Wibracja liczby 6

Symetria i harmonia, gdyż figura geometryczna symbolizująca sześć to heksagram, dwa trójkąty połączone ze sobą. To sztuka, miłość i perfekcja. Jest to liczba wyrażająca się dwoma elementami: Ziemi oraz Powietrza, gdy wynika z 33. To „pieczęć Salomona” — zjednoczenie materii i ducha (3 + 3: trójkąt materii skierowany wierzchołkiem w Niebo i trójkąt ducha skierowany wierzchołkiem ku Ziemi). Jest symbolem sztuki, piękna i harmonii rodzinnej.

Zawiera w sobie konieczność wyboru dalszej drogi życiowej pomiędzy łatwiejszą, przyjemniejszą, zorientowaną na materialny aspekt życia, a trudniejszą i wymagającą wielu wyrzeczeń ścieżką duchową. Po podróżach, niezliczonych doświadczeniach i życiu wśród innych, co stanowiło treść liczby pięć, szóstka przynosi poczucie samotności, a wraz z nim — potrzebę miłości, głębokiego związku z drugim człowiekiem, zrozumienie tajemnicy poczętego życia, a więc i odpowiedzialność, przyjęcie obowiązków wobec rodziny i społeczeństwa. Wymaga to równocześnie stawienia czoła konfliktom, nauczenia się sztuki kompromisu, umiejętności podejmowania decyzji i zdobycia zaufania do samego siebie, rozpoznania własnych emocji, pasji, uczuć i potrzeb zmysłowych. Liczba sześć uczy respektowania prawa nieingerencji, czyli wstrzymania się od działania, gdy nie jesteśmy proszeni o pomoc, pamiętając o indywidualnym rozwoju każdego z nas. To liczba mistrza, przewodnika, kogoś, kto dzięki swym przymiotom i osiągnięciom pociąga za sobą innych.

W sensie pozytywnym: harmonia, zmysł piękna, talent artystyczny, autorytet, udane małżeństwo, spełniona, kochająca się rodzina, tolerancja, uczuciowość, wrażliwość, altruizm, szczerość, intuicja, usłużność, entuzjazm, odpowiedzialność.

W sensie negatywnym: konflikt, rozwód, klęska, cierpienie, problemy uczuciowe i seksualne, brak odpowiedzialności w sferze zawodowej i osobistej, podejrzliwość, zazdrość, niezdecydowanie, krytykanctwo, tchórzostwo, uwodzicielstwo, niepokój.
jej lekcja: nauczyć się odpowiedzialności, wykonywać swoje obowiązki, osiągnąć równowagę w dawaniu i braniu, nie pozwolić się wykorzystywać, pielęgnować harmonię wewnętrzną.

źródło: Natasza Czarmińska – Liczby losu a wolność wewnętrzna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
21 czerwiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień posiada bardzo silną wibrację liczby 8. Poczujemy zdecydowany przypływ energii. Znakomity czas na śmiałe przedsięwzięcia, załatwiane wszelkich spraw urzędowych, operacji bankowych oraz interesy. Doskonały moment by poprosić szefa o podwyżkę, gdyż w dzisiejszym dniu wiele rzeczy, o które poprosimy będzie nam dane, zwłaszcza na płaszczyźnie materialnej. Warto dziś załatwić zaległe sprawy. Działać należy rozważnie i unikać arogancji. Ktoś będzie potrzebował twojego wsparcia. Podziel się swoją siłą. Spraw miły prezent ukochanej osobie. To znakomity dzień na obdarowywanie. Dzisiaj wszystkie sprawy powinny zakończyć się pomyślnie.

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Zawsze się wraca do pierwszych miłości.