Ascendent wschodzący w Byku

Istotna planeta: Wenus

Cechy charakterystyczne: Jesteś silna, zdeterminowana, uparta. Nie lubisz zmian, za to potrzebujesz stabilizacji i spokoju. Jesteś cierpliwa, cicha i nie masz skłonności do agresji (no chyba, że ktoś Ci bardzo zajdzie za skórę), skromna, pracowita. Do problemów lubisz podchodzić na spokojnie, bez nerwów.

Relacje z innymi: Byki mogą być prowadzone albo zachęcane, jednak nigdy nie pchane lub ciągnięte na siłę. Jesteś osobą, która nie da się stłamsić, nie można Ciebie do niczego zmusić, bo i tak postawisz na swoim. Zależy ci na zasobach różnego rodzaju, czy to finansowych, czy społecznych, jak bliscy ludzie. Daje Ci to poczucie bezpieczeństwa. Nie znosisz, gdy coś Cię pospiesza, masz swoje ambicje oraz cele i Ty pragniesz wyznaczać czas ich wykonania. W zadania angażujesz się na sto procent, lubisz widzieć praktyczne rezultaty twojego pracy. Sukces osiągasz dzięki determinacji i silnej woli. Uwielbiasz jedzenie, jesteś smakoszem. Ulegasz słodkościom, przez co możesz mieć problemy z wagą. W relacjach z innymi, staraj się być mniej sztywną oraz pohamuj zazdrość i zawiść.

Duchowa lekcja: Nabierz dystansu, nie przywiązuj się zbyt mocno, bo życie jest zmienne.

Ascendent wschodzący w Pannie

Istotna planeta: Merkury

Cechy charakterystyczne: Jeśli urodziłaś się, gdy na horyzoncie wchodził znak Panny zapewne jesteś osobą praktyczną, wymagającą, ostrożną, nieśmiałą, cichą, skoncentrowaną na detalach i nieraz egocentryczną. Masz w sobie rozwinięte zdolności do krytycznego myślenia, co czasami powoduje, że za bardzo oceniasz innych. Twój umysł jest czujny, aktywny i pełen pomysłów. Bardzo ważne jest dla Ciebie zdobywanie wiedzy, którą możesz praktycznie wykorzystać.

Relacje z innymi: Jesteś perfekcjonistą, masz wysokie oczekiwania co do siebie, ale też do wobec innych, co może być czasami trudne dla Twoich bliskich. Znajdowanie wad, błędów to Twoja mocna strona. Niestety, przez to, możesz mieć problemy w relacjach partnerskich. Po pierwsze, trudno jest Ci znaleźć partnera, który spełniałby Twoje oczekiwania. Po drugie, krytycyzm wobec ukochanej osoby może być dla niej bardzo bolesny. Warto, byś popracowała nad pesymizmem i samokrytycyzmem. Często przesadnie martwisz się o drobiazgi. Pamiętaj, że taki styl myślenia może doprowadzić do problemów ze zdrowiem. Naucz się przyjmować doświadczenia bez uczucia wstydu, żalu, zawiści. Pozbądź się negatywnej energii, która jest wynikiem Twojej niskiej samooceny. Wyglądasz na osobę młodszą niż w rzeczywistości, nieważne ile masz lat.

Duchowa lekcja: Załóż różowe okulary. Staraj się szukać zalet w sobie i innych.

Pozostałe ascendenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
24 maj 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Nie ma dymu bez ognia.