Wibracja liczby 7

Doświadczenie. Nauka. Doskonalenie materii. Dystans. Rozsądek i otaczanie się tajemnicą. Czas na odpoczynek i kontemplację. Mądrość życiowa i umiejętność analizy. Otaczanie rzeczywistą opieką, czyli niesienie pomocy poprzez dostarczanie doświadczeń, podpowiadanie drogi.
Jej żywiołem jest Woda. Jest kluczem do materii wyrażającej się w siódemkowych przejawach: 7 dni tygodnia — czas kreacji świata materialnego, zakończenia dzieła; 7 nut dźwięków; 7 czakramów, zbiorników energetycznych ciał żywych, odpowiedzialnych za funkcjonowanie materialne organizmów. Symbol ograniczenia człowieka przez czas.
Poczucie spełnienia materialnego, które daje możliwość pozbycia się pragnień, żądzy posiadania, zaprzestania pogoni za pieniądzem. Teraz wszystko to przychodzi samo, bo nie zależy nam na tym. Poznawszy na wskroś materię, możemy spokojnie zwrócić się ku pogłębianiu doświadczenia wewnętrznego. Nie spieszymy się i czas się wydłuża.

W sensie pozytywnym: wiedza, uduchowienie, doświadczenie wewnętrzne, perfekcja, inteligencja, umiejętność rozwiązywania konfliktów, panowanie nad sobą, sukces przychodzący w odpowiedzi na prawdziwe wartości. Sprawność fizyczna, zręczność, dociekliwość, niezależność, odwaga, pacyfizm, współczucie, intuicja i talent. Magnetyczne oddziaływanie na innych.

W sensie negatywnym: egocentryzm, autorytatywność, dominacja, skłonność do tyranii, ambicja, zarozumiałość, potrzeba poklasku, skłonność do przeciążania się pracą, nadaktywność, bieda, samotność, potrzeba ucieczki od rzeczywistości, często w alkohol lub narkotyki.
jej lekcja: poszukiwanie wartości duchowych.

źródło: Natasza Czarmińska – Liczby losu a wolność wewnętrzna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *