Horoskop Waga

Horoskop Waga (23.09 – 23.10)

Główne cechy charakteru: dyplomacja, takt, poczucie estetyki, zamiłowanie do komfortu, wdzięk.
Twoje wady: niezdecydowanie, zmienność nastrojów, wyniosłość.
Planeta opiekuńcza: Wenus
Żywioł: Powietrze
Najlepsi partnerzy: Waga, Baran, Ryby

Wagi kochają wygodę, luksus i życie w dostatku. Zrobią wszystko, by właśnie to osiągnąć. Udane związki i komfort, to właśnie w życiu cenią najbardziej. Wagi obdarzone są dużym wdziękiem, poczuciem estetyki, dobrym gustem, urokiem osobistym, poczuciem humoru, charyzmą i taktem. Nie lubią wszelkich waśni i niesprawiedliwości.

Wagi to urodzone dyplomatki. Szczera, uczciwa, radosna, uczuciowa i pełna optymizmu,

Waga ma duże zamiłowania artystyczne, często pasjonuję ją poezja, śpiew, malarstwo i inne.

Jest dyskretna, uprzejma, miła w kontaktach z innymi ludźmi, radosna i życzliwa.

Cechuje ją wyczucie sytuacji, subtelność, takt i rozwaga w postępowaniu. Niestety Waga często jest bardzo humorzasta, kapryśna, wybuchowa, niezdecydowana, pełna wahań, ma trudności w podejmowaniu decyzji, skłonności do dramatyzowania, arogancji, snobizmu i krytykowania. Lubi ubarwiać swoje opowieści i być podziwiana.

W miłości jest bardzo oddana, szczera, uwielbia być w centrum uwagi, ale dba także o potrzeby partnera i nie ma problemów z okazywaniem mu uczuć.

Wagi są romantyczne, opiekuńcze, czułe, często idealizują partnera, przymykają oczy na ich wady i zbyt łatwo wybaczają, robią wszystko by uniknąć kłótni, jednak, gdy zdarzają się im gorsze dni, to stają się one zaczepne, kapryśne, niezdecydowane i wybuchają. Wtedy mogą też być strasznie wyniosłe, wręcz aroganckie, niemiłe, choć, na co dzień odznaczają się wysoką kulturą, taktem i uprzejmością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
24 maj 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Psy szczekają, karawana zmierza dalej.