Ascendent wschodzący w Koziorożcu

Istotna planeta: Saturn

Cechy charakterystyczne: Ludzie w tym układzie często są bardzo wrażliwi, bojaźliwi, ale też przedsiębiorczy, ambitni, kontrolujący, zdystansowani, praktyczni, obowiązkowi, krytyczni i chłodni emocjonalnie.

Relacje z innymi: Jako dziecko mogłeś mieć kłopoty w nawiązywaniu bliskich relacji. Możliwe też, że cierpiałeś z powodu niskiej samooceny, jednak przetrwałeś ten okres dzięki swojej determinacji w dążeniu do swoich celów. Jesteś osobą bardzo ambitną i nie kończysz zadania, póki nie uznasz go za wykonane najlepiej jak to było możliwe. Pieniądze, pozycja społeczna i władza to wartości, które są dla Ciebie ważne. Jesteś zdystansowany wobec innych ludzi i to czasami może być odbierane jako arogancja, bądź chłód emocjonalny. Ty zaś uznajesz to za przejaw dojrzałości i rozwagi. Możliwe, że masz problemy z kolanami. Taki problem fizyczny wskazuje na Twoje ograniczenia wewnętrzne, a dokładniej na niezdolność do bycia elastycznym.

Duchowa lekcja: Towarzyskość (rozchmurz się i otwórz na innych).

Pozostałe ascendenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
13 lipiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Lepiej zapalić świeczkę niż narzekać na ciemność.