczny okres, obfitujący w liczne przygody, kontakty towarzyskie i rozrywkowe sytuacje. To rok mocno sprzyjający różnym eskapadom, podróżom, a także różnego rodzaju znajomościom – często niestety nietrwałym, ale bardzo ciekawym, niekiedy pouczającym i inspirującym. Możliwe częste zmiany we wszystkich sferach życia.
Będzie to okres w którym może się zdarzyć wszystko, możesz się przeprowadzić albo i zmieniać co jakiś czas miejsca pobytu np. w pracy, często podróżować, uczestniczyć w różnych przedsięwzięciach, eksperymentować z nowymi rzeczami, ryzykować i dobrze się bawić. To rok poszukiwania nowych wartości i zainteresowań.

Co jest ważne w tym roku? Czym powinniśmy się zająć? Przyjmujmy nowe sytuacje i zmiany, otwórzmy się na nie! Nie bójmy się nowego. Rozwijajmy zainteresowania! Nawet jeśli zajmiemy się kilkoma rzeczami jednocześnie (co przy wibracji 5 jest bardzo możliwe), to jest duża szansa, że z wachlarza możliwości znajdziemy coś, co nas pochłonie, będzie cieszyć i pozytywnie wpłynąć na nasz rozwój oosbisty. Mozliwe, że odkryjemy w sobie coś nowego, pewną umiejętność, talent czy pociąg do czegoś zupelnie nowego. To dobry czas na rozwój, poszukiwanie nowych doznań, eksperymentowanie, doświadczanie. Jeśli czułeś, że do tej pory siedziałeś w jednym miejscu, to przy wibracji 5 powinno się to wszystko zmienić. 5 rok osobisty daje nowe okoliczności, sytuacje, znajomości i okazje.

Przy wibracji 5 cenimy także wolność, brak więzów. Rzadko będziemy czuć, że coś nas ogranicza, jeśli tak, to będziemy pragnęli zrzucić kajdany i postępować w zgodzie przede wszystkim ze sobą. W 5 Roku Osobistym odrzuca się ograniczenia, krępujące więzy, ale czasem i i zdrowy rozsądek, dlatego uważajmy, by nie zatracić się w niekorzystny sposób w tym, co robimy. Potrzeba niezależności i wolności będzie w nas duża, ale nauczmy się z niej odpowiednio korzystać.

Wibracja liczby 5 daje nam więcej czaru, magnetyzmu i swobody w kontaktach międzyludzkich. W naturalny sposób będziemy przyciagać płeć przeciwną. W okresie tym jesteśmy bardziej wyzwoleni, chętniej doświadczamy i eksperymentujemy, również seksualnie. To dobry czas na oddawanie się przyjemnościom nie tylko ducha, ale i ciała.

Czego się wystrzegać? Na co uważać? Podejmujmy ryzyko, jeśli nadarzy się dobra okazja, ale bądźmy ostrożni. Nie będąc pewnym skutków, lepiej przemyślmy czy dany krok będzie dla nas korzystny. Umiarkowane ryzyko jest w porządku, ale zastanówmy się kilka razy zanim zrobimy coś naprawdę szalonego, czego skutki mogą być niemiłe lub wręcz opłakane. Uważajmy w szczególności w finansach, przy nierozsądnym lokowaniu pieniędzy możliwe będą straty. Kredyty długoterminowe lepiej zaciągąć w innych latach. Mały zastrzyk gotówki z niską ratą, z możliwością szybkiej spłaty będzie znacznie bardziej odpowiednim rozwiązaniem. Wibracja 5 nie jest dobrym okresem na rozpoczynanie dlugotermoniwych zadań, które wymagają długotrwałych wyrzeczeń, cierpliwości i wiele wysiłku przez długi czas. Możemy łatwo się zniechęcić. W wibracji 5 niełatwo o słomiany zapał i utratę zainteresowania.

Uwaga na większy niż w innych latach brak hamulców! W wibracji numer 5 łatwo zatracić się w przyjemnościach życia. Dla związków rok ten może być wyjątkowo korzystny pod względem urozmaicania pożycia, przełamywania rutyny, otwarcia się na nowości. Możliwe częste wspólne podróże, zdobywanie nowych doświadczeń, obudzenie energii seksualnej. Ale i uwaga! Piątka bardziej niż inna wibracja sprzyja także… romansom poza związkiem lub jednorazowym zdradom. Nasz większy w tym okresie wdzięk, naturalnie emanujący z nas powab może przysporzyć nam więcej adoratorów. W Roku Osobistym 5 rzadko narzeka się na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Dodatkowo my sami będziemy czuć potrzebę nowości, zmiany czy wolności. Łatwiej wtedy o nieprzemyślane decyzje, spontaniczne reakcje, poddawanie się zmysłom, co w niektórych sytuacjach może przynieść niekorzystny obrót. Musimy korzystać z potrzeby doświadczania i wolności w sposób odpowiedzialny, tak aby nie robić krzywdy sobie i bliskim, zwłaszcza jeśli jesteśmy w partnerstwie. Łatwej niż w innych latach, w roku tym będziemy skłonni zauroczyć się w niewłaściwej osobie. Możemy bardzo szybko się w kimś zakochać, ale i również szybko stracić zainteresowanie tą osobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *