Horoskop numerologiczny – 6 Rok Osobisty

Twoje motto: Umacniaj więzi z bliskimi

Co przyniesie ten rok? Sprawy rodzinne, związki, dzieci, dom, obowiązek, piękno, harmonia, pojednanie, odnowienie.

Jaki to będzie rok? To czas umacniania więzi, dbania o ognisko domowe, troski o najbliższych. Priorytetem będą sprawy związane z rodziną, tworzeniem domu i opieką nad członkami rodziny. Mamy szansę na umocnienie naszego związku, a także na pojednanie z bliskimi nam osobami. W roku tym często ambicje zawodowe, ciężka praca schodzi na dalszy plan. Sytuacje, które przyniesie nam ten rok spowodują, że przede wszystkim skupimy się na obowiązkach domowych i rodzinnych.
Być może trzeba będzie wykazać się dużą odpowiedzialnością za sytuacje związane z domem. Możliwe, że pojawi się konieczność opieki nad dzieckiem, kimś słabszym, schorowanym czy też opieki nad domem. Powinniśmy do wyznaczonych nam obowiązków podejść ze zrozumieniem i odpowiedzialnością, nie traktować ich jako ciężaru, który spadł na nasze barki, w przeciwnym razie ten rok, ja i kolejne lata mogą nam przynieść trudności i ograniczenia. Nie bójmy się tej odpowiedzialności. Nie traktujmy jej jak zło konieczne. Należy zmierzyć się z sytuacją w sposób dojrzały i dzielny. Nasze wysiłki zostaną docenione i zauważone.

To dobry rok na zakładanie rodziny. Jeśli od dawna tkwimy w niesatysfakcjonujących związkach, to możemy spodziewać się również rozstania, separacji czy rozwodu. Możliwe powiększenie rodziny. Dla osób samotnych pojawi się możliwość  ustabilizowania swojego życia, poznania kogoś nowego z kim będziemy mieć szansę stworzyć trwałą relację i założyć rodzinę w dalszej przyszłości. Wibracja 6 sprzyja tworzeniu głębokich i trwałych więzów.

Co jest ważne w tym roku? Czym należy powinniśmy się zająć? Najważniejsze będą związki, rodzina, dom. Zajmijmy się więc naszymi bliskimi. Pokażmy im jak bardzo ważni są dla nas, bądźmy skłonni do poświęceń, otoczmy ich opieką nie oczekując nic w zamian. To także odpowiedni rok na zajęcie się naszym domem w sensie dosłownym – urządźmy go tak jak zawsze tego chcieliśmy, zróbmy remont, oczyśćmy go ze zbędnych przedmiotów, odmalujmy ściany, sprawmy by otoczenie w którym mieszkamy były harmonijne, estetyczne i przyjazne.
Dążmy do pojednania z osobami, z którymi nie mogliśmy wcześniej się porozumieć. Jeśli kochamy partnera, ale od dawna tkwimy w jakimś konflikcie to postarajmy się w tym roku rozwiązać dręczące nas problemy. Znajdźmy wspólny język, w przeciwnym razie w roku tym, bądź w kolejnym możemy liczyć się z rozstaniem z najbliższą naszemu sercu osobą. Nie chowajmy długo urazy. Jeśli zdecydowaliśmy się przebaczyć drugiemu człowiekowi, starajmy się zrobić to szczerze, z głębi serca, nie rozdrapujmy ran ponownie, nie przypominajmy co chwilę o wyrządzonych nam krzywdach.

Szósty Rok Osobisty to także wspaniały moment na realizowanie swoich potrzeb kulturalnych, rozwój zainteresowań, docenienia i pielęgnowania tradycji. Częściej niż zwykle będziesz chciał obcować z kulturą, chodzić do teatru, na wystawy czy do kina lub angażować się w intelektualne przedsięwzięcia. To także sprzyjający czas na upiększanie, dbanie o estetykę wszelkiego rodzaju. Wszystko, co jest związane z pięknem w roku osobistym 6 ma okazję się rozwijać. Możesz w tym czasie przejść pozytywną metamorfozę w swoim wyglądzie, zmienić sposób ubierania się czy łatwiej niż dotychczas zadbać o swoją sylwetkę.
To także dobry okres na inwestycje w nieruchomości, zakładanie biznesu rodzinnego, tworzenie czegoś, co będzie nam służyć na długie lata. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem domu, to 6 rok osobisty jest na to bardzo dobrym okresem.

Czego się wystrzegać? Na co uważać? Skupiając się na życiu rodzinnym nie zapomnij też o swoich innych obowiązkach. Odpowiedzialność względem rodziny, która na nas spadnie może spowodować, że sfera zawodowa zejdzie na dalszy plan, ale uwaga – nie możemy jej całkowicie zaniedbać, gdyż będą nam grozić w późniejszych latach straty, trudności, utrata szansy na awans czy brak perspektyw zawodowych.

Rok ten może od czasu do czasu  przynosić nam dużo wątpliwości, niezdecydowanie oraz bierność . Uważajmy na negatywne myślenie, pracujmy nad sobą, swoim charakterem i sposobem postępowania wobec drugiego człowieka. W wielu sytuacjach będziemy musieli się wyzbyć egoizmu. Myślmy pozytywnie i czyńmy dobrze, a rok ten będzie dla nas bardzo korzystny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *