Ascendent wschodzący w Bliźniętach

Istotna planeta: Merkury

Cechy charakterystyczne: Ludzie, pod znakiem zodiaku wschodzącym w Bliźniętach najczęściej są bardzo przyjacielscy, komunikatywni, elastyczni, niezdecydowani, niepewni, inteligentni, porywczy, a czasem lękliwi, rozmowni, powierzchowni. Takie osoby zabierają się za wiele rzeczy jednocześnie, przez swój energiczny temperament i problemy z podejmowaniem decyzji, ale też są otwarci na nowe okazje, dzięki swoim umiejętnościom adaptacyjnym.

Relacje z innymi: Jak to u Bliźniąt bywa Twoja natura ma dwie strony. Masz dużą potrzebę dzielenia się tym, co już wiesz, potrafisz oraz pragniesz uczyć się jeszcze więcej. Uwielbiasz czytać i podróżować, ponieważ te aktywności pozwalają Ci na zdobywanie wiedzy. Potrzebujesz częstych zmian, dlatego znasz się na wielu rzeczach, ale w żadnej z nich nie jesteś ekspertem. Szybko się nudzisz i zmieniasz zainteresowanie, profesję. Możesz wydawać się osobą pewną siebie, jednak to tylko pozory. W głębi serca brakuje Ci poczucia własnej wartości. Uwielbiasz rozmawiać, co nie tylko słychać, ale też widać – często gestykulujesz, jesteś bardzo ekspresywny.

Duchowa lekcja: Kontrola (naucz się skoncentrować swoją energię na jednej aktywności i ustalać priorytety).

Pozostałe ascendenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
22 czerwiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień niesie ze sobą wspaniałe wibracje, sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i stosunków. Ta wibracja sprawia, że możemy dziś poznać osoby niezwykłe i wyjątkowe, które wywrą na Nas niesamowite wrażenie. Poczujemy silną energię i zwiększy się nasza aktywność. W dzisiejszym dniu warto wyjść z domu, zamiast zaszywać się w domowych pieleszach. W istniejących już związkach może dojść do drobnych spięć, dlatego warto więcej uwagi i zainteresowania poświęcić bliskim sercu osobom. W sprawach finansowych najlepiej zachować ostrożność. Nie jest to również korzystny dzień na plany ani na rozpoczynanie nowych spraw. Dobry na kontakty z zagranicą. W tym dniu najlepiej nie odkładać rozpoczętych spraw na później. Spotkanie kogoś z przeszłości, niedokończone sprawy z poprzednich miesięcy i tygodni, mogą w tym dniu dać znać o sobie.

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Każdy ma prawo marzyć inaczej.