Ascendent wschodzący w Strzelcu

Istotna planeta: Jowisz

Cechy charakterystyczne: Jeśli w momencie Twoich narodzin na horyzoncie wschodził Strzelec zapewne jesteś idealistą, osobą, której zależy na rozwoju sfery duchowej, refleksyjną, ale też entuzjastyczną. Zapewne też lubisz aktywność fizyczną, jesteś typem ryzykanta, lubisz przygody, masz w sobie cechy ekstrawertyczne, ale też często filozofujesz. Strzelec jest Centaurem, czyli pół-człowiekiem i pół-zwierzęciem, w taki sposób można opisać też Ciebie. Masz wielkie ambicje i plany na własne życie, a zarazem nieposkromioną naturę. Uwielbiasz aktywność na świeżym powietrzu, zwierzęta, sport, podróże, lubisz też hazard. Często nie potrafisz się skoncentrować na jednym zadaniu.

Relacje z innymi: Zapewne masz wielu znajomych, jednak mało przyjaciół. Wynika to z tego, że Twoje znajomości są dość płytkie, luźne, mało kiedy nawiązujesz z kimś głęboką, mocną relację. Uwielbiasz być w ruchu, nie potrzebujesz wiele czasu, by wypocząć. Ciągle szukasz czegoś lepszego, czasami jednak przydałoby się zwolnić i przyjrzeć się sobie oraz temu, co Ciebie otacza. Jesteś osobą rozmowną i dosyć konkretną. W pracy koncentrujesz się na szerszej perspektywie, samej idei, nie lubisz skupiać się na detalach. Masz skłonności do obiecywania ludziom wiele, jednak nie wywiązywania się z tego. Zastanów się, możesz wspinać się na wyżyny lub zanurzyć się w głębinach. Co wybierzesz?

Duchowa lekcja: Przestań odwlekać zadania w czasie.

Pozostałe ascendenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
24 maj 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Istnieje tylko jeden oryginał miłości ale tysiąc różnych kopii.