Ascendent wschodzący w Wodniku

Istotne planety: Saturn i Uran

Cechy charakterystyczne: Ludzie, u których w momencie narodzin wschodził Wodnik są z natury altruistyczni, przyjacielscy. Takie osoby kochają wolność, niezależność, są towarzyscy, ale też potrafią się buntować, ponieważ pragną iść ścieżką, wytyczoną przez nich samych.

Relacje z innymi: Twoim powołaniem jest rozwijanie altruizmu, poczucia wspólnoty w sobie oraz innych ludziach. Wyciągasz pomocną dłoń zarówno do przyjaciół, jak i do obcych i pragniesz, by inni też tak robili. Wyróżniasz się nowym i innym spojrzeniem na świat. Jesteś bardzo oryginalny, kreatywny, czasami nawet ekscentryczny. Jesteś podatny na zmienne i nagłe sygnały, wpływa na to Twoja wysoce rozwinięta intuicja i refleksyjność. Potrafisz być też dobrze zorganizowany i praktyczny. Jesteś bardzo inteligentny, czasami jednak odrzucasz uczucia na rzecz analizowania i kalkulacji. Umiesz zdystansować się do wielu spraw, co czasami jest pomocne. Nie znosisz, gdy inni są wobec Ciebie zaborczy lub zazdrośni i wymagasz, by dali ci wolność i przestrzeń. W zależności od siły Saturna i Urana w Twoim układzie, możesz wykazywać większe skłonności do chłodu emocjonalnego i egocentryzmu (silniejszy Saturn)albo do altruizmu, niezależności i wyluzowania (silniejszy Uran). Jeśli Uran jest silniejszy, to zwracasz większą uwagę na wartości duchowe niż materialne.

Duchowa lekcja dla Ciebie: Ciepło – czasami warto odpuścić sobie analizowanie, a na pierwszym miejscu uwzględniać uczucia.

Pozostałe ascendenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *