Ascendent wschodzący w Lwie

Istotna gwiazda: Słońce

Cechy charakterystyczne: Jesteś osobą hojną, dumną, emocjonalną, romantyczną, próżną, ekstrawertyczną, odważna, sentymentalną, pewną siebie. Uwielbiasz być w centrum uwagi, często szukasz atencji i zainteresowania innych ludzi. Dzięki swojej Lwiej naturze jesteś osobą skłonną do podejmowania ryzyka, czasami zgubnego, ale przynajmniej w Twoim życiu nie ma miejsca na nudę.

Relacje z innymi: Nie znosisz, gdy ktoś rani Twoją dumę lub Ciebie nie docenia. W miłości angażujesz się na 100 %, nie ukrywasz swoich emocji. Potrzebujesz partnera, z którego możesz być dumny i vice versa. Jesteś wierny oraz dbasz o swoich bliskich. Zdarza Ci się być porywczym, jednak nie chowasz urazy na długo. Lubisz zarządzać innymi, czasami nawet rozkazywać. I oczywiście, jak to lew roztaczać wokół siebie aurę dramatyzmu. Dla bycia w centrum uwagi możesz zrobić wiele. Jesteś też często uparty, jednak jest to cecha, dzięki której jest Ci łatwiej w życiu. Więcej ryczysz niż gryziesz. Krzyczysz, po marudzisz, ale zaraz Ci przechodzi. Jednak jeśli ktoś zrani Twą dumę, możesz wybaczyć, ale nie zapominasz. Uwielbiasz sport i wszelkie aktywności poza domem. Jesteś energiczny, witalny, chyba, że ktoś złamie Ci serce. Wtedy się rozpadasz, ponieważ miłość jest dla Ciebie wszystkim. Bardzo jej potrzebujesz, tak samo jak potrzeba bycia docenionym.

Duchowa lekcja: Pokora.

Pozostałe ascendenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
24 maj 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Świata nie zmienisz z pomocą siły , lecz z pomocą serca.