Horoskop numerologiczny – 7 Rok Osobisty

Twoje motto: Pogłębiaj wiedzę, rozwijaj się duchowo.

Co przyniesie ten rok? Wiedza, duchowość, mądrość, dociekliwość, refleksyjność, specjalizacja.

Jaki to będzie rok? W Roku Osobistym 7 zaglądamy w głąb naszego wnętrza. Pogoń za pieniądzem, dobrami materialnymi i przyjemnościami zastępują sprawy ducha i naszego rozwoju wewnętrznego. Nadchodzi czas wnikliwej analizy nad naszym życiem i tym jak ono się kształtowało dotychczas. Odpowiadamy sobie na wiele pytań, zgłębiamy nasze wewnętrzne ja. Odkrywamy nasze potrzeby i to, co naprawdę jest dla nas ważne. To jak będzie wyglądać te 365 dni zależeć będzie przede wszystkim od nas, naszej postawy, siły charakteru i pracy nad nim. Jeśli zdołamy zatrzymać się i zająć się sprawami naszego ducha, zmienić to co w nas złe i pielęgnować to, co dobre, to rok ów jak i przyszłe lata mogą nas pozytywnie zaskoczyć. Jeśli zlekceważymy sprawy ducha, a skupimy się tylko na doznaniach zmysłowych i dobrach materialnych, rok ten może działać silnie na naszą niekorzyść.

Co jest ważne w tym roku? Czym należy się zająć? Przede wszystkim zająć powinniśmy się budowaniem naszej struktury duchowej. Oznacza to podróż w głąb siebie, rozwój wewnętrzny, ćwiczenie charakteru, siły woli, wewnętrznej etyki. W roku tym powinniśmy wygospodarować więc trochę więcej czasu na kontemplację, przemyślenia, analizę nad życiem. Należy poddać ocenie nasze relacje z innymi ludźmi, to jak się dotychczas kształtowały i zdecydować, co z tymi relacjami począć, czy kontynuować je dalej czy zakończyć.

To dobry czas na rozpoczęcie studiów, edukację na wysokim poziomie, dokształcanie poprzez kursy i rozwijanie wiedzy. W żadnym innym roku osobistym zdobywanie wiedzy, poszerzanie kwalifikacji nie będzie nam sprawiać tyle satysfakcji czy wręcz przyjemności. Będziemy pragnąć rozwoju, dokształcania się w wybranej dziedzinie. To także świetny czas na rozpoczęcie trudnej specjalizacji, na wybranie dziedziny, w której chcemy się rozwijać. W 7 Roku Osobistym możemy być pewni takich wyborów.
To także świetny moment na warsztaty rozwoju osobowości i terapię. Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy specjalisty od spraw ducha, psychiki to jest to odpowiedni czas, by po taką pomoc się udać. W 7 Roku Osobistym odkrywamy i formułujemy nasze prawdziwe, głębokie potrzeby, zaspokajamy pragnienia ducha i budujemy nasz system wartości w oparciu o to, co naprawdę w życiu ważne i uniwersalne. W roku tym mamy szansę na odbudowanie naszego poczucia wartości, wewnętrznej siły. Łatwiej będzie nam zidentyfikować nasze słabe i mocne strony.

7 Rok Osobisty to także doskonały czas na przebaczenie, sobie i tym, którzy wyrządzili nam krzywdy, to także czas na pozbywanie się złudzeń, odrzucenie nieprawdy, tego, co niszczące, nie mające żadnej wartości. W roku tym jesteśmy przede wszystkim sobą, nikogo nie udajemy, akceptujemy nasze niedoskonałości, łaskawszym okiem patrzymy też na ludzką niedoskonałość.
Wibracja liczby 7 sprzyja także podróżom, zarówno tym wewnętrznym, w głąb siebie jak i wędrówkom po świecie, odkrywaniu nowych lądów i poszerzaniu horyzontów w różnych dziedzinach. Odkrywajmy i cieszmy się naturą w 7 Roku Osobistym! To doskonały moment na odpoczynek i relaks w ciszy, spokoju, najlepiej na łonie natury czy w przyjaznym środowisku.

Wibracja 7 nie sprzyja niestety związkom, partnerstwie i miłosnym uniesieniom. W roku tym jesteśmy narażeni na konflikty, nieporozumienia, do głosu dochodzą różnice zdań i światopoglądowe. Możliwe rozstania, rozwody czy też separacje związane z przymusowym wyjazdem drugiej połówki (np. w interesach). Nasza większa potrzeba izolacji może się także przyczynić do oddalenia się od partnera, któremu z kolei ciężko będzie zrozumieć nasze zachowanie i skupienie na własnym wnętrzu. W roku tym nie będziemy zbyt spontaniczni czy kreatywni, to także może powodować pewną monotonię w związku. Do wielu układów wkradnie się rutyna, zniechęcenie, które wystawią związek na próbę. Tylko naprawdę mocne więzi, silne fundamenty i porozumienie, zwłaszcza to duchowe sprawi, że związek przetrwa. W innych przypadkach czekają nas rozstania. Byc może uświadomimy sobie, że to co nas dotychczas trzymało przy tej drugiej osobie przestało być aktualne, bądź nie jest wystarczające by wasz związek przetrwał. To także trudniejszy rok dla osób, które poszukują swojej drugiej połówki. W okresie tym nie będzie to łatwe. Możliwe nawiązanie przyjaźni, gdzie nastąpi porozumienie dusz.

Czego się wystrzegać? Na co uważać? 7 Rok Osobisty sprzyja izolacji. Uważajmy, by za bardzo nie zamknąć się w naszej skorupie. Nie unikajmy innych ludzi. Co prawda rok ten będzie bardziej spokojny i nastrajający nas do potrzeby kontemplacji w samotności, ale nie możemy też uciekać przed ludźmi. Kontakty międzyludzkie są potrzebne, abyśmy mogli czuć się dobrze i rozwijać się. Nadmierna izolacja może nam przynieść stany depresyjne, apatię i negatywne myślenie.
W 7 Roku Osobistym jesteśmy bardziej narażeni na choroby, zarówno ciała jak i ducha. Miejmy to na uwadze. Nie narażajmy więc naszego zdrowia, dbajmy o nasze ciało i ducha. Zatroszczmy się o kondycje fizyczną i naszą odporność, a także myślmy pozytywnie. Możliwe choroby układu nerwowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *