Horoskop numerologiczny – 8 Rok Osobisty

Twoje motto: Zbierz żniwo tego, co zasiałeś…

Co przyniesie ten rok? Zbieranie żniw, sukces materialny, świętowanie, kontakty biznesowe, nowe inwestycje.

Jaki to będzie rok? W poprzednich latach zajmowałeś się przygotowywaniem gruntu i siewem ziarna, teraz nadszedł czas na zbieranie plonu. Oznacza to, że charakter tego roku będzie uzależniony od tego jakie wysiłki włożyłeś w latach poprzednich. O roku 8 mówi się rok karmy, rok zbierania żniw. Plony uzależnione są od naszych poprzednich działań, od tego jak przepracowaliśmy poprzednie lata. Jeśli nasze działania były przemyślane, praca wystarczająco intensywna, jeśli nie zabrakło nam konsekwencji i wytrwałości w działaniu, to w tym roku możemy spodziewać się nagrody. Nadejdzie długo oczekiwany sukces, wielkie pieniądze, awans albo sława. To czas zbierania pochwał, odznaczeń i nagród. Możliwe duże pieniądze, awans społeczny lub wielkie zyski w biznesie.
Jeśli zaś rok ten zacznie się dla nas korzystnie, to musimy wrócić pamięcią do poprzednich lat i zastanowić się w czym popełniliśmy błąd, jakich zaniedbań się dopuściliśmy. Osoby, które lekceważyły obowiązki, pracę czy traktowały pieniądz bez szacunku mogą być bardzo zawiedzione i doświadczyć niepowodzeń. Możliwe będą również duże straty, brak perspektyw zawodowych lub zastój w interesach. To okres w którym może ziścić się wielkie bogactwo materialne, jak i dokuczliwa bieda.

Co jest ważne w tym roku? Czym należy się zająć? Nawet jeśli w poprzednich latach zaniedbałeś swoja pracę, rozwój osobisty czy sprawy bytowe, nie poddawaj się. Mimo niesprzyjających okoliczności działaj losowi na przekór. Weź sprawy w swoje ręce, przeorganizuj to, co nieefektywne, zmień to, co nie przynosi efektów. Porażkę przekuj w sukces. Jeśli dotychczas nie odnosiłeś sukcesów na polu zawodowym, a pieniądze dosłownie uciekały Ci z rąk, pora zastanowić się jak polepszyć swoją sytuację, co takiego zrobić, by poprawić swój los. Pora na reorganizację, modyfikację planu i zdecydowane działania. Tylko nie myśl zbyt długo nad rozwiązaniem, nie przeciągaj decyzji, ważne jest abyś w miarę szybko i solidnie przyłożył się do swoich obowiązków. Nie zaniedbuj ważnych spraw, skoncentruj się także na rozwoju osobistym i stosunkach z ludźmi. Na gruncie biznesowym powinni pojawić się nowe okazje i znajomości – nie przegap ich.
Jeśli rok ten jest dla Ciebie łaskawy i zbierasz długo wyczekiwane pochwały i nagrody, to pamiętaj, że sukcesem należy się cieszyć, ale nie oznacza to, że można w tym momencie spocząć na laurach. Pracuj dalej nad sobą, bądź konsekwentny i wytrwały w swoich działaniach. Jeśli dobrze obrałeś drogę rozwoju i sformułowałes odpowiednie cele, to realizuj je dalej z taką samą stanowczością i zapałem jak dotychczas. Ciesz się tym, co osiągnąłeś i dziel się swoim doświadczeniem i bogactwem. Sukces smakuje najlepiej, kiedy możesz go przeżywać w gronie swoich bliskich, a nie w samotności. Nawet jeśli będziesz w tym roku bardzo zapracowany, nie zapomnij o swoich najbliższych.
W Roku Osobistym 8 pogłębiaj swoje ambicje zawodowe. Sięgaj dalej i coraz wyżej. Masz szansę na kolejne sukcesy. Wokół Ciebie mogą pojawić się wpływowi ludzie, którzy pomogą Ci wspiąć się wyżej po drabinie zawodowej. Możliwe zawieranie nowych, obiecujących kontraktów zawodowych, poszerzanie działalności, otwieranie nowych oddziałów, zwiększenie sprzedaży i podwojenie zysków. Dla niektórych osób będzie to także rok dający szansę na usamodzielnienie się pod względem finansowym. Niezależność pozwoli Ci rozwinąć skrzydła.
W partnerstwie wibracja liczby 8 może przynieść rozwiązanie trudnych problemów, lepsze porozumienie, rzeczowość, lojalność i wytrwałość. Nie jest to rok odpowiedni na sentymentalizm, rozpamiętywanie porażek czy długiego analizowania tego, co się nie udało. W Roku Osobistym 9 będziemy myśleć bardziej racjonalnie i na bieżąco rozwiązywać konflikty.

Czego się wystrzegać? Na co uważać? To rok, w którym powinno się uregulować wszystkie długi i sprawy finansowe. Na światło dzienne mogą wyjść wszelkie finansowe zaniedbania czy oszustwa. Jeśli więc postępowałeś w sposób nieetyczny, miej się na baczności. Wibracja 8 sprzyja bowiem tryumfowi sprawiedliwości. Ureguluj swoje długi, zobowiązania. Zajmij się porządkowaniem spraw zawodowych i materialnych. Unikaj nierozsądnych inwestycji czy hazardu. Postaw na uczciwość i ciężka pracę.
Partnerzy mogą narzekać na brak zrozumienia, czułości czy zainteresowania z waszej strony. Starajcie się poświęcać im odpowiednio dużo uwagi, gdyż jeśli zabraknie czasu na uczucia, mogą zrodzić się miedzy wami poważne konflikty. Wasz pracoholizm, szorstkość dla partnera może w skrajnych sytuacjach doprowadzić do rozstania.
Nie spoczywaj na laurach po tym jak osiągniesz swój upragniony cel. Pora zabrać się za realizację kolejnych! Ciesz się sukcesem, ale nie w samotności. Nie izoluj się, dziel się tym, co masz. Jeśli nie masz z kim, pomyśl o tych potrzebujących, to dobry czas na działalność charytatywną.
Uważaj na to by nie popaść w pychę czy samozadowolenie, zachowaj zdrowe podejście i umiar. Nie wywyższaj się! Traktowanie innych z góry może przynieść Ci odsunięcie się bliskich osób, a nawet i samotność. Uważaj też na niektórych ludzi – pochlebców, ludzi nieżyczliwych, zawistnych czy tych, którzy pamiętają o Tobie tylko w swojej potrzebie. Wibracja ósemki, daje z reguły dużą trafność oceny sytuacji, ale w wirze obowiązków możesz dokonywać złych wyborów albo nie przejrzeć złych intencji u niektórych osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *