Ascendent wschodzący w Skorpionie

Istotna planeta: Mars

Cechy charakterystyczne: Cechujesz się tajemniczością, wycofaniem, kreatywnością. Inni odbierają Ciebie jako cichą, trudną do zrozumienia osobę. Masz w sobie pasję, która potrafi Tobą zawładnąć, byś przestała się kontrolować, choć zazwyczaj nie masz z tym problemu. Jeśli wyznaczysz sobie cel, uparcie i odważnie do niego dążysz. Z pozoru wydajesz się być spokojną osobą, jednak kryje się w Tobie duża emocjonalność. Jak mówią, „Cicha woda brzegi rwie”.

Relacje z innymi: Jesteś typem obserwatora, zastanawiasz się nad tym, co motywuje innych do działania, jednak o sobie wiesz niewiele. Uwielbiasz bawić się w detektywa. Musisz wiedzieć wszystko. Jesteś silna i zdeterminowana, na tyle, by zmierzyć się z każdym przeciwnikiem, nawet ze sobą. Ważne byś zapanowała nad własną zaborczością i zazdrością. Możliwe, że fascynuje Cię okultyzm, śmierć, seks albo religia, pomaganie, leczenie innych. Możesz być diabłem albo aniołem, masz w sobie wiele przeciwności.

Duchowa lekcja: Wybaczanie.

Pozostałe ascendenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
24 maj 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Kto wielkie stawia kroki daleko nie zajdzie.