Ascendent wschodzący w Baranie

Istotna planeta: Mars

Cechy charakterystyczne: Ludzie ze znakiem zodiaku wschodzącym w Baranie często są energiczni, asertywni, silni psychicznie i aktywni fizycznie, charyzmatyczni, niezależni, ale też agresywni, kłótliwi, impulsywni, wybuchowi. Często też koncentrują wiele uwagi na sobie, jednak nie z powodu egoizmu, i braku refleksji, czasem ignorancji.

Relacje z innymi: Nie znosisz mieć na sobie jakichkolwiek ograniczeń, nie lubisz, gdy ktoś nakazuje Ci, co masz robić. Twój wybuchowy temperament może czasem przysporzyć Ci kłopotów, dlatego postaraj się zachowywać bardziej taktownie i dyplomatycznie. Zanim podejmiesz jakąś decyzję, zastanów się, a także naucz się wykorzystywać swoją energię do bardziej produktywnych działań. Często w sytuacji bez wyjścia nie umiesz sobie odpuścić i walisz głową w mur. Sądzisz, że jesteś w stanie zburzyć każdy mur. Odnosi się to zarówno do problemów, jak i do ludzi. Kłopoty traktujesz jako wyzwania, lubisz też rywalizację. Jednak szybko się nudzisz, dlatego popracuj nad swoją wytrwałością w dążeniu do celu. Szybko się rozpraszasz, tak samo jak szybko zapalasz się do nowego zadania.

Duchowa lekcja dla Ciebie: Cierpliwość – pamiętaj, aby skończyć to, co zacząłeś, zanim przejdziesz do kolejnego zadania.

Pozostałe ascendenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
22 czerwiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień niesie ze sobą wspaniałe wibracje, sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i stosunków. Ta wibracja sprawia, że możemy dziś poznać osoby niezwykłe i wyjątkowe, które wywrą na Nas niesamowite wrażenie. Poczujemy silną energię i zwiększy się nasza aktywność. W dzisiejszym dniu warto wyjść z domu, zamiast zaszywać się w domowych pieleszach. W istniejących już związkach może dojść do drobnych spięć, dlatego warto więcej uwagi i zainteresowania poświęcić bliskim sercu osobom. W sprawach finansowych najlepiej zachować ostrożność. Nie jest to również korzystny dzień na plany ani na rozpoczynanie nowych spraw. Dobry na kontakty z zagranicą. W tym dniu najlepiej nie odkładać rozpoczętych spraw na później. Spotkanie kogoś z przeszłości, niedokończone sprawy z poprzednich miesięcy i tygodni, mogą w tym dniu dać znać o sobie.

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Czytaj jak najwięcej, mów jak najmniej.