Ascendent wschodzący w Raku

Istotna planeta: Księżyc (satelita)

Cechy charakterystyczne: Ludzie, którzy urodzili się, gdy na horyzoncie wschodził Rak cechują się małą energicznością, empatią, troską wobec innych. Są też otwarci na spostrzeganie innych ludzi, wytrwali, sentymentalni, wyciszenie, bojaźliwi, zachłanni, czasami też labilni emocjonalnie.

Relacje z innymi: Twoja lękliwość powoduje, że martwisz się o to, jak wpływa na Twoje życie przeszłość, ale też nie potrafisz stawić czoła przyszłości. Podobnie jak raki, przez życie przemykasz z ukosa, nigdy nie kierując się prosto na swój cel. Jesteś wrażliwy i chowasz się do swojej skorupy, jeśli tylko wyczujesz zagrożenie. Łatwo Cię zranić, nawet niechcący, czasami odbierasz zachowania lub słowa innych zbyt osobiście. Uwielbiasz podróżować, jednak musisz wiedzieć, że masz gdzie wrócić, aby czerpać radość z wyjazdów. Poczucie bezpieczeństwa jest dla Ciebie niezwykle istotne. Związane jest to zarówno z posiadaniem podstawowych dóbr materialnych, ale też z byciem blisko przedmiotów, które mają dla Ciebie wartość sentymentalną. Właśnie dlatego masz problemy z pozbywaniem się rzeczy – masz skłonności do chomikowania, ponieważ wiele przywiązujesz się do przedmiotów, szczególnie do tych, które kojarzą Ci się z określonymi wspomnieniami. Jeśli przywiążesz się do kogoś lub czegoś nie potrafisz odpuścić. W Twoim życiu emocje często biorą górę nad myśleniem. Częste zmiany nastroju nie są Ci obce.

Duchowa lekcja: Roztropność (zachowuj granice)

Pozostałe ascendenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
24 maj 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Dzieci trzeba pouczać publicznie, a żonę prywatnie.