Ascendent wschodzący w Rybach

Istotne planety: Jowisz i Neptun

Cechy charakterystyczne: Jesteś osobą wrażliwą, empatyczną, masz w sobie dużo współczucia i zrozumienia wobec innych. Swoje troski i cierpienia przeżywasz bardzo długo, masz skłonności do prokrastynacji, marzycielstwa. Jesteś też podatna na wpływy innych, niezdecydowana, sentymentalna, romantyczna, emocjonalna. Masz duszę idealisty, praktyczność nie jest Twoją mocną stroną. Prędzej zastanawiać się będziesz nad istotą bytu we Wszechświecie, niż myśleć co trzeba dziś ugotować na obiad. Z natury jesteś też wyluzowana i lubisz leniuchować.

Relacje z innymi: Czasami jesteś zbyt wyobcowana. Twoje myśli wędrują z dala od teraźniejszości, przez co możesz być denerwująca dla innych. Żyjesz marzeniami, jednak nieczęsto zamieniasz je w cele. Możliwe, że Twoją pasją jest muzyka lub taniec. Pewnie też nie skłonisz od używek. Jest w Tobie duża potrzeba odizolowania się od reszty świata, samotności. Czasami czujesz się przytłoczona wszystkim, co Ciebie otacza, głównie ze względu na to, że absorbujesz rzeczywistość wokół jak gąbka. Wśród reszty jesteś bardzo lubiana, jednak powinnaś nauczyć się jak być bardziej praktyczną oraz mocniej stąpająca po ziemi osobą. Ważne też, byś ćwiczył koncentrację własnej energii na tu i teraz. Twoje cechy pozwalają Ci na to, byś w swoim życiu służyła innym pomocą, opieką. Jednak pamiętaj, nie daj się wykorzystywać, ani ulegać ze względu na litość, czy współczucie.

Duchowa lekcja: Wytrwałość i konsekwencja

Pozostałe ascendenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
24 maj 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Im więcej posiadamy radości tym doskonalsi jesteśmy.