Horoskop Waga

Horoskop Waga (23.09 – 23.10)

Główne cechy charakteru: dyplomacja, takt, poczucie estetyki, zamiłowanie do komfortu, wdzięk.
Twoje wady: niezdecydowanie, zmienność nastrojów, wyniosłość.
Planeta opiekuńcza: Wenus
Żywioł: Powietrze
Najlepsi partnerzy: Waga, Baran, Ryby

Wagi kochają wygodę, luksus i życie w dostatku. Zrobią wszystko, by właśnie to osiągnąć. Udane związki i komfort, to właśnie w życiu cenią najbardziej. Wagi obdarzone są dużym wdziękiem, poczuciem estetyki, dobrym gustem, urokiem osobistym, poczuciem humoru, charyzmą i taktem. Nie lubią wszelkich waśni i niesprawiedliwości.

Wagi to urodzone dyplomatki. Szczera, uczciwa, radosna, uczuciowa i pełna optymizmu,

Waga ma duże zamiłowania artystyczne, często pasjonuję ją poezja, śpiew, malarstwo i inne.

Jest dyskretna, uprzejma, miła w kontaktach z innymi ludźmi, radosna i życzliwa.

Cechuje ją wyczucie sytuacji, subtelność, takt i rozwaga w postępowaniu. Niestety Waga często jest bardzo humorzasta, kapryśna, wybuchowa, niezdecydowana, pełna wahań, ma trudności w podejmowaniu decyzji, skłonności do dramatyzowania, arogancji, snobizmu i krytykowania. Lubi ubarwiać swoje opowieści i być podziwiana.

W miłości jest bardzo oddana, szczera, uwielbia być w centrum uwagi, ale dba także o potrzeby partnera i nie ma problemów z okazywaniem mu uczuć.

Wagi są romantyczne, opiekuńcze, czułe, często idealizują partnera, przymykają oczy na ich wady i zbyt łatwo wybaczają, robią wszystko by uniknąć kłótni, jednak, gdy zdarzają się im gorsze dni, to stają się one zaczepne, kapryśne, niezdecydowane i wybuchają. Wtedy mogą też być strasznie wyniosłe, wręcz aroganckie, niemiłe, choć, na co dzień odznaczają się wysoką kulturą, taktem i uprzejmością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *