Wibracja liczby 3

Pierwszy owoc. Afirmacja życia, ekspresja twórcza. Narodziny. „Jeden” (męski) i „dwa” (żeński), łącząc się dało „trzy”. Dwie opozycyjne, lecz dopełniające się siły tworzą trzecią jakość: wspólne dzieło. Trójkąt symbolizujący „Trójcę”, która jest wyrazem życia, kreacji. Żywiołem korespondującym z liczbą trzy jest ogień, planetą — Jowisz.
Wyrażamy samych siebie komunikując się z innymi. Pomaga nam w tym słowo. Tak spełniony człowiek posiada wspaniałą umiejętność adaptacji, jest często błyskotliwy i aktywny. Dużo podróżuje. Jest wesoły, optymistyczny i przekonywający. Posiada talent literacki lub oratorski. Jego umysł jest żywy, pomysły oryginalne, a przedsięwzięcia skuteczne. Czasem jednak bywa zbyt rozproszony, nazbyt niezależny, pozbawiony skrupułów. Zdarza się, że odmawia komunikacji, skupiając się wyłącznie na swych urojonych „ranach”, zamknięty, neurotyczny. Bywa nietolerancyjny.

W sensie pozytywnym: szczęście, równowaga, szczere przyjaźnie. Artysta. Potrzeba wyrażania siebie i twórcza postawa w każdej dziedzinie życia, wyobraźnia, inteligencja, czułość, kultura, wykształcenie, uprzejmość, talent literacki. Logika. Umiejętność nieingerencji w życie innych.
w sensie negatywnym: konflikty i samotność, krytyka, agresja, zawiść, zazdrość, nieposłuszeństwo, nadmierna zmysłowość, potrzeba akceptacji, kapryśność, pretensjonalność, brak smaku artystycznego, kokieteria.
jej lekcja: znaleźć swój własny sposób ekspresji, nauczyć się wyrażać swe myśli i uczucia, znaleźć własny sposób komunikacji z innymi, otworzyć się na życie w harmonii i równowadze.

źródło: Natasza Czarmińska – Liczby losu a wolność wewnętrzna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
13 lipiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Szczęśliwi są ludzie wolni od lęków i pożądań, którzy ofiarują sobie wzajemnie poczucie bezpieczeństwa w cichej, głębokiej i wiernej miłości.