Ascendent wschodzący w Pannie

Istotna planeta: Merkury

Cechy charakterystyczne: Jeśli urodziłaś się, gdy na horyzoncie wchodził znak Panny zapewne jesteś osobą praktyczną, wymagającą, ostrożną, nieśmiałą, cichą, skoncentrowaną na detalach i nieraz egocentryczną. Masz w sobie rozwinięte zdolności do krytycznego myślenia, co czasami powoduje, że za bardzo oceniasz innych. Twój umysł jest czujny, aktywny i pełen pomysłów. Bardzo ważne jest dla Ciebie zdobywanie wiedzy, którą możesz praktycznie wykorzystać.

Relacje z innymi: Jesteś perfekcjonistą, masz wysokie oczekiwania co do siebie, ale też do wobec innych, co może być czasami trudne dla Twoich bliskich. Znajdowanie wad, błędów to Twoja mocna strona. Niestety, przez to, możesz mieć problemy w relacjach partnerskich. Po pierwsze, trudno jest Ci znaleźć partnera, który spełniałby Twoje oczekiwania. Po drugie, krytycyzm wobec ukochanej osoby może być dla niej bardzo bolesny. Warto, byś popracowała nad pesymizmem i samokrytycyzmem. Często przesadnie martwisz się o drobiazgi. Pamiętaj, że taki styl myślenia może doprowadzić do problemów ze zdrowiem. Naucz się przyjmować doświadczenia bez uczucia wstydu, żalu, zawiści. Pozbądź się negatywnej energii, która jest wynikiem Twojej niskiej samooceny. Wyglądasz na osobę młodszą niż w rzeczywistości, nieważne ile masz lat.

Duchowa lekcja: Załóż różowe okulary. Staraj się szukać zalet w sobie i innych.

Pozostałe ascendenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
24 maj 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Kto ma słońce, może się bez wielu rzeczy obejść.